0

podał, podał

0

jedzie do francji, a co ma byc? :D

0

Starzyński jedzie na euro jednak

0

Szkoda strzępić ryja

0

no oglądałem, ale im chodzi o to, że strzelił decydującego karnego xd To, że go nawet na boisku nie było to inna droga. To wp xD ale jak on wygra zp to bedzie bardziej pieklo

0

co w tym dziwnego ?

0

Emocje im przejdą to zobaczą na to inaczej i co niektórzy pewnie zauważą to, czemu każdy gada że fartem wygrali

10

Najgorsze, że jak ból dupy już minie to Real trafi na jakiegoś jaśka w 1/8 i znowu dupa będzie piec

0

u mnie też

0

Chodzi o to, że jakby Arsenal miał takich przeciwników jak Real?

3

Ludzie haha. Zazwyczaj tego nie przyznaje ale mam ból dupy, że chuj xD Nie z tego, że wygrał Real, ale z tego, że mieli tak łatwo, że nawet Arsenal by doszedł do finału. Do tego ten finał i ta bramka ze spalonego ten karny.. GRRRRRRRRR

1

Ja też xD

2

OSTR, Mioush, Małpa, Que, a najbardziej to Zeus

0

Przecież jak on grał, to nie grał jakoś źle. Może i nie błyszczał, ale grał stabilnie, więc nie wiem czemu rozczarowujący sezon. Trzeba pamiętać też, że nie grał pół roku.

0

Komu kibicujecie w BPL?

0

Jestem ciekaw jak sobie poradzi Leicester w przyszłym sezonie. Myślisz, że utrzymają tak wysoki poziom ?

2

To, że tak mówi to nic nie znaczy

0

Kamień z serca

1

No bo chodzi, że Stegen będzie prawdopodobnie podstawowym bramkarzem w przyszłym sezonie, a Bravo jest za dobry i pewnie nie chce siedzieć na ławce i być zmiennikiem niemca. Właśnie dlatego Barca szuka bramkarza który będzie w razie czego prezentowal poziom.

0



#NoNiezle

0

Nie chodzi mi o prawdziwych kibiców tylko tych, jak to powiedziałaś, krzykaczy, co zmienia zdanie co 10 minut. Może źle to zdanie sformułowałem, za co przepraszam. Oczywiście, że nie chodzi mi o prawdziwych kibiców. No może i tak było jak mówisz, ale mi się zdawało, że on płakał właśnie przez to, że niektórzy nie widzą ile on serca wkłada do gry. No ale nie ważne, nie ma co się domawiać ;)

0

A nie było tak, ze Vidal miał kontuzję czy coś? Coś mnie tak się kojarzy

0

Najśmieszniejsze jest to, jak teraz każdy płacze, a większość chciała go rok temu sprzedać. Eh.. Kibice nie potrafią docenić ile on dla naszej Barcy zrobił. Też szkoda Alvesa jak go niektórzy kibice nie doceniali, przez co prawdopodobnie rok temu płakał na fecie

1

Nie tylko twoimi ;p tez jestem w uj smutny i aż łzy się zbierają jak pomyśli się o tym..

0

Jego odejście jest już przesądzone :( Niestety za dużo o tym trąbią media. To tego jego łzy na fecie i teraz catalunya pisze, że odchodzi. Również sobie nie wyobrażam Barcy bez niego, tak samo jak bez Masche..

2

Wydaję mi się, ze odejście Alvesa jest już pewne. Miejmy nadzieję, że Masche zostanie. Ciężko sobie wyobrazić Barce bez nich..

0

Może po prostu Barcelona tego chciała? W sumie to nie mam pojęcia

0

No szkoda w uj. Mam chociaż nadzieję, że Masche nie odejdzie..

1

Można wiedzieć jakie źródło ? Na tt będzie to info?

1

Nie chciałbym, żeby Masche odszedł :( To ważny zawodnik nie tylko na boisku, ale i w szatni. Taki kapitan który chyba najbardziej z obecnych zawodników przypomina Puyola. Nie boi się wstawić głowy gdzie inni boja sie wstawić nogę. Ile razy się poświęcał dla drużyny. Dla Lucho to też ważny zawodnik, bo zawsze jak ma coś do przekazania, to zawsze przez Javiera. Szczerze nie wydaję mi się, żeby odszedł, zbyt ważny dla timku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?