0

Ta i taki zawodnik jak Lukaku grzałby teraz ławkę jak Paco. Już to widzę

3

Aduriz jak wino
Czym starszy tym lepszy

14

Guilherme dzisiaj tak kiwał, że mu chyba noga jeszcze w szatni chodzi

4

Real Wrzutka Madryt

0

W sporcie można wygrać, albo przegrać. Nie da się wszystkiego wygrywać. Inaczej sport byłby nudny. Taka porażka może być dla nas ważniejsza niż zwycięstwo. Trzeba się zresetować i dalej grać

2

Tak to jest jak się czyta tylko nagłówek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

,,Obecnie mamy trzech piłkarzy, którzy w najbliższej przyszłości mogą dołączyć do pierwszej drużyny" jak myślicie o kogo może chodzić?

2

Teraz Rakitic będzie nietykalny, razem z Busim

0

człowiek uczy się na błędach

0

Co zrobił ? XD wyłączyłem w 90, bo myślałem że po meczu :/

0

No słabo gra dzisiaj, ale kurde. Daj mu czas. w poprzednich meczach grał fajnie i dobrze

2

Gomes miał laga

1

A co ty masz do Gomesa akurat

0

Ma ktoś link do faulu na Gomesie, co powinna być czerwona?

0

juz nie mam ochoty tego meczu oglądać

0

Dokładnie. Tylko Vidal zawsze był skrzydłowym ( tak kojarzę), ale w Barcelonie gra na PO i jak widać ma braki defensywne. Cancelo odwrotnie natomiast. Przesunął go na skrzydło i nawet tam gra ładnie

0

Valencia to mój drugi ulubiony klub i strasznie chcę, żeby się podnieśli. Potencjał niby mają, do tego zatrudnili dobrego trenera. Zobaczymy co z tego będzie.

2

Pokłony Królu

0

Typek w Valencii gra na skrzydle, bo jest słaby w obronie. Skoro Montoya gra na PO to świadczy o czymś

0

Gdzie oglądacie ten mecz? Jakiś link?

0

To wtedy Neymar i Suarez będą mieli więcej miejsca. To nie te czasy z Pedro i Alexisem na skrzydłach, że wystarczyło pokryć dobrze Messiego i pozamiatane

0

Szkoda, że w lidze nie ma tej magii i czasem wtopimy mecz u siebie z jakimiś jaśkami

25

Oczywiście, że tak!

8

Rozpierdalają mnie ludzie na tej stronie xD Real przegrywa to radośnie z komentarzy na fioletowej, a sami tak się zachowujecie xDD ( nie mówię o wszystkich )

0

Gomes to poziom niżej? Zajmij się czymś innym niż analizowanie graczy

0

zapomniałeś o trenerze

0

nowy silniczek robi swoje

14

Może kolega ocenia występ tylko na podstawie strzelonych bramek

1

Toure według mnie na pozycji SPD nie ma podjazdu do Busiego. Nie wiem jak można wciąż uważać ze wymienienie Toure na Busquetsa było błędem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?