0

Goldvod.tv, może weeb.tv ? Jak nie to poradzimy i znajdziemy

1

Vidal również może

0

No ale zobacz na graczy Realu, każdy z nich ma podwyższony overall. No zobaczymy, ale jak Pique będzie miał 85 ovr, to niezłe jajca.

5

W Legii przynajmniej w LM pogra :D

0

Będzie miał chyba 89-90, tak myślę. Bo cały czas go nie ma, a 85 chyba nie dostanie :v

2

Skazany na śmierć, polecam w uj. Jak dla mnie najlepszy serial.

0

gdybać zawsze można ;)

0

Ja tam bym chciał

0

Jak dziś zagrał Denis i Umtiti?

0

Działą Wam strona goldvod.tv?

1

Barcelonismo trzeba pomagać :D

0

Ja mam od 2 tyg na goldtv i jak narazie jest wszystko ok. Zobaczymy jak przyjdą ważniejsze mecze

1

widocznie tak xd Wiesz jak to jest, jeden hejtuje i każdy idzie za nim

1

Zapewne oglądałeś go tylko na euro

1

Zdecydowanie. W piłce nożnej są takie chwile, czasem krótsze, czasem dłuższe, w których nic się nie dzieje i jest nuda. W ręcznej emocje od początku. Nie oglądam ręcznej jakoś specjalnie, więc nie obchodzą mnie tam jakieś hity, ale na meczu Polski zawsze są wielkie emocje :D

0

turan co gra to nie mam pytań

0

typical Poland

0

XDD

0

kupuje ktoś pakiet premium na goldvodtv? Jakieś opinie ?

0

internet mam dobry (100mb), sprzęt jakoś nie obiega. Na zwykłe mecze wystarcza, ale gdy przychodzi jakiś hicior, to czasem jest słabo :/

0

Znacie jakieś stronki, sprawdzone przez Was, podobne do futbolhd? Nie chcę kupować premium na eleven i innej stronie by móc oglądać lige ang., oraz lm i le. Fajnie jakby wszystko można było oglądać na jednej stronie i nie zacinało, jak kupie premium ( futbolhd kiedyś)

0

Wiecie może czy będzie mecz na yt, albo jakas transmisja działająca na telefonie ?

1

Kasy to chyba mają jak lodu, bo ten Lim to bogaty typek. Przejął Valencie, zdecydowanie mój ulubiony klub w hiszpanii ( nie liczę Barcy), miały być pieniądze, transfery, powrót na szczyt. Jak jest każdy widzi, wyprzedaż i zero transferów

1

Tam to chyba jest wyprzedaż zawodników xd

2

Formatujesz dysk gdzie masz win. Inne jak chcesz, nie musisz

0

Ile taki pakiet wychodzi eleven z nc?

5

On ma tylko 20 lat i już sporo pokazuje. Jeżeli wszystko mu się powiedzie to może być wielkim piłkarzem. I to za jedyne 4 mln euro

0

Mam takie pytanie, czy my mamy prawo pierwokupu do Deulofeu? Jakaś kwota, do kiedy to obowiązuje, czy coś ? :)

0

No właśnie-nikogo nie kupują. Mieli być wielkie transfery, a tu nic :/ szkoda, bo bardzo lubię Valencie

0

XDD ile było takich perełek ? To ze spisuje sie bardzo dobrze i ma ogromny talent nie znaczy że mu wyjdzie. Afellay też miał być gwiazdą a dziś o nim nie słychać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?