kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Sprzedanie Adriano było by jeszcze większą głupotą niż sprzedaż Villi.. Brazylijczyk nie narzeka, że siedzi na ławce, a jak dostanie szansę, to ją wykorzystuje. Do tego jest bardzo wszechstronnym piłkarzem.
0
haha xd
0
Albo lepszym :D
0
A tak wgl kiedy będą oficjalnie pokazane koszulki Barcy na nowy sezon?
2
Bardzo obiektywny komentarz.
0
Nie rozśmieszajcie mnie.. Ile razy była taka sytuacja, gdzie Neymar miał okiwać jednego zawodnika, po czym miałby tylko bramkarza przed sobą, a on na siłę szukał faulu ?
To, że jest chudy, lekki to go wcale nie usprawiedliwa. Jest dużo takich piłkarzy i jakoś się tak nie kładą ..
5
,,Gdybym sędziował mecze Neymara, w każdym dostawałby czerwoną kartkę za symulowanie''- Pierluigi Collina
Ten Neymar mnie już też denerwuje.. Cały świat się śmieje z Barcy przez niego..
0
Szkoda.. Ale jeszcze młody jest.. jak zdrowie dopisze, to jeszcze 3 mundiale przed nim ..
1
Fascynujące... A tak na serio to też mam nadzieję, że ma racje ;)
5
On jeszcze żyje poprzednim sezonem..
4
Pamiętam jak cisneliście beke po wypowiedzi Zubi'ego, jak powiedział, że trzeba wierzyć póki są matematyczne szanse ;) Miał rację :)
0
Trochę dziwne, że nie powołał takich graczy, jak chociażby Felipe Luis, Miranda, Pato ( na pewno lepsza opcja niż Jo), Ronaldinho, Lucas, czy Coutinho..
13
Skąd wiesz, że Real wygra z Atletico?
2
Jeżeli okazało by się to prawdą i Enrique jest już trenerem Barcy, to ma szanse wygrać ligę dla Blaugrany nie trenując jej, to jest kozak, nie ;p
1
Chodzi o to żeby go ulepszyć, a nie zmienić.
3
Co jak co, ale Enrique nie pozwoli sobie dmuchać w kasze..
0
Nie wiem czemu, ale ja czuje podobnie ;) Oby to była prawda..
0
Z Camp Nou się jej udało :)
0
Będą się chyba liczyły mecze bezpośrednie. Tak mi się wydaje.
8
Zawsze słyszę to samo, a gówno z tego wychodzi.
5
... z drużyną z dolnej części tabeli, na Camp Nou, to jeszcze bardziej dziwne.
1
Pedro powinien odejść, a nie Alexis..
1
Czyli znaczy to, że chyba odchodzi.
0
Może niech lepiej on przyjdzie zamiast Taty, bo już nie mam do niego cierpliwości.
0
Czekam na wypowiedzi pomeczowe.
2
Wciąż mnie to boli, w jaki frajerski sposób przegraliśmy ligę..
0
Dziś może być świetna okazja, żeby wysoko wygrać, a to na pewno poprawiło by humory, które po ostatnich informacjach nie są najlepsze..
7
Barcelona to jedna wielka rodzina, także przyjmą go bardzo chętnie :)
0
Śledzi ktoś może Corinthians? Jak tam sobie radzi Pato? Świetny zawodnik, podobał mi się w Milanie..
0
A jak ogólnie zespół np wygra puchar polski, to bierze udział w eliminacjach do LE, tak? :)