0

ja tez bym prosil jak jest mozliwosc

2

Druga nieprawidłowa ?

0

http://wstaw.org/h/61e4a682429/

Wiem, że to tylko 130zł ale jednak.. Do tego ukochana drużyna nie podołała :/

3

wreszcie jakiś skuteczny drybling grzmota :D

0

Thiago to element ktory nam brakuje w skladzie

0

XD no coś w tym jest

5

Mimo wszystko Gomes naprawdę ładnie zagrał dzisiaj

4

Czuje bramkowy remis

0

Jaki kuponik robicie na LM? Ciężkie mecze do obstawienia ale fajnie można zarobić

0

Zawsze mnie zastanawiało jak to z nim jest. Według Ciebie udawane czy jednak serio typ jest tak dobry?

0

Andre grał na ŚPD już i grał tam bardzo dobrze. Z drugiej strony postawił bym na szefuncia, bo z Gomesem to nigdy nic nie wiadomo

0

Poda ktoś ten kod do aktywacji tej darmowej premki na eleven ?

0

Dokładnie

0

A co to oni tylko stracą pracę? Ile na świecie likwidują zakładów i ludzie tracą pracę. Takie życie no, raz na wozie raz pod wozem.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Wydaję mi się, że Bugatti Chiron, chociaż mogę się mylić. Do setki w 2,5 sec

14

Tomasz Hajto XD

0

Takie pytanie o naszą reprezentacje? Jak widzicie nasz skład powiedzmy na MŚ 2022? Niektórzy z podstawowego składu już nie są młodzi i będzie trzeba ich jakoś zastąpić

0

Tam trzeba przede wszystkim trenera który to wszystko ogarnie i poustawia. Może w przypadku braku awansu na mundial coś tam ruszy

0

tez bym prosil :D

0

,,Emery przygotował formę na wiosnę i sami zobaczycie do czego zdolene jest to słabe według was PSG. Moża jak wreszcie wygramy ten Puchar Europy to zaczniecie nas doceniać. W środę przekonacie się jaka jest różnica pomiędzy ogórkani z Vigo a mistrzem Francji." to też dobre :D

16

Fajne zachowanie Munira

1

chociazby po meczu z Benfica mowil bardzo plynnie po angielsku w wywiadzie

3

A ja tak, bo są zdecydowanie najsłabsi z tych wszystkich zespołów. No ale to jednak piłka i to co zrobiła Barca z PSG pokazuje, że nie ma rzeczy nie możliwych

2

daj koniecznie znac jak poszlo. powodzenia!!

2

Dobra ide grac w csa

0

Dobrze!!! Karny dla Sevilli

0

Nasri ty głąbie

1

Skończcie płakać na sędziów. Rzygać się chce, jak to się czyta. By grali lepiej to o wynik by się martwić nie musieli.

0

gramy 3 obrońców jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?