kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym żeby Valencia też do nich dołączyła. została kupiona przez miliarderów, ale jak narazie nie widać u nich dobrych transferów. Wręcz przeciwnie.
11
Wnioskujesz to po jednym meczu ?
1
Noo jego gra się mogła podobać. Duży spokój, pewność siebie. Zobaczymy jak dalej. Miejmy nadzieję że dostanie jeszcze szanse
0
Esportem się interesuje, ale bardziej lol lcs ;D vp też coś tam oglądam, ale ograniczam się tylko do polaków
0
Nie oglądałem dzisiaj meczu, jak zagrali młodziki ?
3
Jak to wyliczyłeś? xDD
10
Szkoda, że taki wielki piłkarz jak Andres nie wygrał ZP
0
Widziałem też i tam z kolei odwrotna opinia.
0
Mam nadzieję, że nie było http://vcf.pl/?id=9128
Co sądzą o Gomesie kibice Valencii
0
No i co z tego, że gra na poziomie junajteda, skoro nie jest zawodowcem?
0
Tego nie idzie nawet przeczytać...
0
A no chyba, że tak. To przyznaje ci rację i zgadzam się z Tobą w pełni :D
2
Ale zawodowa gra w fife to co innego niż bycie youtuberem. Nie każdy z polskich fifaczy na yt jest zawodowcem w fife, prócz np. junajteda
1
Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki
0
Jak wygrają ten dwumecz to są już w LE?
1
Skąd ty wziąłeś taką cenę za niego xD Myślisz serio, że Juve go odda za te 50 mln? Przy dzisiejszych cenach już jest warty te 100 mln
0
Szczególnie, że już nie raz pokazywał, że jest miły dla fanów
28
Ale się stoczył xd pamiętam go z Milanu, był świetny
0
Ja i tak nie patrzę na stadion xd
15
Aż się wzruszylem xd Roni jest wielki
3
Nie ma to jak wakacje w Chorwacji. Polecam Split :)
0
Z jednej strony fajnie, bo się pozbywamy tak zwanego szrotu, ale z drugiej bardzo go lubiłem. Taki trochę 2 Alves z zachowania.
0
Ja też jestem za sprzedażą Bravo także piona [5]
0
I Diego podobno zgodził się być rezerwowym
0
Najgorszą rzeczą jest pisanie na telefonie z słownikiem :D
0
Uprzedziles mnie :V
0
Za tą kasę złożysz dobry, lepszy niż ten laptop, komputer, więc ja bym nie kupował tego laptopa
0
Kupuje ktoś pakiety na ipla.tv? Chodzi mi bardziej o pakiety sportowe, jak np eleven
1
Gdyby Lucho chciał zmienić formacje to nie kupowałby Digne
0
...