0

Czym się różni taki cyklon tropikalny od huraganu ? Cyklon jest słabszy, czy to zupełnie co innego?

0

Valencia no udało się im

0

To skoro zrezygnował to ile wygrał ?

1

Dlatego, że nie postawiłem na nich

1

Valencia pewnie standardowy remis po standardowej stracie bramki w 80+ minucie

0

Dzięki Bogu chyba nie mam żadnych problemów z nimi, więc oby tak pozostało, bo na samą myśl o dentyście robi mi się słabo

0

A każde ósemki muszą być usuwane ? Czy jeżeli jest wszystko ok, to mogą zostać?

0

A na czym obstawiasz ?

0

Tyle, że City ma skład szeroki i by sobie poradzili bez wzmocnień na pewno lepiej niż Chelsea, z której dodatkowo ma odejść Hazard.

0

Jaki kursik ?

2

Wszystko jasne :D

2

Bardzo ładnie.

0

Ogląda ktoś Villarreal? Mają dużą szansę na zwycięstwo w tym meczu ?

0

a sabotażysta gra dalej

1

seriale.co

0

Od Adobe

1

Ja dałem na podbicie, do wygrania miałem 8 dyszek...

1

Dobrze jednak, że włączyłeś ten mecz :D

0

Bardzo to przypomina ten sezon kiedy spadli. W lidze szło im fatalnie, a na europejskich boiskach bardzo dobrze. Nie mniej jednak coś tam ostatnio, można powiedzieć ruszyło, kiedy wrócił Javier Calleja. Zobaczymy, byłaby to duża strata dla ligi gdyby spadli. Dzisiaj podejmują na swom stadionie Seville, która ostatnio chyba popadła w lekką zadyszkę w lidze, więc byłby to dobry mecz na przełamanie.

1

Guzior najlepszy

1

Eibar-Getafe 0-2! Najtrudniejszy meczyk na kuponie raczej siądzie

2

Oj z więzienia z USA raczej nie ma szans uciec. Nawet gdyby, to nie miałby szans przekroczyć granicy

0

Poważnie tak mało? To ja mam cyfrowy polsat, z dodatkowymi kanałami eleven płace bodajże 90 zł. Oczywiście, żeby mieć Polsat Sport Premium to muszę przedłużyć z nimi umowę, co mi się niespecjalnie podoba.

0

Dla zainteresowanych drugi sezon Punsihera już na Netflix

0

Dziękuje bardzo!

0

Gdzie obejrzeć najnowszy odcinek wikingow? Na fili.cc usuneli serial....

0

Wiadomo może kiedy będą nowe ceny La Liga?

0

Z tego co czytałem to to wszystko jest mega dziwne. Czuje, że wyjdzie z tego jakieś niezłe bagno. Niemniej jednak właściciele Wisły musieli zaryzykować i im ją oddać, bo po prostu nie było więcej czasu. Albo uratują ten klub, albo zniszczą go totalnie, czas pokaże.

0

Duża strata dla Levante potencjalny brak Moralesa, a dla nas dobra wiadomość

0

Przynajmniej widać, że chce się poprawić. Wsparcie ma wielkie, więc miejmy nadzieję, że mu się to uda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?