kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Miejmy nadzieję, że niedługo do tej listy będziemy mogli śmiało dopisać jedno nazwisko -Enrique.
3
Albo Rafinha :)
1
Opłaca się. Sam posiadam premium i jestem zadowolony ;)
0
Na PW Ci odpisałem :)
1
Ceny podobne do nas. W Chorwacji masz paliwo tańsze. Za 14 kun ( to jest około 1,4 euro) dostaniesz 2 litrowe piwo. Czyli ogólnie taniej. Polecam kuny kupić w polsce, bo tam często oszukują, bo jeżeli będziesz płacił w euro, to oszukują. Za każdym razem mają inny przelicznik. I autostrady lepiej płacić w kunach, bo wszystkie są płatne.
0
A tam byłem na wycieczcie :) Ja byłem w miescie - Split ;)
0
Do jakiego miasta? Też byłem w Chorwacji ;)
6
Noo Hala Dzieci coś na pewno wymyślą :D
0
Ale o ile dobrze pamiętam, to w tym roku ( gdyby był jednak zakaz) zawodnik by nie mógł wrócić z wypożyczenia.
0
Czyli Deulofeu też nie będzie mógł wrócić z wypożyczenia ?
0
Ja się już sam pogubiłem. Jedni gadają tak, drudzy inaczej. Kiedy jest wreszcie ta prezentacja Suareza? O 19:30, jest prezentacja składu, a samego Luisa?
0
Chyba o 20;30 ;)
1
Jak by ktoś jeszcze nie czytał tego wywiadu, bo widzę , że na tej stronie dziś się już nie pojawi.. http://dumakatalonii.pl/kategorie/6-wypowiedzi/20973-rakitic-w-barcy-przyjeli-mnie-jak-czlonka-rodziny
0
No ja też, na innej stronie o Barcelonie.. Tam już 2, 5 h temu go umieścili.
0
Czy pojawi się wreszcie ten wywiad z Rakiticem?
0
Dostał perma.
1
Te wczorajsze spekulacje o Cuadrado, które podał niby Rac1, są prawdziwe? Znaczy się, czy to na prawdę podał Rac, czy ktoś sobie tak wymyślił?
0
Czyżby transfer Cuadrado bardzo prawdopodobny? Rac się rzadko myli ;)
0
Miejmy nadzieję, że jednak w lidze hiszpańskiej będzie mniej tych kontuzji łapał.. W lidze angielskiej gra się bardziej ostro..
0
A dobra nie doczytałem :) Sorry ;p
0
Song podobno na wypożyczenie, więc nici z tego ;)
0
12-13
0
Legia : ,,Klub złożył wniosek o wydanie uzasadnienia i po jego otrzymaniu wniesie stosowne odwołanie."
0
Dyskwalifikacja to za dwa mecze! Ludzie zrozumcie, że kare tego typa nic by nie zmieniły..
0
Też to zauważyłem..
0
Ja również straciłem cały swój szacunek do Celticu..
4
Czemu pare lat temu klub dostał tylko kare finansową? Przecież Bereszyński wszedł tylko na 3 minuty, więc nie miał już wpływu na wynik spotkania. Powinna być kara finansowa jak nic. Do tego nawet nie wpuścili prezesa Legii.. Co to ma być? Myślicie, że UEFA by tak wywaliła z LM za takie coś Barce, Real? Na pewno nie, skończyło by się tylko na karze finansowej. Ja bym się na ich miejscu wstydził, dostali taki wpier*** i grają dalej... Wstyd i hańba.
0
A można wiedzieć kiedy odbędzie się pierwszy mecz rundy play-off?
0
I miejmy nadzieję, że Suarez będzie grał na tym środkowym napastniku a nie na skrzydle..
3
A co nie byliśmy ? Napoli tak naprawdę stworzyło sobie dwie sytuacje. Wtedy gdy Insigne nie trafił w piłkę i świetny strzał Hamsika. A Barca? 2 setki Munira i inne dobre sytuacje, które świetnie wyciągał bramkarz.