kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Buffon, Neuer, Oblak- top 3. Dalej w sumie to nie wiem, może Cech, Navas, De Gea, Bravo
0
Pewnie po meczu Atletico dziś
0
To oni chyba też ogłosili tak z dupy,że Digne nowym zawodnikiem Barcy ?
0
A co ma świat do footballu w tej sytuacji ?
0
Tak samo Jak o transferze prawego obrońcy xD
2
Niby dzisiaj, tak pisał typek, który jako pierwszy ogłosił transfer Gomesa
0
to już wojna światowa. Taka cicha wojna.
0
właśnie oglądam
2
to ,, xD" nawiązywało bardziej do tego, że tam się dzieje coś od dłuższego czasu, a ja się dopiero teraz o tym dowiedziałem. Wyluzuj
0
Co się dzieje tam w Monachium? Dopiero teraz o tym przeczytałem, że coś się tam dzieje xD wytłumaczy ktoś? Wiem tylko tyle, że kolejny zamach
0
On chyba nie mówił, że kolejne wieści, tylko, że dziś, po transferze Gomesa, będzie jeszcze jedna bomba transferowa. Coś takiego, chyba xd
0
Z tego transferu też bym się ucieszył
1
Wydaję mi się, że nie przeprowadzą na ŚDM ataku. Oni raczej na wielkich imprezach nie robią zamachów, bo się ludzie tego spodziewają. Na ME też miało się dziać, a było cicho, po zakończeniu mistrzostw zaatakowali znowu. Zobaczymy jak to będzie, ale jak miałbym się już spodziewać ataku od ciapatych, to po ŚDM ( tfu tfu)
9
Po cichu liczę na Lacazette :D
1
podnieciłeś się? xd
0
Ale w Barcelonie ma grać w pomocy
1
Denis jeszcze :D
0
luzik luzik
0
Dasz linka ? :D
0
Nie uważam, po prostu się pytam :) Ciekawi mnie Wasze zdanie o tym, bo jak wspomniałem wyżej kibice Arsenalu mówią, że przyjdzie do nich, dlatego Atletico szuka napastników ( Gameiro i Gonzalo podobno)
0
A tak odbiegając od tego Lacazette, myślicie, że plotki o Griezmannie w 4rsenalu są prawdziwe? Na ich stronie niektórzy są tego pewni. Osobiście nie chciałbym, żeby odchodził do gorszego klubu.
2
Dzisiaj? Myślałem, że jutro będzie ta bomba. A tu dup daglas z nowym kontraktem.
2
Kurde jak Lacazette do nas dołączy to nie wiem co zrobie xd niesamowita radość. Świetne transfery od Roberta, jak na razie a może być jeszcze lepiej.
0
Obojętnie kogo kupimy na pozycje napastnika, to mamy niesamowitą kadrę. 1 skład marzenie i do tego bardzo silna ławka rezerwowych ( Digne, Mascherano/Umtiti, Vidal/Roberto, Mathieu, Bravo, Gomes itd)
6
No nie zakładałbym do końca, że to plotki. Oczywiście może się okazać, że to wymysły, ale patrząc na ostatnie ciche transfery, w każdej chwili może być oficjalna informacja xd
0
Sprzedać z opcją pierwokupu, tam gdzie będzie grał i zobaczymy
6
Jak dla mnie dobry transfer. Inni go nie nie chcieli, a ja go chciałem od czasu kiedy oglądam mecze Valencii.
0
O kurde tego się się spodziewałem :O.. I ludzie spokojnie, skoro Lucho go chciał to go potrzebuje. On wie lepiej niż każdy z nas.
5
Dokładnie.
0
Przypomina mi sie troche sytuacja z ,,wuefista" xD