kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lol nie wiem skąd wziąłem tą 1/16 :P A ok dzięki :)
0
Wie ktoś może kiedy odbędzie się losowanie par 1/16 LM?
2
Kurwa Ronaldo by już karnego dostał. Jak mnie to wkurwia...
1
Te matoł to zawsze musi się bawić.. Chodzi oczywiście o Busquetsa..
1
hahahahahahaha jaki aktor :P
0
Ale w LM, w lidze jeszcze nie strzelił.
3
Zawsze gdy Real kogoś kupi, to potem okazuje się, że Barca też chciała go kupić ;)
0
Doświadczenie.. Po prostu zdobył doświadczenie.
0
Jak mnie tacy ludzie wkurzają. Zawsze wszystko co złe to Barca. Jeszcze proszę powiedz, że za Barceloną stoi UEFA... Zawsze wszyscy na Barce gadali uefalona, szczególnie kibice Realu, a teraz to jakoś Real faworyzują..
0
Śmieszne to jest to, że akurat Barca dostała taką karę, a takiego Arsenalu, czy Realu nawet nie sprawdzali...
0
No masz rację, bo Busquets ma zaliczać kluczowe podania.
0
Hahaha xD
0
Błoto? Czy ty w ogóle oglądasz mecz? A może nie wiesz jakie Busquets ma zadania, że gadasz, że gra błoto?
0
Zdecydowanie tak.
9
Te wasze nowe serwery możecie se w dupe wsadzić. Znowu nie działa. Wszyscy się smieją, że tu jak zwykle strona padła. Wstyd...
0
Jakie te serwery są gówniane...
0
Przecież Rafinha miał kontuzję...
0
A ty chyba nie zauważyłeś ile okazji miała Barca.
1
Z tego co wiem, to liga BBVA mu go usunęła. Albo zgłosiła. Pewnie prawa autorskie. Dużo kanałów zostało usunięte.
0
A masz może jakąś fajną stronkę z tymi mistrzostwami? Np, że są tam grupy, następne mecze? Bo ja takiej stronki nie moge znaleźć. Z góry dzięki.
0
A jak przegramy, to już nie wyjdziemy z grupy, czy coś w tym stylu?
0
A mnie od zawsze dręczy jedno pytanie. Adriano jest praw, czy lewo nożnym zawodnikiem. Wydaje mis ie, że lewo, ale jak patrze na jego grę to sam nie wiem :)
8
Większość pewnie by nie wytrzymało 30 minut w wieku 15 lat :)
0
Dziwne, że nie ma pax'a i nie broni Alvesa.
3
Jak mnie wkurza, to gadanie. Wystarczy, że Barca zagra jeden mecz źle i juz narzekanie, że drużyna jest słaba itp. Jak Barca wygrała z Elche to sie wszyscy podniecali jaka ta druzyna świetna.
0
Już 1 : 1 w meczu Arsenalu :)
5
Alexis gol na 1 - 0
0
A dobra już nie ważne :P
1
Jaki mecz polecacie oglądać? Chelsea, czy Bayern?
5
Oby naśladował Alvesa se swoich najlepszych lat.
Tak pax, wiemy, że Alves ciągnął grę w ostatnich meczach Barcy, że gra bardzo dobrze. Wiemy to wszystko. Już nie musisz odpisywać na ten komentarz. Wyręczyłem cie.