0

Chciałbym żeby Valencia też do nich dołączyła. została kupiona przez miliarderów, ale jak narazie nie widać u nich dobrych transferów. Wręcz przeciwnie.

11

Wnioskujesz to po jednym meczu ?

1

Noo jego gra się mogła podobać. Duży spokój, pewność siebie. Zobaczymy jak dalej. Miejmy nadzieję że dostanie jeszcze szanse

0

Esportem się interesuje, ale bardziej lol lcs ;D vp też coś tam oglądam, ale ograniczam się tylko do polaków

0

Nie oglądałem dzisiaj meczu, jak zagrali młodziki ?

3

Jak to wyliczyłeś? xDD

10

Szkoda, że taki wielki piłkarz jak Andres nie wygrał ZP

0

Widziałem też i tam z kolei odwrotna opinia.

0

Mam nadzieję, że nie było http://vcf.pl/?id=9128
Co sądzą o Gomesie kibice Valencii

0

No i co z tego, że gra na poziomie junajteda, skoro nie jest zawodowcem?

0

Tego nie idzie nawet przeczytać...

0

A no chyba, że tak. To przyznaje ci rację i zgadzam się z Tobą w pełni :D

2

Ale zawodowa gra w fife to co innego niż bycie youtuberem. Nie każdy z polskich fifaczy na yt jest zawodowcem w fife, prócz np. junajteda

1

Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki

0

Jak wygrają ten dwumecz to są już w LE?

1

Skąd ty wziąłeś taką cenę za niego xD Myślisz serio, że Juve go odda za te 50 mln? Przy dzisiejszych cenach już jest warty te 100 mln

0

Szczególnie, że już nie raz pokazywał, że jest miły dla fanów

28

Ale się stoczył xd pamiętam go z Milanu, był świetny

0

Ja i tak nie patrzę na stadion xd

15

Aż się wzruszylem xd Roni jest wielki

3

Nie ma to jak wakacje w Chorwacji. Polecam Split :)

0

Z jednej strony fajnie, bo się pozbywamy tak zwanego szrotu, ale z drugiej bardzo go lubiłem. Taki trochę 2 Alves z zachowania.

0

Ja też jestem za sprzedażą Bravo także piona [5]

0

I Diego podobno zgodził się być rezerwowym

0

Najgorszą rzeczą jest pisanie na telefonie z słownikiem :D

0

Uprzedziles mnie :V

0

Za tą kasę złożysz dobry, lepszy niż ten laptop, komputer, więc ja bym nie kupował tego laptopa

0

Kupuje ktoś pakiety na ipla.tv? Chodzi mi bardziej o pakiety sportowe, jak np eleven

1

Gdyby Lucho chciał zmienić formacje to nie kupowałby Digne

0

...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?