kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że to już ostatni sezon Lucho na ławce trenerskiej Barcy? Czy jednak, według was, zostanie chociażby jeszcze na następny sezon? Nie wiem czemu, ale mam trochę obawy, że po tym sezonie odejdzie..
0
Futbolhd.
0
A jest pewne ze nie bd lagow? Znaczy wiem że to zależy od łącza , lecz zawsze kupuje na futbolhd i nie miałem nigdy lagow. Wolałbym kupić ma player bo o wiele taniej tylko właśnie nie mam gwarancji , że nie bd mi scinalo..
2
0
Nie przypominam sobie ani jednego laga.
1
Ja kupuje tam co miesiąc i ani razu jeszcze nie żałowałem, więc polecam.
0
Komentarz usunięty
0
Też mam takie zdanie.
2
No bo takie gadanie, że ,, nie moje pieniądze". Co z tego? Kibicujesz Barcelonie, to też powinno Cie to obchodzić. Jeżeli Barca by zapadła w dług to też by Ciebie to nie interesowało, bo nie twoje pieniądze? Za bardzo nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale gdyby nie pieniądze, to nie byłoby trypletu.
4
Świetna wiadomość. Moim zdaniem Mascherano byłby lepszym kapitanem i od Messiego i Busiego.
0
Takie gadanie.. To z pucharów też nie powinieneś się cieszyć..
1
hahaha
1
http://www.labotiga.pl/pakiet_valdes_pique
Ktoś czytał i może polecić ?
4
Mówisz o tym trenerze, który dał nam nowy styl i dzięki niemu wygraliśmy wszystko? Bo nie wydaje mi się.
0
rooney z rożnego
0
Musi być specjalny wjazd, np na karetke w razie czego. Tak przynajmniej mi się wydaje :)
0
oops sorka za błąd ;) Dlatego uważam, że Munir powinien iść na wypożyczenie, a Sandro zostać i w razie czego zastępować Suareza w meczach z ogórkami. Również zgadzam się, że za duży tłok jest na pozycji Munira, co działa na jego niekorzyść, ponieważ jest młody i powinien dostawać minuty. W poprzednim sezonie, a raczej w pierwszej części sezonu grał dość często, lecz teraz atak został bardzo wzmocniony.
1
Oczywiście, ale chodziło mi, że do stycznia będą mogli grać w ataku.
1
Plus Arda i Vidal mogą grać w ataku.
0
Źle przczytałem. Wybacz :)
0
Mistrz :D
0
Ale zanaczył, że nie miał neta i nie mógł czytać artykułów. :)
0
A nie może?
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Pisali już niżej o tym. Nawet jest artukuł :) http://www.fcbarca.com/64165-ciezka-przeprawa-argentyny-a-pijany-vidal-rozbija-ferrari.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
9
Pytasz czy oznajmiasz?
0
Szczególnie z rywalami z górnej półki..
0
Gdyby Negredo i jego setki... No właśnie :P