0

Kiedy ostatnio gralismy w domowych? :)

0

A widziales jakies mecze Danilo? Czy piszesz to tylko dlatego, bo duzo osob o nim pisze i go chce? ;)

2

Przciez Rafinha nie gra malo.. Nie wiem co ty od chcesz.

1

Mysle, ze jutro beda spokojne 3 punkty. Jestesmy w bardzo dobrej formie i juz nie moge sie doczekac starcia z City.

2

Niektorzy nie kumają tych najprostszych :P

0

Moim zdaniem kwestia czasu.

11

Jebac tych smieci z kataru. Nie wiem, jak oni moga sie cieszyc.. Ze kupili ten turniej?

0

Arsenal.

0

Który to już raz dzieci przed meczem narzekały na skład, chcieli wywalić Enrique, bo ten nie potrafi składu dobierać.. Ciekawe czy jest wam teraz głupio, bo mi by było.

1

Myślę, że zawodnicy też się z tego cieszą :)

0

Po tym sezonie. Dokładna data jest jeszcze nie znana.

0

Pewnie Laporta wygra :)

0

Jeżeli wyleci LE, to jestem ciekaw kto go zastąpi, bo w tej chwili kandydatów nie ma. Każdy z lepszych trenerów prowadzi jakiś klub..

0

U nas nie wygrywa drużyna.. U nas wygrywają indywidualności.

1

Oni chyba nie wiedzą co to znaczy strzał z dystansu. Kurde no, ale jak ja to widze, to mnie krew zalewa. Biegnie gracz Barcy i ma dobrą sytuację do oddania strzału, a on podaje na skrzydło. I te bezsensowne wrzutki..

0

Bo jest wymienność pozycji. A to bardzo dobrze.

0

Zawsze gra na typowej 9.

1

Wszyscy tak są oburzeni tym, że nie ma Messiego i Neymara w składzie, że nawet nie zobaczyli, iż Montoya gra :-)

4

Najbardziej zastanawia mnie w czym Munir jest lepszy od Sandro. Może Enrique się w nim zakochał, bo jeżeli chodzi o mecze, to Sandro robił o wiele lepsze wrażenie.

0

A można wiedzieć o której lecą? Nie ma mnie w domu, a jestem na telefonie i nie chce mi się szukać :)

0

A masz może statystyki Neymara? :)

0

Wydaję mi się, że 16, ale oczywiście mogę się mylić :)

2

Do tego Rafinha, Denis.. Może być problem bogactwa w przyszłości.

0

Skończ płakać..

0

Podobno ma być pod koniec grudnia. Nie podano konkretnej daty.

0

Też mi się wydaję, że tak skończy się sezon w BPL :)

0

Ciężko się z tym nie zgodzić. Zawsze gdy widzę, że Ronaldo wykonuje karnego, to bramkarz rzadko kiedy go wyczuje.

0

Najlepsze duo :P

0

Chwila, chwila. My przecież przegraliśmy u siebie z Celticem dwa lata temu chyba, albo trzy.

0

Gdzie to przeczytałeś? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?