3

Buffon, Neuer, Oblak- top 3. Dalej w sumie to nie wiem, może Cech, Navas, De Gea, Bravo

0

Pewnie po meczu Atletico dziś

0

To oni chyba też ogłosili tak z dupy,że Digne nowym zawodnikiem Barcy ?

0

A co ma świat do footballu w tej sytuacji ?

0

Tak samo Jak o transferze prawego obrońcy xD

2

Niby dzisiaj, tak pisał typek, który jako pierwszy ogłosił transfer Gomesa

0

to już wojna światowa. Taka cicha wojna.

0

właśnie oglądam

2

to ,, xD" nawiązywało bardziej do tego, że tam się dzieje coś od dłuższego czasu, a ja się dopiero teraz o tym dowiedziałem. Wyluzuj

0

Co się dzieje tam w Monachium? Dopiero teraz o tym przeczytałem, że coś się tam dzieje xD wytłumaczy ktoś? Wiem tylko tyle, że kolejny zamach

0

On chyba nie mówił, że kolejne wieści, tylko, że dziś, po transferze Gomesa, będzie jeszcze jedna bomba transferowa. Coś takiego, chyba xd

0

Z tego transferu też bym się ucieszył

1

Wydaję mi się, że nie przeprowadzą na ŚDM ataku. Oni raczej na wielkich imprezach nie robią zamachów, bo się ludzie tego spodziewają. Na ME też miało się dziać, a było cicho, po zakończeniu mistrzostw zaatakowali znowu. Zobaczymy jak to będzie, ale jak miałbym się już spodziewać ataku od ciapatych, to po ŚDM ( tfu tfu)

9

Po cichu liczę na Lacazette :D

1

podnieciłeś się? xd

0

Ale w Barcelonie ma grać w pomocy

1

Denis jeszcze :D

0

luzik luzik

0

Dasz linka ? :D

0

Nie uważam, po prostu się pytam :) Ciekawi mnie Wasze zdanie o tym, bo jak wspomniałem wyżej kibice Arsenalu mówią, że przyjdzie do nich, dlatego Atletico szuka napastników ( Gameiro i Gonzalo podobno)

0

A tak odbiegając od tego Lacazette, myślicie, że plotki o Griezmannie w 4rsenalu są prawdziwe? Na ich stronie niektórzy są tego pewni. Osobiście nie chciałbym, żeby odchodził do gorszego klubu.

2

Dzisiaj? Myślałem, że jutro będzie ta bomba. A tu dup daglas z nowym kontraktem.

2

Kurde jak Lacazette do nas dołączy to nie wiem co zrobie xd niesamowita radość. Świetne transfery od Roberta, jak na razie a może być jeszcze lepiej.

0

Obojętnie kogo kupimy na pozycje napastnika, to mamy niesamowitą kadrę. 1 skład marzenie i do tego bardzo silna ławka rezerwowych ( Digne, Mascherano/Umtiti, Vidal/Roberto, Mathieu, Bravo, Gomes itd)

6

No nie zakładałbym do końca, że to plotki. Oczywiście może się okazać, że to wymysły, ale patrząc na ostatnie ciche transfery, w każdej chwili może być oficjalna informacja xd

0

Sprzedać z opcją pierwokupu, tam gdzie będzie grał i zobaczymy

6

Jak dla mnie dobry transfer. Inni go nie nie chcieli, a ja go chciałem od czasu kiedy oglądam mecze Valencii.

0

O kurde tego się się spodziewałem :O.. I ludzie spokojnie, skoro Lucho go chciał to go potrzebuje. On wie lepiej niż każdy z nas.

5

Dokładnie.

0

Przypomina mi sie troche sytuacja z ,,wuefista" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?