kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko to przyznać, ale niestety to prawda.
2
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
0
Jeżeli nie będziemy mogli dokonywać transferów, to raczej Reus nam ucieknie..
0
Wiecie może, czy ta sankcja została odwołana? Bo jeżeli tylko odłożona, to za rok chyba nie kupimy Reusa...
1
Jeszcze Rakitic :)
0
Nie tylko on. praktycznie każdy zawodnik w obronie zawalił jakieś gole na koniec sezonu.
0
Wypożyczony.
0
A kiedy ten mecz będzie? @ ok, już wiem :)
2
Chyba kolega nie zrozumiał :)
0
Coś tam gadali, że ma być wymiana Song-Agger. Nic więcej nie ma.
0
18 mln euro-180 mln kun
4
No i dobrze, że napisał, bo nasza redakcja śpi i nic się nigdy nie dowiadujemy..
0
hahaha :D
1
haha hala dzieciom włączył się tak zwany ból dupy. juz pocieszają się w komentarzach, że mają lepszy skład od Barcy .. Oni są mega .
0
A ja czytałem, że Barca zapłaci 70 mln.. i komu tu wierzyć? :)
14
Ten Enrique mi się podoba coraz bardziej. nie boi się podejmować decyzji i widać, że to on rządzi.
2
Ta wymysły.. Juz dawno ktoś by te plotki zdemontował...
0
Wiecie może kiedy poznamy terminarz nowego sezonu ligi BBVA?
3
Czy mi się wydaje, Valdes wytatułował sobie rękę?
0
To prawda, że Bartomeu powiedział, że Alexis znajduje się w planach na przyszły sezon ?
0
Bardzo chce tego transferu, ale nie kosztem Alexisa. Wolałbym Pedro poświęcić dla Suareza, niż Chilijczyka.
6
Transfer Suareza, to już chyba kwestia czasu... Tak mi się wydaje :)
0
Nie widziałem :) Sorry.
6
W środę spotkanie Liverpool-FC Barcelona (AS, 00:13)
Mówi się, że w środę w Londynie ma dojść do spotkania pomiędzy Liverpoolem a FC Barceloną. Tematem rozmów ma być transfer Luisa Suáreza. Kataloński klub reprezentować będzie Raúl Sanllehí. Kwota ma oscylować w okolicach 70 milionów euro.
0
Goli strzelanych ogórkom w brazylijskiej lidze.
1
Albo gdyby to były plotki, to ktoś by je zdemontował, prawda? Mi też się wydaje, że coś jest na rzeczy.
1
To bardzo źle... Przecież jak on wróci, to będzie gorzej niż z Bale, który też nie przepracował okresu przygotowawczego.
1
Wydaje mi się, że tak :)
11
Fajnie, że miał odwagę to powiedzieć. Niestety, ale ma rację..
0
Pewnie tak :)