0

Były dziś jakieś informacje o transferze Depaya ?

0

@Mizander Można jeszcze obstawić ?

0

@BarcaInfo O Depayu cicho?

0

Myślicie, że Depay przyjdzie do Barcy?

0

@Ghotti dasz linka do tego?

3

@Dzemix111 strach z dzieciństwa

1

@codematpodpis złożony?

0

@Daviix7 Mam wadę -1,5, soczewki nosze jakoś z rok. Pierwszy miesiąc było ciężko się przyzwyczaić. Teraz, to już jest nawyk, rano wstaje-zakładam, wieczorem-ściągam. Nosze soczewki dwu tygodniowe, firmy ACUVUE. Tylko zazwyczaj zmieniam je dopiero po 3/4 tygodniach, a koszt takich soczewek oscyluje się w kwocie około 30 złotych. Jak jakieś pytania to pisz śmiało, bo też już trochę soczewek przetestowałem.

0

@szkutnik91 co 3 xD

1

@urbipl Polecam mega. Ciężko mi go było zacząć, ale jak już zacząłem to po kilka odcinków dziennie. Bardzo wciągający.

1

@cules100pro Orientujesz się może jaki kandydat ma obecnie największe poparcie w Katalonii?

0

@BarcaInfo kiedy startuje nowy sezon w Hiszpanii ?

0

Od kiedy do kiedy jest otwarte okno transferowe w lidze hiszpańskiej ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dawo17 też mógłbym prosić o oznaczenia?

1

@SHIBA bardzo mało się udzielam, ale jestem!

0

Kiedy będą wyniki late-pool?

1

@BarcaInfo czyli w gre wchodzi tylko wygrana z Atletico ?

0

@BlaseR9 winbox

0

Myślicie, że Polska, w obecnej sytuacji, może pozamykać zakłady w pracy tak jak zrobiono to w innych krajach ? Według Was to tylko kwestia czasu, czy raczej nie może sobie na to pozwolić ?

0

Jakieś opinie o uczelni KPSW w Bydgoszczy ?

0

@msmsms Gdzie oglądałeś najnowszy odcinek ?

0

Co sądzicie o fordzie focusie mk3 2014 rok, jeszcze ten przed facelifting ?

0

Jakie autko polecacie do 25 tyś zł?

0

@Odesseiron a już myślałem że nowy sezon niedługo będzie..

0

Opel Insignia 2010+ czy Ford Mondeo MK4 2010+?. Jakie wasze opinie

0

Stronka filli.cc upadła czy zmieniła adres?

0

@TheNekro94 Oj to prawda. Pierwsze dni to sam trzymałem wszystko w sobie i było bardzo ciężko, ale odkąd się z tym podzieliłem i czuje to wsparcie to jest dobrze. Będę pisał jak coś i jeszcze raz dziękuje za to wsparcie

0

@TheNekro94 Też mam właśnie zajebistych kumpli, którzy cały czas mnie teraz wspierają mimo, że ostatnimi czasy zaniedbywałem z nimi kontakt. Do tego Wy bardzo pomogliście teraz. Fajne jest też to, że w porównaniu do moich rówieśników mam mega fajny kontakt z rodzicami, więc i wieczorami może nie będę miał czasu myśleć o tym. Dzięki wielkie!!

0

@TheNekro94 Dzięki! A po jakim czasie zacząłeś się już nie zamartwiać tym, nie wiem odzyskałeś szczęście, czy przestało boleć? Wiem, że to kwestia indywidualna ale tak pytam, żeby mieć jakiś ogólny pogląd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?