kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy ostatnio gralismy w domowych? :)
0
A widziales jakies mecze Danilo? Czy piszesz to tylko dlatego, bo duzo osob o nim pisze i go chce? ;)
2
Przciez Rafinha nie gra malo.. Nie wiem co ty od chcesz.
1
Mysle, ze jutro beda spokojne 3 punkty. Jestesmy w bardzo dobrej formie i juz nie moge sie doczekac starcia z City.
2
Niektorzy nie kumają tych najprostszych :P
0
Moim zdaniem kwestia czasu.
11
Jebac tych smieci z kataru. Nie wiem, jak oni moga sie cieszyc.. Ze kupili ten turniej?
0
Arsenal.
0
Który to już raz dzieci przed meczem narzekały na skład, chcieli wywalić Enrique, bo ten nie potrafi składu dobierać.. Ciekawe czy jest wam teraz głupio, bo mi by było.
1
Myślę, że zawodnicy też się z tego cieszą :)
0
Po tym sezonie. Dokładna data jest jeszcze nie znana.
0
Pewnie Laporta wygra :)
0
Jeżeli wyleci LE, to jestem ciekaw kto go zastąpi, bo w tej chwili kandydatów nie ma. Każdy z lepszych trenerów prowadzi jakiś klub..
0
U nas nie wygrywa drużyna.. U nas wygrywają indywidualności.
1
Oni chyba nie wiedzą co to znaczy strzał z dystansu. Kurde no, ale jak ja to widze, to mnie krew zalewa. Biegnie gracz Barcy i ma dobrą sytuację do oddania strzału, a on podaje na skrzydło. I te bezsensowne wrzutki..
0
Bo jest wymienność pozycji. A to bardzo dobrze.
0
Zawsze gra na typowej 9.
1
Wszyscy tak są oburzeni tym, że nie ma Messiego i Neymara w składzie, że nawet nie zobaczyli, iż Montoya gra :-)
4
Najbardziej zastanawia mnie w czym Munir jest lepszy od Sandro. Może Enrique się w nim zakochał, bo jeżeli chodzi o mecze, to Sandro robił o wiele lepsze wrażenie.
0
A można wiedzieć o której lecą? Nie ma mnie w domu, a jestem na telefonie i nie chce mi się szukać :)
0
A masz może statystyki Neymara? :)
0
Wydaję mi się, że 16, ale oczywiście mogę się mylić :)
2
Do tego Rafinha, Denis.. Może być problem bogactwa w przyszłości.
0
Skończ płakać..
0
Podobno ma być pod koniec grudnia. Nie podano konkretnej daty.
0
Też mi się wydaję, że tak skończy się sezon w BPL :)
0
Ciężko się z tym nie zgodzić. Zawsze gdy widzę, że Ronaldo wykonuje karnego, to bramkarz rzadko kiedy go wyczuje.
0
Najlepsze duo :P
0
Chwila, chwila. My przecież przegraliśmy u siebie z Celticem dwa lata temu chyba, albo trzy.
0
Gdzie to przeczytałeś? :)