1

Jak Iniesta świetnie podał do Alvesa, który był oko w oko z Neuerem, przypomniał mi się ten gol Abidala


To ich przyjęcie i strzał. Identyko. Szkoda tylko, że Alves nie zdołał pokonać Neuera.

0

A w tle mecz Barca-Bayern :D

2

Dokładnie. My nie gonimy Realu, tylko Real nas.

0

Ciekawe co sie stalo z jego ,,magicznym" dryblingiem xd

0

Ale jego zarobki odstraszają..

1

,,Zawodnik podobno byłby skłonny zrezygnować z wysokiej pensji oferowanej przez City w zamian za dołączenie do zespołu walczącego o trofea." Takich zawodników się ceni. Oczywiście jeżeli to jest prawda.

0

Nie oglądałem ani jednego meczu Monaco, więc nie wiem jak gra Fabinho. Powiesz mi, czy jest taki dobry? Nada się do nas?

0

Skoro Pedro nie wychodzi w pierwszym składzie nawet na Getafe, to jego odejście jest już chyba przesądzone.

0

Najlepszego :)

0

A dobra juz wiem ;p

0

To tylko Espanyol.. Chociaż pociesza to, że Barca w tym sezonie z silnymi rywalami gra lepiej :)

2

Jeszcze nie wiadomo :P

15

Też kiedyś go pisałeś ;)

0

Ja na futbolhd wykupuje już chybą 15 msc z rzędu i nigdy nie narzekałem :)

0

Co sądzicie o stronie goal.pl? Coś jak onet, czy dość dobra stronka? ;)

0

Ludzie przecież Barca nie będzie grała we wszystkich meczach świetnie. Akurat w takim meczu, jak ten, liczy się wynik, który mamy teraz świetny. Odpuście sobie ten płacz już..

2

A jest już podany skład PSG?

1

Bdb to on ma opanowaną sztuczkę znikania ;) Szczególnie w drugiej połowie.

2

W jakim od razu gazie xd

0

Nie ośmieszaj się dzieciaku.

1

Ten Andre Gomes to ciekawy zawodnik. Z tego co wiem, to jest on wypożyczony, to prawda?

0

A mecz Barca-Atletico nie jest na CN?
Edit: Sorry. Sprawdziłem i przyznaje Ci racje :)

1

Alves chyba pauzuje :)

0

Dzięki ! :D

0

Ma ktoś może z Was linka do całego meczu ostatniego El Clasico?

Jak by ktoś chciał napisać, że google nie gryzą, to jak by co szukałem, ale nie mg znaleźć :)

0

I Suarez miał trochę dokładniejsze podania :d

0

Ja nie mama. Być może dlatego, iż ma premium :)

0

Pressingu totalnie zero, to Real prowadzi grę. Nie ma co się dziwić. Miejmy nadzieję, że w przerwie się ogarną i w drugiej połowie zobaczymy tą Barce z meczu z ManCity.

0

Ronaldo był na minimalnym spalonym.

0

Czemu? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?