kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś nie chce mi się w to wierzyć
0
Zainstaluj 7, a jak chcesz już nowszy to tylko 10 ;)
2
Sprzedać Camp Nou ? CN to taka świątynia footballu i ciężko jest dopuścić do siebie takie myśli. Takie jest moje zdanie.
104
Chcą utworzyć to, ponieważ nie mogę nic ugrać? Niech zaczną coś grać to nie będą odpadać w 1/8, jak w ogóle z grupy wyjdą..
3
Mam nadzieję, że użytkownik Cochise dziś na późny wieczór znowu da jakiś ciekawy temacik ;)
0
Też miałem ten problem hahaha
1
Pokazał symulke xd
0
Dokładnie. Gdzieś widziałem statystyke, że do sieci dziennie wpływa okolo milin wirusów, wiec.. ;)
0
Jak korzystasz mądrze z internetu, to nie potrzebujesz antywirusa. Antywirus nie jest jakoś mocno skuteczny.
0
A kto komentował ten mecz ?
0
Prawda jest taka, że jak Messi wygra coś z tą Argentyną, to i tak coś nowego wymyślą... Zawsze coś znajdą.
1
Ale oni zawsze takie fajne transfery robili nie wydając dużo. O ile dobrze pamiętam i się nie mylę, to największy ich transfer w historii klubu to +/-45 mln eur. Patrząc na ich kadrę i na te czasy gdzie się dużo wydaje na zawodników, to zrobiło na mnie wrażenie.
4
Przez czerwoną kartkę, tak tylko już uprzedzam pytanie ;)
0
Ale nie sądzisz, że 37 mln, to dużo, jak na zawodnika, który nie wiadomo czy wypali? Dużo było takich, którzy mieli duży talent.
1
Uu jeszcze długa droga. No, ale bardziej bym się bał, że ten rekord zostanie zaprzepaszczony z jakimś słabszym rywalem, niż z jakiś silnym, topowym. Z tymi silnymi zespołami pokazaliśmy, że potrafimy grac ;)
0
Jak przyjdzie Nolito, to ofensywę mamy już obsadzoną bardzo dobrze. Wreszcie byłaby jakaś ławka. Bo jak Arda i Vidal nie mogli grać to ta ławka była na poziomie beniaminka.
0
A jaki jest rekord i ile Barca ma meczów bez porażki?
0
Suarez sobie odpocznie przez te 2 mecze zawieszenia w PK.
0
Dokładnie. Przykładem są np. głosy oddane przez Lewandowskiego. To tylko przykład, a ich jest wiele więcej.
0
Jak bym wspomniał o Iniescie, to musiałbym też o Pogbie. Iniesta, czy też Pogba zasłużyli bardziej niż taki Ramos i Marcelo.
0
A nie było czasem tak, że pierw media zaczęły o ty pisać, a potem dopiero tak jakby Mathieu to potwierdził? Tak mi się wydaje.
1
Te o prasie, że wymyślają różne rzeczy, żeby się tylko gazeta sprzedała. Bo jak dobrze pamiętam, to gazety pisały o konflikcie Leo z Lucho. Oczywiście mogli mieć rację, nie mamy na to dowodów.
0
Słowa Alvesa się trochę potwierdzają xd
12
Ramos jak zwykle za nazwisko. On może cały rok grać gówno, a i tak będzie na koniec w 11 roku. Nie wiem też za co tam Marcelo jest, ale dobra. Mnie już to wcale nie kręci, bo co roku są jaja w tej jedenastce sezonu.
1
A to wyjaśnia czemu taka radość :D
2
Co to jest ten cały turniej w Tokio ? Przybliży ktoś ?
0
no dawno się tak nie uśmiałem
0
Przecież musiał się pochwalić
0
W 2016 roku ma wyjść nowa karta graficzna, w której architektura Maxwella zostanie zastąpiona Pascalem, więc oznacza to duży przełom . Teoretycznie po premierze tej karty, wszystkie inne powinni staniec, więc na twoim miejscu bym jeszcze poczekal.
0
No właśnie też uważam, że nie ma powodów, ale różnie może być. Może np postanowić, że wygrał już wszystko i chce poszukać nowych wyzwań.:)