0

Ja miałem dzisiaj na 8 i nie chciałem iść, ale pani od zawodowych do mnie dzwoniła i kazała mi przyjść i poszedłem bez żadnego powtarzania sobie i powiedziała mi, że zdałem :D

0

Wymieniał ktoś wyświetlacz+szybka w iphone 6s? Ile płaciliście ?
Jest może jakiś sposób na uniknięcie oszustwa ? Chodzi mi, że nie chce wyświetlacza zamiennika, tylko oryginał, który jest pewnie z 200zł droższy i trochę się boję, że mogą oszukać, bo słyszałem już takie przypadki.

0

Guzior i Sarius

0

A nie ma mozliwosci poprawy jakby zle poszlo czy cos ?

0

Pierwsze 4 sezony genialne, kolejne 2 nudne

0

a nasza kadra w porownaniu do Brazyli, Wloch, Rosji czy innych tam "gigantow" jak sie prezentuje?

0

Mógłbym prosić o linka do 2 ostatnich odcinków skazanego ?

0

Zna ktoś się dobrze na dziewczynach, ktoś kogo mogę spytać o poradę bo mam problem i nie wiem co robić :(

31

Przecież tego gościa się nie da do ***** nie lubić

40

Prawko zdane za 1 :D sorka, ze tak sie pochwalilem ale fajna radosc

1

A mógł zostać w Chojniczance i doprowadzić ją do ekstraklasy, znaczy dla mnie, czyli kibica ekipy z Chojnic.

3

Koledzy wyżej poradzili :D

0

Jutro mam egzamin na prawo jazdy. Znacie jakieś sposoby, żeby się aż tak nie stresować?

0

Miałem dokładnie tak samo jak ty. Dużo osób polecało tę grę, a ja sie nie mogłem przekonać do niej. Spróbowałem, ale tylko dlatego, że to Polacy zrobili. Fabułe przeszedłem 2 razy i serio chciałbym być na Twoim miejscu i móc zagrac w nią pierwszy raz. Przeszedłem dużo gier fabularnych, ale wiedzmin to po prostu majsterszyk polskiego pochodzenia.

2

Co wy macie do tego DNA? Nawet nie ma czego się czepiać, bo jak przychodzili trenerzy z ,, wewnątrz" to mieliśmy najlepsze sukcesy. Działa to, więc warto dać szanse naszym

0

Jak na moje to Wilder zmiecie Joshue, ale to tylko moja opinia

0

Wilder nie do pokonania

0

Jest to moj ulubiony serial. Zdecydowanie polecam

0

Czemu ma być tylko 9 odcinków? :/ trochę słabo, a o kolejnych sezonach coś może wiesz? Będą, czy na 5 się skończy

1

To jest cholernie duży minus, znam ten ból. Wiesz może czy będzie więcej sezonów niż 5? czy to ma być już ten ostatni

1

A jak oceniacie sezon 5? Też taki dobry jak pozostałe czy już nie to samo

1

To pytanie się już pojawiało tu, ale zapytam jeszcze raz. Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć 5 sezon skazanego na śmierć?

0

Czasem ciężko go nazwać iluzjonistą patrząc co on robi :D

0

Ma ktoś może link do całego wczorajszego meczu ?

1

Moim zdaniem nie

2

Mi się bardzo Furia podobała

4

Moim zdaniem, tak jak kolegi wyżej, Barcelonie tego właśnie brakuje. Dobrze mieć takiego zawodnika na ławce, gdzie wiesz, że jak go wpuścisz to zrobi zamieszanie, a nie będzie odgrywał, co dostanie

0

Isco piep..... geniusz

1

Czyli można powiedzieć, że po prostu dojrzał piłkarsko, bo on zawsze miał to ,,coś"

3

Konsole tylko do dwóch gier? Jeżeli chcesz już do tych dwóch gierek to XO, bo legendy, ale na Twoim miejscu wziął bym PS4 i grał też w inne giereczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?