kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Iniesta świetnie podał do Alvesa, który był oko w oko z Neuerem, przypomniał mi się ten gol Abidala
To ich przyjęcie i strzał. Identyko. Szkoda tylko, że Alves nie zdołał pokonać Neuera.
0
A w tle mecz Barca-Bayern :D
2
Dokładnie. My nie gonimy Realu, tylko Real nas.
0
Ciekawe co sie stalo z jego ,,magicznym" dryblingiem xd
0
Ale jego zarobki odstraszają..
1
,,Zawodnik podobno byłby skłonny zrezygnować z wysokiej pensji oferowanej przez City w zamian za dołączenie do zespołu walczącego o trofea." Takich zawodników się ceni. Oczywiście jeżeli to jest prawda.
0
Nie oglądałem ani jednego meczu Monaco, więc nie wiem jak gra Fabinho. Powiesz mi, czy jest taki dobry? Nada się do nas?
0
Skoro Pedro nie wychodzi w pierwszym składzie nawet na Getafe, to jego odejście jest już chyba przesądzone.
0
Najlepszego :)
0
A dobra juz wiem ;p
0
To tylko Espanyol.. Chociaż pociesza to, że Barca w tym sezonie z silnymi rywalami gra lepiej :)
2
Jeszcze nie wiadomo :P
15
Też kiedyś go pisałeś ;)
0
Ja na futbolhd wykupuje już chybą 15 msc z rzędu i nigdy nie narzekałem :)
0
Co sądzicie o stronie goal.pl? Coś jak onet, czy dość dobra stronka? ;)
0
Ludzie przecież Barca nie będzie grała we wszystkich meczach świetnie. Akurat w takim meczu, jak ten, liczy się wynik, który mamy teraz świetny. Odpuście sobie ten płacz już..
2
A jest już podany skład PSG?
1
Bdb to on ma opanowaną sztuczkę znikania ;) Szczególnie w drugiej połowie.
2
W jakim od razu gazie xd
0
Nie ośmieszaj się dzieciaku.
1
Ten Andre Gomes to ciekawy zawodnik. Z tego co wiem, to jest on wypożyczony, to prawda?
0
A mecz Barca-Atletico nie jest na CN?
Edit: Sorry. Sprawdziłem i przyznaje Ci racje :)
1
Alves chyba pauzuje :)
0
Dzięki ! :D
0
Ma ktoś może z Was linka do całego meczu ostatniego El Clasico?
Jak by ktoś chciał napisać, że google nie gryzą, to jak by co szukałem, ale nie mg znaleźć :)
0
I Suarez miał trochę dokładniejsze podania :d
0
Ja nie mama. Być może dlatego, iż ma premium :)
0
Pressingu totalnie zero, to Real prowadzi grę. Nie ma co się dziwić. Miejmy nadzieję, że w przerwie się ogarną i w drugiej połowie zobaczymy tą Barce z meczu z ManCity.
0
Ronaldo był na minimalnym spalonym.
0
Czemu? xd