0

sprzedaj bo 24 black friday i ceny zawodników masakrycznie spadną

1

Ostatnia misja fabularna w Wiedzminie 3 :/

0

Narcos też zdecydowanie mój ulubiony, bo lubie takie klimaty. Właśnie zacząłem oglądać breaking bad, jestem na 8 odcinku, ale coś się nie moge wkręcić :/ Często tak miałem oglądając seriale, lecz przeważnie po około 3-4 odcinkach nie potrafiłem przestać oglądać, a tu musze się zmuszać

12

On po prostu nie potrafi trafic w bramkę i dlatego nie strzela bramek.

0

To chociaż napisz na PW podobny :D

4

jakim sposobem handlujecie panowie ?

2

Wiedzmin 3 i masz co robic przez duzo godzin

0

200 milionów to chyba sam Eriksen będzie kosztował

1

Wilder może go pokonać i na to licze w najbliższym czasie

0

Jak dla mnie Wilder, ale to może z faktu, że to mój ulubiony pięściarz :D

0

Mam znajomego który sam w domu się nauczył angielskiego, niemieckiego i hiszpanskiego wiec się da

0

Już Putin się o to postara, żeby nic się nie wydarzyło.

0

haha Pique pokazuje swoja zajebistą forme, i po co sie udaje niewinnego na sile

9

Jak Paulinho sie odnajduje w polu karnym to nie mam pytan

3

Wczoraj u mnie w mieście przed klubem imprezowym pobili na śmierć 20 latka, co się dzieje z tym światem

1

co to za zmiany XD

0

Co to za praca, jak można wiedzieć :D

0

Dla mnie to jest niewyobrażalne jak można strzelić 91 bramek w ciągu roku. Kosmita i najlepszy w histori

0

Jestes po prostu.. a szkoda gadać, sam nie wierze w to co czytam

0

Jakieś polecenia co do samochodu do 5 tyś? Nie ma to być auto na jakoś długo, tak na teraz, bo za rok i tak mam zamiar coś większego kupić.

2

To jest Liverpool więc wszystko możliwe xd

0

Dokładnie, ten gameplay mi lata, i tak w fife sie fajnie gra. Reszte rzeczy tak jak mówisz, fifa niszczy pesa

0

No w tej fifie środek pola to podstawa

0

Czyli to ta z ofensywnymi pomocnikami zamiast bocznymi tak ?

0

Jaką plecasz formacje ? teraz używam 4321 i gra się spoko, uzywalem tez 433 i srednio bylo

0

Jak zagrał Roberto i Paulinho?

0

po co ten spoiler

1

Jaka kontuzja ?

0

Bo tak jak kolega powiedział, Coutinho staje sie ciągle lepszy, Liverpool zostaje w tyle za innymi klubami topowymi w Angli, i wydaje mi się, że znudzi mu się przegrywanie i bedzie chcialł coś osiągnąć, co za tym idzie odejść. Poprzednie okienko pokazało, że Brazylijczyk potrafi się zbuntować i tak samo może być znowu latem

0

może Kownacki podoła, oby się fajnie rozwinął do MŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?