0

Sam nie wiem co o tym myśleć ;) Jeżeli jest to prawda co piszecie, to nadawałby sie na trenera, ale później nie teraz. Teraz miałem trochę czasu, to sobie poszperałem w necie na temat Luis'a, pooglądałem sobie mecze Barcy B i powiem, że dość fajnie grali.

Podoba mi się również to, że ma ,,jaja" i nie będzie bał się posadzić na ławce jakiejś gwiazdy. Chyba, że będzie jak piszesz- będą grały nazwiska.
No nie wiem, zobaczymy jak się to wszystko potoczy ;)

Moim zdaniem, to powinien przyjść Klopp ( chociaż wątpię w to), a jak nie on, to nikt. Może i Martino wypali, jak zrobi transfery?

0

Ja za bardzo nie śledzę jego poczynań, możesz mi powiedzieć jakim jest trenerem? Nadaje się?

11

Na prawdziwą Tiki-Take nie ma mocnych..

2

Akurat Montoya by mógł zagrać ;)

0

Ale zawsze odrabiają straty :)

0

Nieźle :)

2

Skad ty to info wzioles? Tam niczego nie ma ;)

2

Nie wiem czemu, ale ten grasz mnie jakos nie przekonuje.. Do tego dochodzi kosmiczna cena 30 mln. Zdecydowanie wolalbym lepszego Danilo z Porto..

1

Bo my teraz musimy wymienic 457436532745627 podan i do tego wjechac pilka do bramki ;)

1

idz z tym gownem...

2

Zobaczysz, ze za rok final bedzie Barca-Real.

0

16 :)

2

Albo by symulke walnal ;D

5

Dokladnie. Nie da sie o tak nauczyc tiki taki. Zawodnicy Barcy od wielu lat cwicza ten styl..

1

Mam nadzieje, ze cala Barca oglada ten mecz.. Niech patrza jak gra zmotywowana druzyna.

2

A malo masz emocji? xd

0

I bardzo dobrze.. Ale zauwaz, ze Barca potrafila z Realem 2x wygrac ;D I to jeszcze na SB.. :) Barca i Real najlepsi..

0

klikom i nic

0

Ludzie u was tez jest tak, ze macie czerwony tlo i napis: ,,wkrotce rozpocznie sie transmisja"? Mam juz tak chyba z 10 minut i nic ;/ Odswiezalem, ale dalej to samo...

0

Czy wam tez nie chce sie wlaczyc ta transmisja z heinekena?

0

Ludzie tak ciezko wam isc do sklepu i kupic heinekena?
Nawet jak nei jestescie pelnoletni, to poproscie ojca..

0

W ofensywie tez nic.

0

Albo Mangale :)

3

Ja wciąż nie mogę w to uwierzyć...

1

Zamknij się już.. Nawet teraz musisz się kłócić ?

0

Ma ktoś może link do tej konferencji ?

0

Przed meczem Bayern-Werder będzie minuta ciszy. Do tego piłkarze z Monachium założą czarne opaski.

0

To miało być ,, Pierd***** rak" ^^

11

Kondolencje złożył także Pep Guardiola.
W tej chwili nie jest wiadome, czy Pep opuści swoje obowiązki trenerskie i przyleci do Hiszpanii. Dziś o godzinie 15:30 Bayern gra swój mecz ligowy a jutro od 11:00 rozpocznie się trening przygotowujący do starcia z Real Madryt. Pep zapewniał że dołoży wszelkich starań by dotrzeć do stolicy Katalonii.

21

Piękne zachowanie Sportu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?