kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co
0
Ale uważasz Ronaldinho jako ogólnie lepszego gracza, czy lepszego w danym tam okresie, albo ważniejszego dla Barcy? Nie prowokuje ani nic, broń boże, chciałbym poznać po prostu Twoje zdanie na ten temat :D
4
ta 8 ostatnich
0
LL-Messi
Bundesliga-Lewy
Serie A-Higuain
Premier League-Kane
Ligue1-Neymar
15
Ale ten Paulinho ma wydolność jebany, biega jak opętany
0
Na lewej pomocy nie skrzydle
1
Myślę, że gdyby Cavaniemu pusciły nerwy to też :D
0
Rączka i główka to szkolna wymówka, czy jak to tam szło :D oczywiście żartuje @DaPi
1
Wydaję się, że tak się stanie. Live nie chciał go puścić bo chyba nie mógł w tak krótkim czasie znaleźć następcy dla niego. Teraz mają na to cały sezon, i do tego mundial
0
A chciałem dać mu kapitana...
0
Jaki macie składzik panowie?
0
ktoś chyba meczy nie ogląda
2
Jakie przyspieszenie jebaniutki xD
0
ja bym prosił
1
Coś słyszałem, że 19 chyba
1
Możesz troszkę wprowadzić w temat co
to ten Haarp?
1
Gdy miał obok siebie już Messiego, zobaczymy jak będzie wyglądał pierwszy sezon Dembele w Barcelonie
15
Oststnio w szkole u mnie przypdek był, że laska rzuciła kolege bo ma mało lajków pod profilowym na fb xd Niestety takie czasy
0
To pewne, że uderzy w USA?
2
Zarejestrowany w Juvenil A
3
Nie rob z Gomesa jakiegos amatora xd
0
Mi miesiąc równy, zdane wszystko za pierwszym. Im szybciej tym lepiej
0
Griezmann i Dybala
1
watpie
0
To jego opinia wiec czego sie czepisz
1
jaki ty jestes kochany
0
Jakieś ciekawe newsy na temat Coutinho z dzisiejszego dnia? W sumie to z wczorajszego już
0
A: 1.MU 2.Benfica
B: 1.Bayern 2.PSG
C: 1.Atletico 2.Chelsea
D: 1. Barcelona 2.Juve
E: 1.Live 2.Sevilla
F: 1.Napoli 2.City
G: 1.Monaco 2.Porto
H: 1.Real 2.BVB
5
ile razy może być powtarzane, że Dembele nie ma fb
3
W Nicei, jak dobrze pamiętam Rakitic w Sevilli też się nie bał grać do przodu