kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tez bym prosil jak jest mozliwosc
2
Druga nieprawidłowa ?
0
http://wstaw.org/h/61e4a682429/
Wiem, że to tylko 130zł ale jednak.. Do tego ukochana drużyna nie podołała :/
3
wreszcie jakiś skuteczny drybling grzmota :D
0
Thiago to element ktory nam brakuje w skladzie
0
XD no coś w tym jest
5
Mimo wszystko Gomes naprawdę ładnie zagrał dzisiaj
4
Czuje bramkowy remis
0
Jaki kuponik robicie na LM? Ciężkie mecze do obstawienia ale fajnie można zarobić
0
Zawsze mnie zastanawiało jak to z nim jest. Według Ciebie udawane czy jednak serio typ jest tak dobry?
0
Andre grał na ŚPD już i grał tam bardzo dobrze. Z drugiej strony postawił bym na szefuncia, bo z Gomesem to nigdy nic nie wiadomo
0
Poda ktoś ten kod do aktywacji tej darmowej premki na eleven ?
0
Dokładnie
0
A co to oni tylko stracą pracę? Ile na świecie likwidują zakładów i ludzie tracą pracę. Takie życie no, raz na wozie raz pod wozem.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Wydaję mi się, że Bugatti Chiron, chociaż mogę się mylić. Do setki w 2,5 sec
14
Tomasz Hajto XD
0
Takie pytanie o naszą reprezentacje? Jak widzicie nasz skład powiedzmy na MŚ 2022? Niektórzy z podstawowego składu już nie są młodzi i będzie trzeba ich jakoś zastąpić
0
Tam trzeba przede wszystkim trenera który to wszystko ogarnie i poustawia. Może w przypadku braku awansu na mundial coś tam ruszy
0
tez bym prosil :D
0
,,Emery przygotował formę na wiosnę i sami zobaczycie do czego zdolene jest to słabe według was PSG. Moża jak wreszcie wygramy ten Puchar Europy to zaczniecie nas doceniać. W środę przekonacie się jaka jest różnica pomiędzy ogórkani z Vigo a mistrzem Francji." to też dobre :D
16
Fajne zachowanie Munira
1
chociazby po meczu z Benfica mowil bardzo plynnie po angielsku w wywiadzie
3
A ja tak, bo są zdecydowanie najsłabsi z tych wszystkich zespołów. No ale to jednak piłka i to co zrobiła Barca z PSG pokazuje, że nie ma rzeczy nie możliwych
2
daj koniecznie znac jak poszlo. powodzenia!!
2
Dobra ide grac w csa
0
Dobrze!!! Karny dla Sevilli
0
Nasri ty głąbie
1
Skończcie płakać na sędziów. Rzygać się chce, jak to się czyta. By grali lepiej to o wynik by się martwić nie musieli.
0
gramy 3 obrońców jednak