kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też miałem taki problem, ale zrestartowałem telefon i pomogło :D
0
Też myślę o tym, dobry kursik na RSSS
0
A według Was istnieje wieloświat ?
1
rozwala mózg co
0
po prostu chore poj*by ( oczywiście pozytywne)
0
Z mizerią i smażoną kapustą
0
Ryan Mason walczy o życie.
Piłkarz Hull w dzisiejszym meczu z Chelsea doznał poważnego urazu podczas zderzenia się głowami z Cahillem.
Mówi się, że ma pękniętą czaszkę i krwawienie do mózgu.
Możliwe, że dziś w nocy przejdzie operację.
[z tt]
0
10h na serce z kamienia i 20h na krew i wino
Wydaję mi się, że tak? Nie jestem na 100% pewien
1
Wiadomo w Polsce gorzej niż w takiej Ameryce, ale jednak ciężko tak porzucić ojczyznę swoją, za bardzo się kocha
0
Fajnie wygląda liga w tym sezonie. Sevilla jest silna i jak na razie grają ładnie, punktują i są na 2 miejscu. Atletico zawsze wiadomo są silni i na pewno skończą w top 4, do tego Sociedad wyglądają na silnych, Athletic, Villarreal nie odstępuje kroku. Ciekawe jak będzie wyglądała tabela po 38 kolejkach. Brakuje tylko trochę Valencii :/
3
Rozwija się, a to najważniejsze
13
oby nie
0
Ja tak samo. Straszne dziwne decyzje podejmuje Lucho.
3
Zależy jaki masz lv, bo możesz kupować boosty na coinsy na mecze, jak masz wysoki dość to nawet możesz kupić +1000 coinsów. Poza tym po prostu polecam grać i tyle. Ja grając dorobiłem się majątku w granicach 500k
12
Zaraz będzie ,, Ramos, główka, bramka i uśmiech u Zidane"
0
Szczerze mówiąc wolałbym dwumecz z Realem niż Atletico. Jak myślę o dwumeczu z Los Colchoneros, to pierwsze co mi przychodzi do głowy, jak nas dwa razy wywalili z LM.
1
Nie myśl o tym i to powinno pomóc :D
0
5 pkt ;) 8 można mówić, jak Real wygra z Valencią zaległy mecz
0
Na kogo głosował Alves?
0
Masz i też rację, ale jakby patrzeć na pryzmat reprezentacji ,to Ivan potrafi być kreatywny. Przecież nie musi mieć 30+ asyst w sezonie. Iniesta też nie ma świetnych statystyk, a jest genialny w kreacji.
1
Prawda boli, a tak w tym przypadku niestety jest. Real też nie grał rewelacyjnie na początku sezonu, ale różnica jest taka, że jak im nie idzie to zawsze jakoś strzelą i punktują. Dużo razy jest tak, że nawet jak gramy świetnie, to nie potrafimy tego przełożyć na wynik końcowy. Tu jest ten problem.
0
Moim zdaniem nie tyle co nie spełniają, ale mają inne zadania w taktyce Lucho. Rakitic w Sevilli był genialny w kreacji, dużo asyst, bramek. U nas gra z tyłu i tu jest problem.
0
Uwielbiam tego człowieka, mówi jak myśli i jak jest
1
Jak można być pewnym, że wygrają ligę, gdzie jesteśmy dopiero na półmetku ? No wkurza mnie takie gadanie. Przypomnij sobie zeszły sezon, gdzie też graliśmy świetnie, mieliśmy rekord a co się stało później :)
0
Śledzi ktoś Everton i powie jak radzi sobie tam Deulofeu? W zeszłym sezonie coś tam chyba pykał
1
To teraz go na west i tam wbij chall
2
Po co go trzymać skoro nie gra? Czytałeś artykuł ?
0
Gdyby nie miał, to by go tu dziś raczej nie było ;)
0
Ja tu nie wiem czy oglądać angielski hicik czy hiszpański xd
0
mam takie pytanie, czy jak kupie dodatek krew i wino i tepnie mnie tam na nowy świat, to w każdej chwili będę mógł wrócić do tego ,, normalnego" świata i nie wiem, porobić np. misje poboczne tam jakieś, czy znaki zapytania. Jak to tam wygląda ? Czy dopiero po ukończeniu dodatku będę mógł wrócić?