0

Lol nie wiem skąd wziąłem tą 1/16 :P A ok dzięki :)

0

Wie ktoś może kiedy odbędzie się losowanie par 1/16 LM?

2

Kurwa Ronaldo by już karnego dostał. Jak mnie to wkurwia...

1

Te matoł to zawsze musi się bawić.. Chodzi oczywiście o Busquetsa..

1

hahahahahahaha jaki aktor :P

0

Ale w LM, w lidze jeszcze nie strzelił.

3

Zawsze gdy Real kogoś kupi, to potem okazuje się, że Barca też chciała go kupić ;)

0

Doświadczenie.. Po prostu zdobył doświadczenie.

0

Jak mnie tacy ludzie wkurzają. Zawsze wszystko co złe to Barca. Jeszcze proszę powiedz, że za Barceloną stoi UEFA... Zawsze wszyscy na Barce gadali uefalona, szczególnie kibice Realu, a teraz to jakoś Real faworyzują..

0

Śmieszne to jest to, że akurat Barca dostała taką karę, a takiego Arsenalu, czy Realu nawet nie sprawdzali...

0

No masz rację, bo Busquets ma zaliczać kluczowe podania.

0

Hahaha xD

0

Błoto? Czy ty w ogóle oglądasz mecz? A może nie wiesz jakie Busquets ma zadania, że gadasz, że gra błoto?

0

Zdecydowanie tak.

9

Te wasze nowe serwery możecie se w dupe wsadzić. Znowu nie działa. Wszyscy się smieją, że tu jak zwykle strona padła. Wstyd...

0

Jakie te serwery są gówniane...

0

Przecież Rafinha miał kontuzję...

0

A ty chyba nie zauważyłeś ile okazji miała Barca.

1

Z tego co wiem, to liga BBVA mu go usunęła. Albo zgłosiła. Pewnie prawa autorskie. Dużo kanałów zostało usunięte.

0

A masz może jakąś fajną stronkę z tymi mistrzostwami? Np, że są tam grupy, następne mecze? Bo ja takiej stronki nie moge znaleźć. Z góry dzięki.

0

A jak przegramy, to już nie wyjdziemy z grupy, czy coś w tym stylu?

0

A mnie od zawsze dręczy jedno pytanie. Adriano jest praw, czy lewo nożnym zawodnikiem. Wydaje mis ie, że lewo, ale jak patrze na jego grę to sam nie wiem :)

8

Większość pewnie by nie wytrzymało 30 minut w wieku 15 lat :)

0

Dziwne, że nie ma pax'a i nie broni Alvesa.

3

Jak mnie wkurza, to gadanie. Wystarczy, że Barca zagra jeden mecz źle i juz narzekanie, że drużyna jest słaba itp. Jak Barca wygrała z Elche to sie wszyscy podniecali jaka ta druzyna świetna.

0

Już 1 : 1 w meczu Arsenalu :)

5

Alexis gol na 1 - 0

0

A dobra już nie ważne :P

1

Jaki mecz polecacie oglądać? Chelsea, czy Bayern?

5

Oby naśladował Alvesa se swoich najlepszych lat.

Tak pax, wiemy, że Alves ciągnął grę w ostatnich meczach Barcy, że gra bardzo dobrze. Wiemy to wszystko. Już nie musisz odpisywać na ten komentarz. Wyręczyłem cie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?