2

Najbardziej w tym wszystkim chyba boli styl gry drużyny Valverde. Broniły go wyniki, które są jednak najważniejsze, ale od oglądania ich gry to oczy krwawią. Już bym wolał odpaść w takim meczu grając piłkę ofensywną, do czego Barca nas przyzwyczaiła. Strasznie się ogląda Barce, która nie potrafi chociażby chwile sie utrzymać z piłką na połowie rywala. Hiszpański odpowiednik Juventusu.

2

Akurat w rozegraniu Busquets jest genialny

2

A czy to zasługa Kloppa, że Liverpool rozwalił Barce? A czy to zasługa Kloppa, że tak zbudował Origiego na ten mecz? Od takich rzeczy jest właśnie trener i według mnie Valverde za tę porażkę równie ponosi winę

3

Sevilla to chyba sama nie chce awansować do LM

1

Fajna rywalizacja jest o czwartą pozycję w tabeli. Mimo wszystko Getafe może być ciężko awansować i wydaję mi się, że mimo wszystko Valencia ma większe szanse. W przypadku takiej samej ilości punktów tych dwóch zespołów to i tak awansuje Valencia bo ma lepszy bilans meczy bezpośrednich. Getafe w następnej kolejce gra na wyjeździe z Barca i u siebie z Villarreal. Nietoperze kolejno Huesca na wyjeździe, Alaves u siebie i Valladolid na wyjeździe. Oby to jednak drużyna z Mestalla awansowała

1

Jako pasjonat ligi hiszpańskiej, wolę wygraną Girony i utrzymania się tego zespołu w lidze i żeby to Valencia wywalczyła czwartą pozycję.

0

Myślicie, że warto postawić na X2 dla Villarrealu w meczu z Realem? Wydaję się, że spora szansa, bo Villarreal ostatnio dobrze gra, do tego walczy o utrzymanie. Real ciągle w katastroficznej formie, ale ciągle to Real. Kurs też kusi.

0

Oj to na pewno

0

Zgadzam się. Patrząc na rynek nie widać dobrego kandydata do zastąpienia Luisa, no może prócz Gomeza z Celty, lecz Jovic swoją grą bardziej przekonuje. Trochę szkoda, że go prawdopodobnie odpuścili, bo fajnie jakby Barcelona go chociaż zaklepała i na następny sezon wypożyczyła do jego obecjego klubu, skoro Luka tak bardzo chcę zagrać w lidze mistrzów.

0

Eintracht ma duże szanse na wygranie meczu, czy raczej takie średnie ?

31

Odkąd nie trenuje żadnej drużyny, to taki normalny, sympatyczny się zrobił

1

Parejo jest świetny

1

Haha Valencia gol

0

Była raz taka sytuacja gdzie Messi miał 1 na 1 z VVD to ten uciekał od niego, że gdyby Messi biegł prosto na Alissona to pewnie by miał korytarz

0

A o której premiera?
Myślę, że możena Fili.cc, seriale.co

3

W końcu jak się ogląda Coutinho to ma się wrażenie, że zaraz coś fajnego zrobi z tą piłką. Wróciło coś z tej magii Brazylijczyka

0

Ma ktoś linka do acestreama? Z góry dziękuje

0

Niestety

2

Jeżeli lubisz takie tematy jak szkoła przetrwania itd to polecam. Mnie się tam podobało, szczególnie te decyzję które trzeba było samemu podejmować

1

Zależy w jakie chcesz grać gry też. Jeżeli np w takie najnowsze metro, czy tam assassina to w tej kwocie nie kupisz laptopa

0

Na HBO GO, z nielegalnych źródeł to fili.cc

41

Najbardziej byłoby szkoda jakby spadły takie ekipy jak Villarreal, Celta i Girona. Pozostała czwórka obojętna

8

Malcom widać, że się trochę męczy na tym wahadle

0

Oczywiście, że warto dołożyć i się nie ma co zastanawiać między 8 a 16

0

Wie ktoś może, czy są już w sieci dzisiejsze odcinki gomorry z lektorem albo napisami ?

0

Trzyma poziom według mnie

0

4 seozn jak dla mnie, przynajmniej narazie, również trzyma wysoki poziom. W piątek wychodzą bodajże 2 odcinki znowu, więc tylko czekać!

0

Są tu jacyś fani serialu Gomorra? Jak wrażenia po pierwszych 2 odcinkach 4 seoznu?

0

Teoretycznie też zawsze można poprosić sprzedającego o wystawienie przedmiotu na allegro. Tam można być już pewnym, że nawet w przypadku oszustwa swoje pieniądze odzyskamy.

1

Może to nie jest film, ale zawsze raziło mnie polskie tłumaczenie Prison Break

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?