4

Już minęło trochę czasu od wykupu praw LL przez Eleven i jak oceniacie? Jak dla mnie zdecydowanie na plus. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to komentatorzy, ale da radę. Nie są jakoś najgorsi, ale mogliby być lepsi. Do tego mecze przedsezonowe będzie można u nich obejrzeć z polskim komentarze ( nie jestem pewien, czy ostatnio też można było oglądać). Zdecydowanie na plus. Fajnie jakby wykupili jeszcze LM

1

I takiej pajacerki jak Zaza xD

26

To kibicuj Portugalii ;)

0

Kurde to miała być odpowiedź do SinMistico, coś się zje.....

0

No widać że źle oglądasz la ligę skoro nie słyszałeś o nim

0

I coś tam więcej z tego wyszło ?

3

Jak to zobaczyłem pierwszy raz to trochę smiechlem xd Stare było bardzo fajne, a to, jak to mawia Szpakowski masakracja

0

Zgadza się, ten jest taki dziwny. Nie podoba mi się. Wiadomo wgl czemu zmienili?

2

I wreszcie mamy swoją reprezentacje, z której jesteśmy cholernie dumni. Wiadomo jak było na poprzednich imprezach: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor.

14

Chyba siedział xD Taki tam żarcik

2

Zdecydowanie Włochom

1

To ten klaun co połamał Wasyla? Czy źle kojarzę ?

0

Bo kibicowanie reprezentacji, to trochę co innego niż klubowi. Ja kocham bardzo Barce i nie raz płakałem, jak np. odpadli z LM. Kibicowanie reprezentacji to całkiem co innego. Jestem młodym kibicem. Nasza reprezentacja, jak się dostała na jakąś imprezę, to nie wychodziliśmy z gruby ( euro 12), więc nie znałem tej radości. Dopiero teraz jej doświadczyłem, to jest piękne, że wiesz że wygrywa twoja reprezentacja, Polska, którą strasznie kochasz. Wczoraj też płakałem, ale z drugiej strony się cieszyłem, bo kurde przecież doszliśmy do 1/4 i półfinał był na wyciągnięcie ręki, ale się nie udało. Mówi się trudno. Bądźmy dumni z tej reprezentacji. Nikt nie odpadł tak pięknie jak my-bez żadnej porażki i z wielką, wielką walką. To nasz debiutancki turniej, tej nowej, silnej reprezentacji. Teraz czekamy na el. do MŚ i tam miejmy nadzieję, że pokażemy również dobry futbol z walką.

0

Swoją drogą na jakiś tam sposób jest to pozytywne. Tak samo jak to, że nie zawsze wygrywa lepszy. Według mnie złość piłkarska, kibicowska, nie wiem jak to określić dokładnie, czyni futbol lepszym, ciekawszym. Ale to tylko moja opinia.

0

Szkoda, bo chciałem go u nas :( Przynajmniej koniec tych plotek już związanych z Nolito.

2

Polsat już mi zrył banie

23

Andrzej Iwan do Maryli Rodowicz: - Nasi piłkarze spisali się lepiej na Euro niż nasi piosenkarze przez lata na Eurowizji.

Wyjaśnił XDD

2

Maryla Rodowicz właśnie na Polsacie zjebała piłkarzy. „Mam dużo żalu, nie wiem na co liczyli” ~ z tt Krzysztofa Stanowskiego

1

Jednak porażka to normalna rzecz w piłce nożnej. Jedna drużyna musi przegrać, żeby inna wygrała. Nasi chłopcy dali nam tyle radości, że aż się chce płakać. Najbardziej boli to, że ten półfinał jednak był tak blisko.. Porażka w karnych boli jak cholera, jeszcze jak przegrywa je Twoja ukochana reprezentacja. Mimo to, jestem cholernie dumny z tego, co ta reprezentacja osiągnęła. Głowa do góry barcelońscy bracia i siostry i się cieszmy, że tak daleko zaszliśmy i mimo odpadnięcia pozostawiliśmy po sobie piękne wrażenie. Za 2 miesiące startują el. do MŚ i to nasz kolejny cel.

0

Jestem dumny z naszej reprezentacji. Mam tylko nadzieję, że debile nie wygwiżdżą ich, bo na to za chuja nie zasługują. Dali nam tyle radości. Pisali, że z grupy nie wyjdziemy, a my udowodniliśmy, że prawie awansowaliśmy do półfinału. Nie udało się-trudno. Karne to loteria, teraz szczęście sprzyjało po stronie Portugalii. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek radości, jaką nam dostarcza ta reprezentacja i kolejna duma już będzie za 2 lata, gdzie pokażemy, miejmy nadzieję, swoją siłę. Jeszcze raz dziękujemy Wam, że wreszcie czujemy dumę na ważnej imprezie.

6

I do tego jest uznawany za top 2 napastników na świecie przez ekspertów z całego świata. Jak dla mnie duma nasza i też uważam że powinniśmy się z tego cieszyć

3

W sumie Krycha również. Też rządzi, ustawia kolegów na boisku

1

On jest tylko kibicem i ma prawo tak twierdzić, bo to jego opinia

1

janusze futbolu

0

Myślicie, że dużo Polskich zawodników zmieni klub po euro ? Krychowiak podobno w PSG, Rybus w Lyonie, gdzieś czytałem, że Jędza w Bordeaux (jak dobrze pamiętam). Glik też podobno dogadany z Monaco. Kapustka wydaję się, że też zmieni klub. Ktoś jeszcze może? Pazdan? :D

0

Jak dla mnie to może odejść. Po co nam zawodnik który ma jakieś non stop problemy z tym kontraktem ? Woli grać dla kasy to nie odchodzi. Za te pieniądze znajdziemy następce i do tego będzie kasa na inne transfery.

0

Właśnie wróciłem do domu, jak tam meczy hiszpani? Ciekawy? Kto jak na razie lepszy do przerwy?

1

A największą Zieliński

0

Chociaż Jodła coś próbuje strzelać

3

Skończ płakać i wyciągać wnioski po jednym meczu o nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?