kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja placze i nie moge w to uwierzyc
0
JEST KURWAAAA
16
No jakbyśmy mogli wystawić 12 zawodników to byłoby łatwiej z psg
0
To co powiedzieć o argentyńskiej xd
8
Właśnie wskoczyło mi 18 lat. Człowiek chce, żeby jak najszybciej mieć osiemnastkę, ale jednak po tej 18 się chce żeby czas wolno leciał. Prawda jest, tak jak dużo osób mówi, że po 18 czas strasznie ucieka ? :D
42
Boże czytajcie ze zrozumieniem
0
A po drugie, nie ma w Barcelonie chyba drugiego takiego zawodnika, który cały mecz gra słabo, a w każdej chwili potrafi strzelić z niczego
0
O Ile dobrze pamiętam, to w owym meczu też się należał rzut karny dla Barcelony, który też nie został podyktowany, więc się to w jakimś stopniu wyrównuje.
0
Po prostu mu mecz nie wyszedł. Ludzie, raz mu nie wyjdzie i już skreslany jest. Każdy może nie mieć swojego dnia. On nie będzie w każdym meczu strzelał 3 gole, asystowal
4
Mecz meczowi nierówny
0
Do rewanżu zostały 3 tygodnie chyba, a przez ten czas może się dużo zmienić. PSG zagrało dobry mecz, bo im po prostu wyszło, mieli dobry dzień i Barce bez formy. Za 3 tygodnie może się wszystko odwrócić. Trochę szczęścia, jakiś rykoszet, cokolwiek i prowadzimy 2:0 do przerwy. Paryzanie już będą się obawiać a Barca będzie na fali i bedzie szła dalej za ciosem. Nie obawiam się tego ze trzeba strzelić 4 bramki do dogrywki , obawiam się że zagramy ofensywnie a wtedy łatwiej o kontry dla PSG i wiadomo, trochę pecha dla nas i jakoś może wpaść im
4
Czemu Rabiot?? Ja tam go kompletnie nie widzę na pozycji Iniesty i w Barcelonie
0
Zgadzam się co do Gomesa, co napisałem w odpowiedzi parę komentarzy niżej. Gdy oglądałem go w Valencii, pomyślałem ze byłby fajnym wzmocnieniem do środka pola, zawodnik o dobrych warunkach fizycznych, fajna technika, dobry przegląd pola. Wydaje mi się ze taktyka mu nie odpowiada i ma inną rolę niż w Valencii. W przypadku rakiticia jest tak samo. W Sevilli grał bardziej z przodu i fajnie się oglądało jego grę, też potrafił podać kosmos piłkę, uderzyć świetnie z dystansu. W Barcelonie tego nie widać bo gra bardziej jako box to box, kto wie może u nowego trenera Gomes jak i Rakieta będą mieć inne zadania i pokażą fajną piłkę
11
Co trener to inne pomysły ma, fajnie by było jakby Sampaoli przyszedł i by potrafił w 100% wykorzystać potencjał Gomesa. W Valencii mi się naprawdę jego gra podobała, może to kwestia taktyki i jego zadań, że gra tak słabo ?
0
Ile razy można pisać ze on nie przyjdzie
3
Ludzie, boże co wy tak narzekacie. Skoro zarząd go chce to chyba wierzą, że Barca osiągnie sukces z nim. Przypadek Lucho nie nauczył co niektórych ? Był szkalowany, wyzywany od wuefistów, zarząd był wyśmiewany, że wybrali tak słabego trenera, a ten dał nam tyle radości. Każdy zasługuje na szanse, szczególnie taka legenda klubu jak Koeman.
0
Zobaczymy co pokaże pierwsza połowa, jeżeli po 45 minutach będziemy prowadzić 2:0, to paryżanie na drugą połowę mogą wyjść wystraszeni, a Barca będzie na fali
0
W tych czasach, żeby drużyna utrzymywała się na topie, trzeba zmieniać trenera co 3-4 sezony.
0
Kiedy będzie przetarg na LM i Premier League, bo wydaję się, że zgarnie te kanały Eleven też
EDIT: już mam, jakby kogoś interesowało to LM i PL do 2018.
0
Do tego wystarczy spojrzeć jak gra Sevilla i gdzie są. Maestria
0
Rakitić pełni inną rolę jednak w Barcelonie niż pełnił w Sevilli
1
Chciałbym teraz nawet tego leniwego Fabregasa, on by jakieś zagrożenie tworzył pod bramką przeciwnika, zawsze miał genialne podania
1
Może i Barca kiedyś się nauczy oddawać strzały z dystansu
0
Neymar i Suarez nie wybitni ? XDDDDDD
27
Cavani celebrując bramkę przebiegł więcej niż każdy zawodnik Barcy w ostatnich 5 minutach
1
Tylko gracze Realu uważają inaczej XD
0
Zobaczymy jak sobie poradzi z Borysem, czy go też uważasz za amatora walczącego tylko z odpadami po ufc i emerytami ?
0
https://x.com/El_Jarek?lang=pl
redaktor fioletowej, jakby ktoś nie wiedział
0
Werner IF
0
Wpisz się od nowa do PSN