0

Za taką cenę to komputer na internecie czy yt będzie spokojnie chodził, co do gier to też zależy w jakie nowsze gry chcesz grać. Wiadome masz gry z takimi normalnymi wymaganiami, ale też gry z potężnymi wymaganiami, jak nowy bf np

0

Ja zamówiłem same podzespoły z 4 miesiące temu i sam złożyłem i tak właśnie polecam. Co do morele to też polecam bo to jednak marka uznana, a i cen nie mają wysokich

0

Ciekawe co na to Cou

0

i pewnie za połowe wartości jak to w zwyczaju

2

Czy najlepszy to jeszcze nie wiem, ale na pewno zobaczę! Dziękuje za pomoc

1

Joshua-Wilder, ależ to by była walka

0

Na jakiej stronie oglądać breaking bad?

0

Zawsze najbardziej Neymara i Albe, teraz wtedy tylko Jordiego

0

Może kogoś to ciekawi i tyle

0

To kto według Ciebie jest najlepszym SPD na swiecie?

0

Serio? Gdzie? Masz może jakiś link, bo nie widziałem tej informacji wcześniej

0

do tego tam jego jakiś ziomek z klubu wstawił zdjęcie i życzył mu szczęścia w nowym klubi chyba

3

Jak ktoś tutaj zna wiarygodne źródła to na pewno jest to barcainfo. Jest dobrze obeznany, a to nie jego wina, że rzetelne źródło podaje jakąś informacje a ona się nie sprawdza.

3

Bo wiedzą, że mamy hajs z Neymara

0

1.Spurs
2.Chelsea
3.City
4.Liverpool
5.United
6.Arsenal

0

To chyba takie coś, że Cou chce odejść i informuje o tym zarząd Live, to chyba tyle

0

Nie mówię, że mają akurat ich kupić. Chodzi mi ogólnie chociaż o transfer zawodnika, który by przyszedł za Neymara

1

Z tobą się nie dyskutuje

1

Nie zdziwię się, jak przyjdzie Coutinho za 150 mln i Dembele 150 mln, co z tego, że Barca ma kasę na transfery, jak ma nieudolny zarząd i nie potrafi kupić klasowego zawodnika PRZED sezonem

0

To zdjęcie trochę jakby z fify było ;p

0

Na euro fajnie te piłeczki rozdzielał. Po jego grze ciężko było uwierzyć, że ma dopiero 18 lat

0

Ciekawe po co jest to FFP.. Inne kluby muszą na to uważać, a takie psg kupuje sobie kogo chce za grubą kase

1

Tak

1

W cyfrowym na zdf chyba też

0

Ale to pakiet telewizyjny, czy na internecie? I ile płacisz na miesiąc?

1

A podatek też muszą zapłacić czy jak jest?

2

z dopłatą zdecydowanie

0

Przejdź na iOS a gwarantuje, że na androida już nie wrócisz

0

Panowie i Panie mam problem, otoz przeprowadzam sie za miasto i przyszedł czas na wybranie TV. Jestem w tym zielony, bo cały czas mecze oglądałem na internecie. Polecali mi nc+ i cyfrowy polsat. Pamiętam, że na tej stronie nie tak dawno była jakaś nagonka na nc, że tam stracili prawa do LM na rzecz polsatu. Najbardziej mnie interesuje, wiadomo liga hiszpańska, czyli eleven, a na stronie cyfrowego widziałem, że można dokupić te kanały. A jest możliwość na cyfrowym polsacie oglądać PL i LM, LE? czy te kanały są tylko na wyłączność w nc i tylko tam można je oglądać? LM o tyle dobrze, że za rok w polsacie to się da ten jeden sezon w necie obejrzeć. Chyba, że są jeszcze inne telewizje które polecacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?