0

co

0

Ale uważasz Ronaldinho jako ogólnie lepszego gracza, czy lepszego w danym tam okresie, albo ważniejszego dla Barcy? Nie prowokuje ani nic, broń boże, chciałbym poznać po prostu Twoje zdanie na ten temat :D

4

ta 8 ostatnich

0

LL-Messi
Bundesliga-Lewy
Serie A-Higuain
Premier League-Kane
Ligue1-Neymar

15

Ale ten Paulinho ma wydolność jebany, biega jak opętany

0

Na lewej pomocy nie skrzydle

1

Myślę, że gdyby Cavaniemu pusciły nerwy to też :D

0

Rączka i główka to szkolna wymówka, czy jak to tam szło :D oczywiście żartuje @DaPi

1

Wydaję się, że tak się stanie. Live nie chciał go puścić bo chyba nie mógł w tak krótkim czasie znaleźć następcy dla niego. Teraz mają na to cały sezon, i do tego mundial

0

A chciałem dać mu kapitana...

0

Jaki macie składzik panowie?

0

ktoś chyba meczy nie ogląda

2

Jakie przyspieszenie jebaniutki xD

0

ja bym prosił

1

Coś słyszałem, że 19 chyba

1

Możesz troszkę wprowadzić w temat co
to ten Haarp?

1

Gdy miał obok siebie już Messiego, zobaczymy jak będzie wyglądał pierwszy sezon Dembele w Barcelonie

15

Oststnio w szkole u mnie przypdek był, że laska rzuciła kolege bo ma mało lajków pod profilowym na fb xd Niestety takie czasy

0

To pewne, że uderzy w USA?

2

Zarejestrowany w Juvenil A

3

Nie rob z Gomesa jakiegos amatora xd

0

Mi miesiąc równy, zdane wszystko za pierwszym. Im szybciej tym lepiej

0

Griezmann i Dybala

1

watpie

0

To jego opinia wiec czego sie czepisz

1

jaki ty jestes kochany

0

Jakieś ciekawe newsy na temat Coutinho z dzisiejszego dnia? W sumie to z wczorajszego już

0

A: 1.MU 2.Benfica
B: 1.Bayern 2.PSG
C: 1.Atletico 2.Chelsea
D: 1. Barcelona 2.Juve
E: 1.Live 2.Sevilla
F: 1.Napoli 2.City
G: 1.Monaco 2.Porto
H: 1.Real 2.BVB

5

ile razy może być powtarzane, że Dembele nie ma fb

3

W Nicei, jak dobrze pamiętam Rakitic w Sevilli też się nie bał grać do przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?