kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo ? Nikogo nie widzę nawet na ławkę
0
No oby to nie była prawda :( Ciężko po tylu sezonach wyobrazić sobie Barcelone bez Masche i Alvesa..
0
, .
1
Również polecam. Jest świetny
0
Właśnie też mi się tak wydawało cos
1
uważaj bo ci żyłka pęknie od tego spinania ziomek
0
Superpuchar gramy z Realem ? Czy jak to jest?
0
jestem na telefonie więc średnio się szpera po necie, więc ma ktoś może link do całego wczorajszego meczu? Z góry dziękuje.
1
Stinger jak zwykle się wczuł i przedstawił swoją myśl :D Uwielbiam czytać Twoje posty
0
Przede wszystkim wzmocnić atak i rotować MSN, żeby znów nie było tak, że grają prawie każdy mecz w sezonie.
1
Za 2 dni już finał Sevilla-Liverpool. Jak oceniacie szanse Sevilli? Lubie bardzo Liverpool, ale jednak chciałbym, żeby hiszpańska drużyna znowu pokazała jaka liga najlepsza w europie. Chociaż obawiam się Sevilli, bo nie wiadomo jak im pójdzie, bo jednak w tym sezonie znaczną większość meczy wygrywali u siebie. Dawajcie swoje przemyślenia co do meczu.
0
Myślałem o Eleven, ale tam chyba nie ma LM? Bo teraz mam to gdzieś, ale w sezonie będzie potrzebne bo nie widzi mi się kupowanie 2 premium na 2 różnych stronach, żeby oglądać LM
0
Zdecydowanie mazury. Najlepszy klimat, polecam :D
0
Huawei Honor 7, ale nie wiem czy za tyle dostaniesz. Może jakąś używkę byś znalazł.
0
Szkoda go marnować na ławce, bo wiadome, że w ważnych meczach nie będzie grać
3
Jutrzejszy mecz zbliża się wielkimi krokami, a stronka FutbolHD, na której oglądam mecze od sezonu 11/12, upadła. I się pojawia wielbi problem. Polecicie jakąś godną stronkę do premium? Oczywiście musi być dużo meczy i LM.
0
Szkoda, że dużo kibiców nie widzi tego ile on dla Barcy zrobił..
0
Zawsze szkoda zawodnika, który przez pecha traci szansę na grę w mistrzostwach :(
0
Napisalem o nim wyżej, dość się rozpisałem z racji tego , że oglądałem go często w akcji, czy to w Anglii jak grał czy w Nicei ;)
1
Z racji, że oglądałem trochę go w akcji, to Ci trochę powiem o nim. Stylem gry przypomina trochę Messiego. Oczywiście nie te umiejętności, ale w Nice jest ustawiany na prawym skrzydle i bardzo często, z resztą tak jak Leo, schodzi do pomocy, za napastnikiem i rozgrywa piłkę. Drybling ma bardzo dobry, w sumie technikę ma bardzo dobrą. Strzał też niezły. Jak dla mnie to będzie świetny transfer, bo zawodnik poziom prezentuje i do tego za grosze. Również może występować na napastniku, jak i na fałszywym napastniku. Tak, więc podsumowując dla mnie transfer bardzo fajny. Tylko szczerze sam nie wiem czy wolałbym Gameiro czy Ben Arfe, bo dwa różne stylu, które by się Barcelonie przydały.
0
Tak jak wspomniał kolega, że w Barcelonie są wymienne pozycje. Dodam tylko tyle od siebie, że oglądałem parę spotkań tego Ben Arfy jak grał w Anglii, czy też we Francji i potrafi grać na 9, oraz też jako fałszywa 9. Przypomina trochę Messiego w Nice, bo też wystawiony na prawym skrzydle a gra bardziej za napastnikiem i rozgrywa. Jak dla mnie to będzie świetny transfer.
1
Znaczy bardziej zdenerwowany na sędziego
0
Bardziej mu odbija xD
1
NAJSS KURR hahaah
0
Szkoda, że jak Barca gra szybką piłke i wycofuje np do Rakitica, to ten zamiast uderzać jak zawodnicy Bayernu ,to on podaje ..
0
Jeszcze nie wiadomo, czy Real wygra :D Coś mi się wydaje, że City jutro strzeli brameczke i gg
1
Co jak co, ale pewien jestem, że Simeone ich tam zmotywuje
0
Jazda Atletico !!!
0
tez tak uwazam
0
Dobra to ja wracam do domu, kupuje premium i jazda