14

Sprzedanie Adriano było by jeszcze większą głupotą niż sprzedaż Villi.. Brazylijczyk nie narzeka, że siedzi na ławce, a jak dostanie szansę, to ją wykorzystuje. Do tego jest bardzo wszechstronnym piłkarzem.

0

haha xd

0

Albo lepszym :D

0

A tak wgl kiedy będą oficjalnie pokazane koszulki Barcy na nowy sezon?

2

Bardzo obiektywny komentarz.

0

Nie rozśmieszajcie mnie.. Ile razy była taka sytuacja, gdzie Neymar miał okiwać jednego zawodnika, po czym miałby tylko bramkarza przed sobą, a on na siłę szukał faulu ?
To, że jest chudy, lekki to go wcale nie usprawiedliwa. Jest dużo takich piłkarzy i jakoś się tak nie kładą ..

5

,,Gdybym sędziował mecze Neymara, w każdym dostawałby czerwoną kartkę za symulowanie''- Pierluigi Collina

Ten Neymar mnie już też denerwuje.. Cały świat się śmieje z Barcy przez niego..

0

Szkoda.. Ale jeszcze młody jest.. jak zdrowie dopisze, to jeszcze 3 mundiale przed nim ..

1

Fascynujące... A tak na serio to też mam nadzieję, że ma racje ;)

5

On jeszcze żyje poprzednim sezonem..

4

Pamiętam jak cisneliście beke po wypowiedzi Zubi'ego, jak powiedział, że trzeba wierzyć póki są matematyczne szanse ;) Miał rację :)

0

Trochę dziwne, że nie powołał takich graczy, jak chociażby Felipe Luis, Miranda, Pato ( na pewno lepsza opcja niż Jo), Ronaldinho, Lucas, czy Coutinho..

13

Skąd wiesz, że Real wygra z Atletico?

2

Jeżeli okazało by się to prawdą i Enrique jest już trenerem Barcy, to ma szanse wygrać ligę dla Blaugrany nie trenując jej, to jest kozak, nie ;p

1

Chodzi o to żeby go ulepszyć, a nie zmienić.

3

Co jak co, ale Enrique nie pozwoli sobie dmuchać w kasze..

0

Nie wiem czemu, ale ja czuje podobnie ;) Oby to była prawda..

0

Z Camp Nou się jej udało :)

0

Będą się chyba liczyły mecze bezpośrednie. Tak mi się wydaje.

8

Zawsze słyszę to samo, a gówno z tego wychodzi.

5

... z drużyną z dolnej części tabeli, na Camp Nou, to jeszcze bardziej dziwne.

1

Pedro powinien odejść, a nie Alexis..

1

Czyli znaczy to, że chyba odchodzi.

0

Może niech lepiej on przyjdzie zamiast Taty, bo już nie mam do niego cierpliwości.

0

Czekam na wypowiedzi pomeczowe.

2

Wciąż mnie to boli, w jaki frajerski sposób przegraliśmy ligę..

0

Dziś może być świetna okazja, żeby wysoko wygrać, a to na pewno poprawiło by humory, które po ostatnich informacjach nie są najlepsze..

7

Barcelona to jedna wielka rodzina, także przyjmą go bardzo chętnie :)

0

Śledzi ktoś może Corinthians? Jak tam sobie radzi Pato? Świetny zawodnik, podobał mi się w Milanie..

0

A jak ogólnie zespół np wygra puchar polski, to bierze udział w eliminacjach do LE, tak? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?