0

Kogo ? Nikogo nie widzę nawet na ławkę

0

No oby to nie była prawda :( Ciężko po tylu sezonach wyobrazić sobie Barcelone bez Masche i Alvesa..

0

, .

1

Również polecam. Jest świetny

0

Właśnie też mi się tak wydawało cos

1

uważaj bo ci żyłka pęknie od tego spinania ziomek

0

Superpuchar gramy z Realem ? Czy jak to jest?

0

jestem na telefonie więc średnio się szpera po necie, więc ma ktoś może link do całego wczorajszego meczu? Z góry dziękuje.

1

Stinger jak zwykle się wczuł i przedstawił swoją myśl :D Uwielbiam czytać Twoje posty

0

Przede wszystkim wzmocnić atak i rotować MSN, żeby znów nie było tak, że grają prawie każdy mecz w sezonie.

1

Za 2 dni już finał Sevilla-Liverpool. Jak oceniacie szanse Sevilli? Lubie bardzo Liverpool, ale jednak chciałbym, żeby hiszpańska drużyna znowu pokazała jaka liga najlepsza w europie. Chociaż obawiam się Sevilli, bo nie wiadomo jak im pójdzie, bo jednak w tym sezonie znaczną większość meczy wygrywali u siebie. Dawajcie swoje przemyślenia co do meczu.

0

Myślałem o Eleven, ale tam chyba nie ma LM? Bo teraz mam to gdzieś, ale w sezonie będzie potrzebne bo nie widzi mi się kupowanie 2 premium na 2 różnych stronach, żeby oglądać LM

0

Zdecydowanie mazury. Najlepszy klimat, polecam :D

0

Huawei Honor 7, ale nie wiem czy za tyle dostaniesz. Może jakąś używkę byś znalazł.

0

Szkoda go marnować na ławce, bo wiadome, że w ważnych meczach nie będzie grać

3

Jutrzejszy mecz zbliża się wielkimi krokami, a stronka FutbolHD, na której oglądam mecze od sezonu 11/12, upadła. I się pojawia wielbi problem. Polecicie jakąś godną stronkę do premium? Oczywiście musi być dużo meczy i LM.

0

Szkoda, że dużo kibiców nie widzi tego ile on dla Barcy zrobił..

0

Zawsze szkoda zawodnika, który przez pecha traci szansę na grę w mistrzostwach :(

0

Napisalem o nim wyżej, dość się rozpisałem z racji tego , że oglądałem go często w akcji, czy to w Anglii jak grał czy w Nicei ;)

1

Z racji, że oglądałem trochę go w akcji, to Ci trochę powiem o nim. Stylem gry przypomina trochę Messiego. Oczywiście nie te umiejętności, ale w Nice jest ustawiany na prawym skrzydle i bardzo często, z resztą tak jak Leo, schodzi do pomocy, za napastnikiem i rozgrywa piłkę. Drybling ma bardzo dobry, w sumie technikę ma bardzo dobrą. Strzał też niezły. Jak dla mnie to będzie świetny transfer, bo zawodnik poziom prezentuje i do tego za grosze. Również może występować na napastniku, jak i na fałszywym napastniku. Tak, więc podsumowując dla mnie transfer bardzo fajny. Tylko szczerze sam nie wiem czy wolałbym Gameiro czy Ben Arfe, bo dwa różne stylu, które by się Barcelonie przydały.

0

Tak jak wspomniał kolega, że w Barcelonie są wymienne pozycje. Dodam tylko tyle od siebie, że oglądałem parę spotkań tego Ben Arfy jak grał w Anglii, czy też we Francji i potrafi grać na 9, oraz też jako fałszywa 9. Przypomina trochę Messiego w Nice, bo też wystawiony na prawym skrzydle a gra bardziej za napastnikiem i rozgrywa. Jak dla mnie to będzie świetny transfer.

1

Znaczy bardziej zdenerwowany na sędziego

0

Bardziej mu odbija xD

1

NAJSS KURR hahaah

0

Szkoda, że jak Barca gra szybką piłke i wycofuje np do Rakitica, to ten zamiast uderzać jak zawodnicy Bayernu ,to on podaje ..

0

Jeszcze nie wiadomo, czy Real wygra :D Coś mi się wydaje, że City jutro strzeli brameczke i gg

1

Co jak co, ale pewien jestem, że Simeone ich tam zmotywuje

0

Jazda Atletico !!!

0

tez tak uwazam

0

Dobra to ja wracam do domu, kupuje premium i jazda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?