0

Też miałem taki problem, ale zrestartowałem telefon i pomogło :D

0

Też myślę o tym, dobry kursik na RSSS

0

A według Was istnieje wieloświat ?

1

rozwala mózg co

0

po prostu chore poj*by ( oczywiście pozytywne)

0

Z mizerią i smażoną kapustą

0

Ryan Mason walczy o życie.

Piłkarz Hull w dzisiejszym meczu z Chelsea doznał poważnego urazu podczas zderzenia się głowami z Cahillem.

Mówi się, że ma pękniętą czaszkę i krwawienie do mózgu.

Możliwe, że dziś w nocy przejdzie operację.

[z tt]

0

10h na serce z kamienia i 20h na krew i wino
Wydaję mi się, że tak? Nie jestem na 100% pewien

1

Wiadomo w Polsce gorzej niż w takiej Ameryce, ale jednak ciężko tak porzucić ojczyznę swoją, za bardzo się kocha

0

Fajnie wygląda liga w tym sezonie. Sevilla jest silna i jak na razie grają ładnie, punktują i są na 2 miejscu. Atletico zawsze wiadomo są silni i na pewno skończą w top 4, do tego Sociedad wyglądają na silnych, Athletic, Villarreal nie odstępuje kroku. Ciekawe jak będzie wyglądała tabela po 38 kolejkach. Brakuje tylko trochę Valencii :/

3

Rozwija się, a to najważniejsze

13

oby nie

0

Ja tak samo. Straszne dziwne decyzje podejmuje Lucho.

3

Zależy jaki masz lv, bo możesz kupować boosty na coinsy na mecze, jak masz wysoki dość to nawet możesz kupić +1000 coinsów. Poza tym po prostu polecam grać i tyle. Ja grając dorobiłem się majątku w granicach 500k

12

Zaraz będzie ,, Ramos, główka, bramka i uśmiech u Zidane"

0

Szczerze mówiąc wolałbym dwumecz z Realem niż Atletico. Jak myślę o dwumeczu z Los Colchoneros, to pierwsze co mi przychodzi do głowy, jak nas dwa razy wywalili z LM.

1

Nie myśl o tym i to powinno pomóc :D

0

5 pkt ;) 8 można mówić, jak Real wygra z Valencią zaległy mecz

0

Na kogo głosował Alves?

0

Masz i też rację, ale jakby patrzeć na pryzmat reprezentacji ,to Ivan potrafi być kreatywny. Przecież nie musi mieć 30+ asyst w sezonie. Iniesta też nie ma świetnych statystyk, a jest genialny w kreacji.

1

Prawda boli, a tak w tym przypadku niestety jest. Real też nie grał rewelacyjnie na początku sezonu, ale różnica jest taka, że jak im nie idzie to zawsze jakoś strzelą i punktują. Dużo razy jest tak, że nawet jak gramy świetnie, to nie potrafimy tego przełożyć na wynik końcowy. Tu jest ten problem.

0

Moim zdaniem nie tyle co nie spełniają, ale mają inne zadania w taktyce Lucho. Rakitic w Sevilli był genialny w kreacji, dużo asyst, bramek. U nas gra z tyłu i tu jest problem.

0

Uwielbiam tego człowieka, mówi jak myśli i jak jest

1

Jak można być pewnym, że wygrają ligę, gdzie jesteśmy dopiero na półmetku ? No wkurza mnie takie gadanie. Przypomnij sobie zeszły sezon, gdzie też graliśmy świetnie, mieliśmy rekord a co się stało później :)

0

Śledzi ktoś Everton i powie jak radzi sobie tam Deulofeu? W zeszłym sezonie coś tam chyba pykał

1

To teraz go na west i tam wbij chall

2

Po co go trzymać skoro nie gra? Czytałeś artykuł ?

0

Gdyby nie miał, to by go tu dziś raczej nie było ;)

0

Ja tu nie wiem czy oglądać angielski hicik czy hiszpański xd

0

mam takie pytanie, czy jak kupie dodatek krew i wino i tepnie mnie tam na nowy świat, to w każdej chwili będę mógł wrócić do tego ,, normalnego" świata i nie wiem, porobić np. misje poboczne tam jakieś, czy znaki zapytania. Jak to tam wygląda ? Czy dopiero po ukończeniu dodatku będę mógł wrócić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?