3

Coś nie chce mi się w to wierzyć

0

Zainstaluj 7, a jak chcesz już nowszy to tylko 10 ;)

2

Sprzedać Camp Nou ? CN to taka świątynia footballu i ciężko jest dopuścić do siebie takie myśli. Takie jest moje zdanie.

104

Chcą utworzyć to, ponieważ nie mogę nic ugrać? Niech zaczną coś grać to nie będą odpadać w 1/8, jak w ogóle z grupy wyjdą..

3

Mam nadzieję, że użytkownik Cochise dziś na późny wieczór znowu da jakiś ciekawy temacik ;)

0

Też miałem ten problem hahaha

1

Pokazał symulke xd

0

Dokładnie. Gdzieś widziałem statystyke, że do sieci dziennie wpływa okolo milin wirusów, wiec.. ;)

0

Jak korzystasz mądrze z internetu, to nie potrzebujesz antywirusa. Antywirus nie jest jakoś mocno skuteczny.

0

A kto komentował ten mecz ?

0

Prawda jest taka, że jak Messi wygra coś z tą Argentyną, to i tak coś nowego wymyślą... Zawsze coś znajdą.

1

Ale oni zawsze takie fajne transfery robili nie wydając dużo. O ile dobrze pamiętam i się nie mylę, to największy ich transfer w historii klubu to +/-45 mln eur. Patrząc na ich kadrę i na te czasy gdzie się dużo wydaje na zawodników, to zrobiło na mnie wrażenie.

4

Przez czerwoną kartkę, tak tylko już uprzedzam pytanie ;)

0

Ale nie sądzisz, że 37 mln, to dużo, jak na zawodnika, który nie wiadomo czy wypali? Dużo było takich, którzy mieli duży talent.

1

Uu jeszcze długa droga. No, ale bardziej bym się bał, że ten rekord zostanie zaprzepaszczony z jakimś słabszym rywalem, niż z jakiś silnym, topowym. Z tymi silnymi zespołami pokazaliśmy, że potrafimy grac ;)

0

Jak przyjdzie Nolito, to ofensywę mamy już obsadzoną bardzo dobrze. Wreszcie byłaby jakaś ławka. Bo jak Arda i Vidal nie mogli grać to ta ławka była na poziomie beniaminka.

0

A jaki jest rekord i ile Barca ma meczów bez porażki?

0

Suarez sobie odpocznie przez te 2 mecze zawieszenia w PK.

0

Dokładnie. Przykładem są np. głosy oddane przez Lewandowskiego. To tylko przykład, a ich jest wiele więcej.

0

Jak bym wspomniał o Iniescie, to musiałbym też o Pogbie. Iniesta, czy też Pogba zasłużyli bardziej niż taki Ramos i Marcelo.

0

A nie było czasem tak, że pierw media zaczęły o ty pisać, a potem dopiero tak jakby Mathieu to potwierdził? Tak mi się wydaje.

1

Te o prasie, że wymyślają różne rzeczy, żeby się tylko gazeta sprzedała. Bo jak dobrze pamiętam, to gazety pisały o konflikcie Leo z Lucho. Oczywiście mogli mieć rację, nie mamy na to dowodów.

0

Słowa Alvesa się trochę potwierdzają xd

12

Ramos jak zwykle za nazwisko. On może cały rok grać gówno, a i tak będzie na koniec w 11 roku. Nie wiem też za co tam Marcelo jest, ale dobra. Mnie już to wcale nie kręci, bo co roku są jaja w tej jedenastce sezonu.

1

A to wyjaśnia czemu taka radość :D

2

Co to jest ten cały turniej w Tokio ? Przybliży ktoś ?

0

no dawno się tak nie uśmiałem

0

Przecież musiał się pochwalić

0

W 2016 roku ma wyjść nowa karta graficzna, w której architektura Maxwella zostanie zastąpiona Pascalem, więc oznacza to duży przełom . Teoretycznie po premierze tej karty, wszystkie inne powinni staniec, więc na twoim miejscu bym jeszcze poczekal.

0

No właśnie też uważam, że nie ma powodów, ale różnie może być. Może np postanowić, że wygrał już wszystko i chce poszukać nowych wyzwań.:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?