kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Były dziś jakieś informacje o transferze Depaya ?
0
@Mizander Można jeszcze obstawić ?
0
@BarcaInfo O Depayu cicho?
0
Myślicie, że Depay przyjdzie do Barcy?
0
@Ghotti dasz linka do tego?
3
@Dzemix111 strach z dzieciństwa
1
@codematpodpis złożony?
0
@Daviix7 Mam wadę -1,5, soczewki nosze jakoś z rok. Pierwszy miesiąc było ciężko się przyzwyczaić. Teraz, to już jest nawyk, rano wstaje-zakładam, wieczorem-ściągam. Nosze soczewki dwu tygodniowe, firmy ACUVUE. Tylko zazwyczaj zmieniam je dopiero po 3/4 tygodniach, a koszt takich soczewek oscyluje się w kwocie około 30 złotych. Jak jakieś pytania to pisz śmiało, bo też już trochę soczewek przetestowałem.
0
@szkutnik91 co 3 xD
1
@urbipl Polecam mega. Ciężko mi go było zacząć, ale jak już zacząłem to po kilka odcinków dziennie. Bardzo wciągający.
1
@cules100pro Orientujesz się może jaki kandydat ma obecnie największe poparcie w Katalonii?
0
@BarcaInfo kiedy startuje nowy sezon w Hiszpanii ?
0
Od kiedy do kiedy jest otwarte okno transferowe w lidze hiszpańskiej ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dawo17 też mógłbym prosić o oznaczenia?
1
@SHIBA bardzo mało się udzielam, ale jestem!
0
Kiedy będą wyniki late-pool?
1
@BarcaInfo czyli w gre wchodzi tylko wygrana z Atletico ?
0
@BlaseR9 winbox
0
Myślicie, że Polska, w obecnej sytuacji, może pozamykać zakłady w pracy tak jak zrobiono to w innych krajach ? Według Was to tylko kwestia czasu, czy raczej nie może sobie na to pozwolić ?
0
Jakieś opinie o uczelni KPSW w Bydgoszczy ?
0
@msmsms Gdzie oglądałeś najnowszy odcinek ?
0
Co sądzicie o fordzie focusie mk3 2014 rok, jeszcze ten przed facelifting ?
0
Jakie autko polecacie do 25 tyś zł?
0
@Odesseiron a już myślałem że nowy sezon niedługo będzie..
0
Opel Insignia 2010+ czy Ford Mondeo MK4 2010+?. Jakie wasze opinie
0
Stronka filli.cc upadła czy zmieniła adres?
0
@TheNekro94 Oj to prawda. Pierwsze dni to sam trzymałem wszystko w sobie i było bardzo ciężko, ale odkąd się z tym podzieliłem i czuje to wsparcie to jest dobrze. Będę pisał jak coś i jeszcze raz dziękuje za to wsparcie
0
@TheNekro94 Też mam właśnie zajebistych kumpli, którzy cały czas mnie teraz wspierają mimo, że ostatnimi czasy zaniedbywałem z nimi kontakt. Do tego Wy bardzo pomogliście teraz. Fajne jest też to, że w porównaniu do moich rówieśników mam mega fajny kontakt z rodzicami, więc i wieczorami może nie będę miał czasu myśleć o tym. Dzięki wielkie!!
0
@TheNekro94 Dzięki! A po jakim czasie zacząłeś się już nie zamartwiać tym, nie wiem odzyskałeś szczęście, czy przestało boleć? Wiem, że to kwestia indywidualna ale tak pytam, żeby mieć jakiś ogólny pogląd.