0

Milan

2

DMT to substancja psychoaktywna, więc teledysk też taki wjeżdżający na banie trochę

1

Chyba gdzieś za 2 tygodnie około

0

Mi również tylko evelen, tyle że mi się nawet nie włącza i pokazuje brak sygnału.

2

u mnie również coś nie działa

7

Swoją drogą niesamowite ile Gregor wygrał w tak młodym wieku. Ciekawe czy kiedyś wróci do swojej genialnej formy

1

wedlug mnie nie

7

perfekcyjny i kompletny napastnik

1

Jest na 6/7 stronie

0

tak

0

Noo to było słabe xd

1

Wczoraj widziałem ze żabka była otwarta

0

Wraca na ring i wyzywa Joshue na pojedynek w 2018 roku

0

przecież siła to nie wszystko. Wilder sierpowy też ma potężny, wystarczy zobaczyc co np ten sierpowy zrobił Szpilce. Kliczko był juz stary i to nie był ten niepokonany Kliczko co kiedyś. Joshua to taki kloc z piekielną siłą, ale na deskach już pare razy leżał. Wilder świetnie się porusza na ringu, ma długie lapy, potężny prawy sierpowy, gdzie jak dobrze trafi to rzadko ktoś ustoi. Jak dla mnie to na papierze Wilder jest faworytem

0

Genialna walka, jak na moje to Wilder zmiecie Joshue, ale to tylko moja opinia

0

Ma ktoś link do całego meczu? Bardziej chodzi mi obejrzeć mecz w internecie nie TV

0

trochę przepaść, szczególnie w straconych bramkach

0

Przed meczem 18

0

Jeżeli kanały eleven mi nie działają, tzn polazuje ze brak sygnału, albo obraz sie strasznie zacina itd to wina cyfrowego polsatu czy eleven? Ja to działa? Dodam, że inne kanały z tego co patrze to działają normalnie

1

Zawsze wszystko działa i jak taki mecz jest to oczywiście brak sygnału i eleven nie działa u mnie

0

o ja jebe

0

już rączki zacierasz co :D

0

Coutinho raczej nie przyjdzie w zime

1

3 sezon jest dla mnie najlepszy

0

Jesus

0

To lipa, jak na ps4 to bym Ci podarował przyjacielu

0

jaka platforma?

0

Coutinho tez

1

czemu ?

1

a ja uważam, że to Wilder by go zniszczył ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?