kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sprzedaj bo 24 black friday i ceny zawodników masakrycznie spadną
1
Ostatnia misja fabularna w Wiedzminie 3 :/
0
Narcos też zdecydowanie mój ulubiony, bo lubie takie klimaty. Właśnie zacząłem oglądać breaking bad, jestem na 8 odcinku, ale coś się nie moge wkręcić :/ Często tak miałem oglądając seriale, lecz przeważnie po około 3-4 odcinkach nie potrafiłem przestać oglądać, a tu musze się zmuszać
12
On po prostu nie potrafi trafic w bramkę i dlatego nie strzela bramek.
0
To chociaż napisz na PW podobny :D
4
jakim sposobem handlujecie panowie ?
2
Wiedzmin 3 i masz co robic przez duzo godzin
0
200 milionów to chyba sam Eriksen będzie kosztował
1
Wilder może go pokonać i na to licze w najbliższym czasie
0
Jak dla mnie Wilder, ale to może z faktu, że to mój ulubiony pięściarz :D
0
Mam znajomego który sam w domu się nauczył angielskiego, niemieckiego i hiszpanskiego wiec się da
0
Już Putin się o to postara, żeby nic się nie wydarzyło.
0
haha Pique pokazuje swoja zajebistą forme, i po co sie udaje niewinnego na sile
9
Jak Paulinho sie odnajduje w polu karnym to nie mam pytan
3
Wczoraj u mnie w mieście przed klubem imprezowym pobili na śmierć 20 latka, co się dzieje z tym światem
1
co to za zmiany XD
0
Co to za praca, jak można wiedzieć :D
0
Dla mnie to jest niewyobrażalne jak można strzelić 91 bramek w ciągu roku. Kosmita i najlepszy w histori
0
Jestes po prostu.. a szkoda gadać, sam nie wierze w to co czytam
0
Jakieś polecenia co do samochodu do 5 tyś? Nie ma to być auto na jakoś długo, tak na teraz, bo za rok i tak mam zamiar coś większego kupić.
2
To jest Liverpool więc wszystko możliwe xd
0
Dokładnie, ten gameplay mi lata, i tak w fife sie fajnie gra. Reszte rzeczy tak jak mówisz, fifa niszczy pesa
0
No w tej fifie środek pola to podstawa
0
Czyli to ta z ofensywnymi pomocnikami zamiast bocznymi tak ?
0
Jaką plecasz formacje ? teraz używam 4321 i gra się spoko, uzywalem tez 433 i srednio bylo
0
Jak zagrał Roberto i Paulinho?
0
po co ten spoiler
1
Jaka kontuzja ?
0
Bo tak jak kolega powiedział, Coutinho staje sie ciągle lepszy, Liverpool zostaje w tyle za innymi klubami topowymi w Angli, i wydaje mi się, że znudzi mu się przegrywanie i bedzie chcialł coś osiągnąć, co za tym idzie odejść. Poprzednie okienko pokazało, że Brazylijczyk potrafi się zbuntować i tak samo może być znowu latem
0
może Kownacki podoła, oby się fajnie rozwinął do MŚ