0

Myślicie, że to już ostatni sezon Lucho na ławce trenerskiej Barcy? Czy jednak, według was, zostanie chociażby jeszcze na następny sezon? Nie wiem czemu, ale mam trochę obawy, że po tym sezonie odejdzie..

0

Futbolhd.

0

A jest pewne ze nie bd lagow? Znaczy wiem że to zależy od łącza , lecz zawsze kupuje na futbolhd i nie miałem nigdy lagow. Wolałbym kupić ma player bo o wiele taniej tylko właśnie nie mam gwarancji , że nie bd mi scinalo..

2

0

Nie przypominam sobie ani jednego laga.

1

Ja kupuje tam co miesiąc i ani razu jeszcze nie żałowałem, więc polecam.

0

Komentarz usunięty

0

Też mam takie zdanie.

2

No bo takie gadanie, że ,, nie moje pieniądze". Co z tego? Kibicujesz Barcelonie, to też powinno Cie to obchodzić. Jeżeli Barca by zapadła w dług to też by Ciebie to nie interesowało, bo nie twoje pieniądze? Za bardzo nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale gdyby nie pieniądze, to nie byłoby trypletu.

4

Świetna wiadomość. Moim zdaniem Mascherano byłby lepszym kapitanem i od Messiego i Busiego.

0

Takie gadanie.. To z pucharów też nie powinieneś się cieszyć..

1

hahaha

1

http://www.labotiga.pl/pakiet_valdes_pique

Ktoś czytał i może polecić ?

4

Mówisz o tym trenerze, który dał nam nowy styl i dzięki niemu wygraliśmy wszystko? Bo nie wydaje mi się.

0

rooney z rożnego

0

Musi być specjalny wjazd, np na karetke w razie czego. Tak przynajmniej mi się wydaje :)

0

oops sorka za błąd ;) Dlatego uważam, że Munir powinien iść na wypożyczenie, a Sandro zostać i w razie czego zastępować Suareza w meczach z ogórkami. Również zgadzam się, że za duży tłok jest na pozycji Munira, co działa na jego niekorzyść, ponieważ jest młody i powinien dostawać minuty. W poprzednim sezonie, a raczej w pierwszej części sezonu grał dość często, lecz teraz atak został bardzo wzmocniony.

1

Oczywiście, ale chodziło mi, że do stycznia będą mogli grać w ataku.

1

Plus Arda i Vidal mogą grać w ataku.

0

Źle przczytałem. Wybacz :)

0

Mistrz :D

0

Ale zanaczył, że nie miał neta i nie mógł czytać artykułów. :)

0

A nie może?

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

9

Pytasz czy oznajmiasz?

0

Szczególnie z rywalami z górnej półki..

0

Gdyby Negredo i jego setki... No właśnie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?