1

Kiedy oglądałem mecz Hiszpanii, to na początku myślałem , że La Furia Roja zmiażdży Holendrów. A później obrona zaczęła grać koncert i wynik jest jaki jest.

4

Iniesta zagrał dobry mecz...

1

Haha, ale jesteś śmieszny ;D

1

Należy zwrócić również uwagę, że to zawodnik prawonożny i występuje na prawym skrzydle, więc ciężko mu zejść do środka i oddać strzał. On jest niesamowity.

6

Tylko, że Laporte ma nową klauzule :)

0

Da ktoś może linka do meczu Argentyny ? :)

0

Oficjalnie?

0

Nie dobra sorry mój błąd. To nie miało być do cb ta odpowiedź :) Wszystkie się poebało mi :)

1

Nie napisałeś, ale co to ma do tego? Chodziło mi o to, że każdy obrońca popełnia błędy. Niestety taka pozycja. :)

0

Czyli Ramos też nie jest najlepszym obrońcą, bo popełnia błędy? Sam sobie zaprzeczasz.

0

Rakitic. Lubie Fabsa, ale moim zdaniem jest on za wolny i mało pracuje w pressingu. Rakitic natomiast jest bardziej dynamiczny do tego ma wzrost, który Barcelonie jest bardzo potrzebny. Ivan potrafi również huknąć z dystansu.

0

Polecasz PS4? Zamierzam kupić, ale nie wiem czy się opłaca...

0

Ciekawe ile by chcieli za Suareza. :) Miał genialny sezon, więc wątpię, żeby go oddali za 50mln..

6

Di Maria pokazał Messiemu jak się objeżdża zawodników Atleti..

0

Najlepsze jak się biali śmieją, że Messi tylko z karnych. Gratulacje dla realu, choć nie moge tego znieść, że jak zwykle fartem.

0

1 1 :)

0

Bo jest słaby i powinniśmy go oddać za darmo do 1 ligi ekstraklasy.

1

Czemu na sprzedaż? Za to, że strzela jak głupi i zostawia serducho na boisku? A Pedro który gra gówno ma zostać?

7

Niesamowity mecz! Alexis co gra to miazga ( nie mówie tylko o golu). Jeżeli zarząd sprzeda Alexisa, to obiecuje wam, że wyśle do nich list/email, nie wiem.

0

Co ty masz do Cesca?! Przecież ostatnio gra lepiej od Xavi'ego, czy Iniesty

0

Ale te dzieci nie rozumną tego. Myślą, że wiedzą lepiej od zarządu.

0

Nie płacz już...

1

Jest!!! Czekałem na ten news! Poradzi sobie, spokojnie :)

3

A w tej bajce były smoki ?;d

2

Data urodzenia:27.03.2003

0

Dokładnie o tym samym pomyślałem, jak czytałem komentarze na ich stronie :)

1

Hah i ty się nazywasz kibicem Barcy? Sezonowiec?

1

Czemu Barca nie zasługuje na mistrzostwo? Może dlatego, że jak wygra z Atleti to będzie miała tyle samo punktów co klub z Madrytu? A może dlatego, że 2 razy wygrała i raz zremisowała z Realem i Atletico?
Myśl sam, a nie powtarzasz po innych..

0

Dla niego to żaden problem, bo i tak ma zawsze wakacje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?