kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam nie wiem co o tym myśleć ;) Jeżeli jest to prawda co piszecie, to nadawałby sie na trenera, ale później nie teraz. Teraz miałem trochę czasu, to sobie poszperałem w necie na temat Luis'a, pooglądałem sobie mecze Barcy B i powiem, że dość fajnie grali.
Podoba mi się również to, że ma ,,jaja" i nie będzie bał się posadzić na ławce jakiejś gwiazdy. Chyba, że będzie jak piszesz- będą grały nazwiska.
No nie wiem, zobaczymy jak się to wszystko potoczy ;)
Moim zdaniem, to powinien przyjść Klopp ( chociaż wątpię w to), a jak nie on, to nikt. Może i Martino wypali, jak zrobi transfery?
0
Ja za bardzo nie śledzę jego poczynań, możesz mi powiedzieć jakim jest trenerem? Nadaje się?
11
Na prawdziwą Tiki-Take nie ma mocnych..
2
Akurat Montoya by mógł zagrać ;)
0
Ale zawsze odrabiają straty :)
0
Nieźle :)
2
Skad ty to info wzioles? Tam niczego nie ma ;)
2
Nie wiem czemu, ale ten grasz mnie jakos nie przekonuje.. Do tego dochodzi kosmiczna cena 30 mln. Zdecydowanie wolalbym lepszego Danilo z Porto..
1
Bo my teraz musimy wymienic 457436532745627 podan i do tego wjechac pilka do bramki ;)
1
idz z tym gownem...
2
Zobaczysz, ze za rok final bedzie Barca-Real.
0
16 :)
2
Albo by symulke walnal ;D
5
Dokladnie. Nie da sie o tak nauczyc tiki taki. Zawodnicy Barcy od wielu lat cwicza ten styl..
1
Mam nadzieje, ze cala Barca oglada ten mecz.. Niech patrza jak gra zmotywowana druzyna.
2
A malo masz emocji? xd
0
I bardzo dobrze.. Ale zauwaz, ze Barca potrafila z Realem 2x wygrac ;D I to jeszcze na SB.. :) Barca i Real najlepsi..
0
klikom i nic
0
Ludzie u was tez jest tak, ze macie czerwony tlo i napis: ,,wkrotce rozpocznie sie transmisja"? Mam juz tak chyba z 10 minut i nic ;/ Odswiezalem, ale dalej to samo...
0
Czy wam tez nie chce sie wlaczyc ta transmisja z heinekena?
0
Ludzie tak ciezko wam isc do sklepu i kupic heinekena?
Nawet jak nei jestescie pelnoletni, to poproscie ojca..
0
W ofensywie tez nic.
0
Albo Mangale :)
3
Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć...
1
Zamknij się już.. Nawet teraz musisz się kłócić ?
0
Ma ktoś może link do tej konferencji ?
0
Przed meczem Bayern-Werder będzie minuta ciszy. Do tego piłkarze z Monachium założą czarne opaski.
0
To miało być ,, Pierd***** rak" ^^
11
Kondolencje złożył także Pep Guardiola.
W tej chwili nie jest wiadome, czy Pep opuści swoje obowiązki trenerskie i przyleci do Hiszpanii. Dziś o godzinie 15:30 Bayern gra swój mecz ligowy a jutro od 11:00 rozpocznie się trening przygotowujący do starcia z Real Madryt. Pep zapewniał że dołoży wszelkich starań by dotrzeć do stolicy Katalonii.
21
Piękne zachowanie Sportu..