kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja miałem dzisiaj na 8 i nie chciałem iść, ale pani od zawodowych do mnie dzwoniła i kazała mi przyjść i poszedłem bez żadnego powtarzania sobie i powiedziała mi, że zdałem :D
0
Wymieniał ktoś wyświetlacz+szybka w iphone 6s? Ile płaciliście ?
Jest może jakiś sposób na uniknięcie oszustwa ? Chodzi mi, że nie chce wyświetlacza zamiennika, tylko oryginał, który jest pewnie z 200zł droższy i trochę się boję, że mogą oszukać, bo słyszałem już takie przypadki.
0
Guzior i Sarius
0
A nie ma mozliwosci poprawy jakby zle poszlo czy cos ?
0
Pierwsze 4 sezony genialne, kolejne 2 nudne
0
a nasza kadra w porownaniu do Brazyli, Wloch, Rosji czy innych tam "gigantow" jak sie prezentuje?
0
Mógłbym prosić o linka do 2 ostatnich odcinków skazanego ?
0
Zna ktoś się dobrze na dziewczynach, ktoś kogo mogę spytać o poradę bo mam problem i nie wiem co robić :(
31
Przecież tego gościa się nie da do ***** nie lubić
40
Prawko zdane za 1 :D sorka, ze tak sie pochwalilem ale fajna radosc
1
A mógł zostać w Chojniczance i doprowadzić ją do ekstraklasy, znaczy dla mnie, czyli kibica ekipy z Chojnic.
3
Koledzy wyżej poradzili :D
0
Jutro mam egzamin na prawo jazdy. Znacie jakieś sposoby, żeby się aż tak nie stresować?
0
Miałem dokładnie tak samo jak ty. Dużo osób polecało tę grę, a ja sie nie mogłem przekonać do niej. Spróbowałem, ale tylko dlatego, że to Polacy zrobili. Fabułe przeszedłem 2 razy i serio chciałbym być na Twoim miejscu i móc zagrac w nią pierwszy raz. Przeszedłem dużo gier fabularnych, ale wiedzmin to po prostu majsterszyk polskiego pochodzenia.
2
Co wy macie do tego DNA? Nawet nie ma czego się czepiać, bo jak przychodzili trenerzy z ,, wewnątrz" to mieliśmy najlepsze sukcesy. Działa to, więc warto dać szanse naszym
0
Jak na moje to Wilder zmiecie Joshue, ale to tylko moja opinia
0
Wilder nie do pokonania
0
Jest to moj ulubiony serial. Zdecydowanie polecam
0
Czemu ma być tylko 9 odcinków? :/ trochę słabo, a o kolejnych sezonach coś może wiesz? Będą, czy na 5 się skończy
1
To jest cholernie duży minus, znam ten ból. Wiesz może czy będzie więcej sezonów niż 5? czy to ma być już ten ostatni
1
A jak oceniacie sezon 5? Też taki dobry jak pozostałe czy już nie to samo
1
To pytanie się już pojawiało tu, ale zapytam jeszcze raz. Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć 5 sezon skazanego na śmierć?
0
Czasem ciężko go nazwać iluzjonistą patrząc co on robi :D
0
Ma ktoś może link do całego wczorajszego meczu ?
1
Moim zdaniem nie
2
Mi się bardzo Furia podobała
4
Moim zdaniem, tak jak kolegi wyżej, Barcelonie tego właśnie brakuje. Dobrze mieć takiego zawodnika na ławce, gdzie wiesz, że jak go wpuścisz to zrobi zamieszanie, a nie będzie odgrywał, co dostanie
0
Isco piep..... geniusz
1
Czyli można powiedzieć, że po prostu dojrzał piłkarsko, bo on zawsze miał to ,,coś"
3
Konsole tylko do dwóch gier? Jeżeli chcesz już do tych dwóch gierek to XO, bo legendy, ale na Twoim miejscu wziął bym PS4 i grał też w inne giereczki