kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta i taki zawodnik jak Lukaku grzałby teraz ławkę jak Paco. Już to widzę
3
Aduriz jak wino
Czym starszy tym lepszy
14
Guilherme dzisiaj tak kiwał, że mu chyba noga jeszcze w szatni chodzi
4
Real Wrzutka Madryt
0
W sporcie można wygrać, albo przegrać. Nie da się wszystkiego wygrywać. Inaczej sport byłby nudny. Taka porażka może być dla nas ważniejsza niż zwycięstwo. Trzeba się zresetować i dalej grać
2
Tak to jest jak się czyta tylko nagłówek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
,,Obecnie mamy trzech piłkarzy, którzy w najbliższej przyszłości mogą dołączyć do pierwszej drużyny" jak myślicie o kogo może chodzić?
2
Teraz Rakitic będzie nietykalny, razem z Busim
0
człowiek uczy się na błędach
0
Co zrobił ? XD wyłączyłem w 90, bo myślałem że po meczu :/
0
No słabo gra dzisiaj, ale kurde. Daj mu czas. w poprzednich meczach grał fajnie i dobrze
2
Gomes miał laga
1
A co ty masz do Gomesa akurat
0
Ma ktoś link do faulu na Gomesie, co powinna być czerwona?
0
juz nie mam ochoty tego meczu oglądać
0
Dokładnie. Tylko Vidal zawsze był skrzydłowym ( tak kojarzę), ale w Barcelonie gra na PO i jak widać ma braki defensywne. Cancelo odwrotnie natomiast. Przesunął go na skrzydło i nawet tam gra ładnie
0
Valencia to mój drugi ulubiony klub i strasznie chcę, żeby się podnieśli. Potencjał niby mają, do tego zatrudnili dobrego trenera. Zobaczymy co z tego będzie.
2
Pokłony Królu
0
Typek w Valencii gra na skrzydle, bo jest słaby w obronie. Skoro Montoya gra na PO to świadczy o czymś
0
Gdzie oglądacie ten mecz? Jakiś link?
0
To wtedy Neymar i Suarez będą mieli więcej miejsca. To nie te czasy z Pedro i Alexisem na skrzydłach, że wystarczyło pokryć dobrze Messiego i pozamiatane
0
Szkoda, że w lidze nie ma tej magii i czasem wtopimy mecz u siebie z jakimiś jaśkami
25
Oczywiście, że tak!
8
Rozpierdalają mnie ludzie na tej stronie xD Real przegrywa to radośnie z komentarzy na fioletowej, a sami tak się zachowujecie xDD ( nie mówię o wszystkich )
0
Gomes to poziom niżej? Zajmij się czymś innym niż analizowanie graczy
0
zapomniałeś o trenerze
0
nowy silniczek robi swoje
14
Może kolega ocenia występ tylko na podstawie strzelonych bramek
1
Toure według mnie na pozycji SPD nie ma podjazdu do Busiego. Nie wiem jak można wciąż uważać ze wymienienie Toure na Busquetsa było błędem.