kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Goldvod.tv, może weeb.tv ? Jak nie to poradzimy i znajdziemy
1
Vidal również może
0
No ale zobacz na graczy Realu, każdy z nich ma podwyższony overall. No zobaczymy, ale jak Pique będzie miał 85 ovr, to niezłe jajca.
5
W Legii przynajmniej w LM pogra :D
0
Będzie miał chyba 89-90, tak myślę. Bo cały czas go nie ma, a 85 chyba nie dostanie :v
2
Skazany na śmierć, polecam w uj. Jak dla mnie najlepszy serial.
0
gdybać zawsze można ;)
0
Ja tam bym chciał
0
Jak dziś zagrał Denis i Umtiti?
0
Działą Wam strona goldvod.tv?
1
Barcelonismo trzeba pomagać :D
0
Ja mam od 2 tyg na goldtv i jak narazie jest wszystko ok. Zobaczymy jak przyjdą ważniejsze mecze
1
widocznie tak xd Wiesz jak to jest, jeden hejtuje i każdy idzie za nim
1
Zapewne oglądałeś go tylko na euro
1
Zdecydowanie. W piłce nożnej są takie chwile, czasem krótsze, czasem dłuższe, w których nic się nie dzieje i jest nuda. W ręcznej emocje od początku. Nie oglądam ręcznej jakoś specjalnie, więc nie obchodzą mnie tam jakieś hity, ale na meczu Polski zawsze są wielkie emocje :D
0
turan co gra to nie mam pytań
0
typical Poland
0
XDD
0
kupuje ktoś pakiet premium na goldvodtv? Jakieś opinie ?
0
internet mam dobry (100mb), sprzęt jakoś nie obiega. Na zwykłe mecze wystarcza, ale gdy przychodzi jakiś hicior, to czasem jest słabo :/
0
Znacie jakieś stronki, sprawdzone przez Was, podobne do futbolhd? Nie chcę kupować premium na eleven i innej stronie by móc oglądać lige ang., oraz lm i le. Fajnie jakby wszystko można było oglądać na jednej stronie i nie zacinało, jak kupie premium ( futbolhd kiedyś)
0
Wiecie może czy będzie mecz na yt, albo jakas transmisja działająca na telefonie ?
1
Kasy to chyba mają jak lodu, bo ten Lim to bogaty typek. Przejął Valencie, zdecydowanie mój ulubiony klub w hiszpanii ( nie liczę Barcy), miały być pieniądze, transfery, powrót na szczyt. Jak jest każdy widzi, wyprzedaż i zero transferów
1
Tam to chyba jest wyprzedaż zawodników xd
2
Formatujesz dysk gdzie masz win. Inne jak chcesz, nie musisz
0
Ile taki pakiet wychodzi eleven z nc?
5
On ma tylko 20 lat i już sporo pokazuje. Jeżeli wszystko mu się powiedzie to może być wielkim piłkarzem. I to za jedyne 4 mln euro
0
Mam takie pytanie, czy my mamy prawo pierwokupu do Deulofeu? Jakaś kwota, do kiedy to obowiązuje, czy coś ? :)
0
No właśnie-nikogo nie kupują. Mieli być wielkie transfery, a tu nic :/ szkoda, bo bardzo lubię Valencie
0
XDD ile było takich perełek ? To ze spisuje sie bardzo dobrze i ma ogromny talent nie znaczy że mu wyjdzie. Afellay też miał być gwiazdą a dziś o nim nie słychać.