kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najbardziej w tym wszystkim chyba boli styl gry drużyny Valverde. Broniły go wyniki, które są jednak najważniejsze, ale od oglądania ich gry to oczy krwawią. Już bym wolał odpaść w takim meczu grając piłkę ofensywną, do czego Barca nas przyzwyczaiła. Strasznie się ogląda Barce, która nie potrafi chociażby chwile sie utrzymać z piłką na połowie rywala. Hiszpański odpowiednik Juventusu.
2
Akurat w rozegraniu Busquets jest genialny
2
A czy to zasługa Kloppa, że Liverpool rozwalił Barce? A czy to zasługa Kloppa, że tak zbudował Origiego na ten mecz? Od takich rzeczy jest właśnie trener i według mnie Valverde za tę porażkę równie ponosi winę
3
Sevilla to chyba sama nie chce awansować do LM
1
Fajna rywalizacja jest o czwartą pozycję w tabeli. Mimo wszystko Getafe może być ciężko awansować i wydaję mi się, że mimo wszystko Valencia ma większe szanse. W przypadku takiej samej ilości punktów tych dwóch zespołów to i tak awansuje Valencia bo ma lepszy bilans meczy bezpośrednich. Getafe w następnej kolejce gra na wyjeździe z Barca i u siebie z Villarreal. Nietoperze kolejno Huesca na wyjeździe, Alaves u siebie i Valladolid na wyjeździe. Oby to jednak drużyna z Mestalla awansowała
1
Jako pasjonat ligi hiszpańskiej, wolę wygraną Girony i utrzymania się tego zespołu w lidze i żeby to Valencia wywalczyła czwartą pozycję.
0
Myślicie, że warto postawić na X2 dla Villarrealu w meczu z Realem? Wydaję się, że spora szansa, bo Villarreal ostatnio dobrze gra, do tego walczy o utrzymanie. Real ciągle w katastroficznej formie, ale ciągle to Real. Kurs też kusi.
0
Oj to na pewno
0
Zgadzam się. Patrząc na rynek nie widać dobrego kandydata do zastąpienia Luisa, no może prócz Gomeza z Celty, lecz Jovic swoją grą bardziej przekonuje. Trochę szkoda, że go prawdopodobnie odpuścili, bo fajnie jakby Barcelona go chociaż zaklepała i na następny sezon wypożyczyła do jego obecjego klubu, skoro Luka tak bardzo chcę zagrać w lidze mistrzów.
0
Eintracht ma duże szanse na wygranie meczu, czy raczej takie średnie ?
31
Odkąd nie trenuje żadnej drużyny, to taki normalny, sympatyczny się zrobił
1
Parejo jest świetny
1
Haha Valencia gol
0
Była raz taka sytuacja gdzie Messi miał 1 na 1 z VVD to ten uciekał od niego, że gdyby Messi biegł prosto na Alissona to pewnie by miał korytarz
0
A o której premiera?
Myślę, że możena Fili.cc, seriale.co
3
W końcu jak się ogląda Coutinho to ma się wrażenie, że zaraz coś fajnego zrobi z tą piłką. Wróciło coś z tej magii Brazylijczyka
0
Ma ktoś linka do acestreama? Z góry dziękuje
0
Niestety
2
Jeżeli lubisz takie tematy jak szkoła przetrwania itd to polecam. Mnie się tam podobało, szczególnie te decyzję które trzeba było samemu podejmować
1
Zależy w jakie chcesz grać gry też. Jeżeli np w takie najnowsze metro, czy tam assassina to w tej kwocie nie kupisz laptopa
0
Na HBO GO, z nielegalnych źródeł to fili.cc
41
Najbardziej byłoby szkoda jakby spadły takie ekipy jak Villarreal, Celta i Girona. Pozostała czwórka obojętna
8
Malcom widać, że się trochę męczy na tym wahadle
0
Oczywiście, że warto dołożyć i się nie ma co zastanawiać między 8 a 16
0
Wie ktoś może, czy są już w sieci dzisiejsze odcinki gomorry z lektorem albo napisami ?
0
Trzyma poziom według mnie
0
4 seozn jak dla mnie, przynajmniej narazie, również trzyma wysoki poziom. W piątek wychodzą bodajże 2 odcinki znowu, więc tylko czekać!
0
Są tu jacyś fani serialu Gomorra? Jak wrażenia po pierwszych 2 odcinkach 4 seoznu?
0
Teoretycznie też zawsze można poprosić sprzedającego o wystawienie przedmiotu na allegro. Tam można być już pewnym, że nawet w przypadku oszustwa swoje pieniądze odzyskamy.
1
Może to nie jest film, ale zawsze raziło mnie polskie tłumaczenie Prison Break