kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedy oglądałem mecz Hiszpanii, to na początku myślałem , że La Furia Roja zmiażdży Holendrów. A później obrona zaczęła grać koncert i wynik jest jaki jest.
4
Iniesta zagrał dobry mecz...
1
Haha, ale jesteś śmieszny ;D
1
Należy zwrócić również uwagę, że to zawodnik prawonożny i występuje na prawym skrzydle, więc ciężko mu zejść do środka i oddać strzał. On jest niesamowity.
6
Tylko, że Laporte ma nową klauzule :)
0
Da ktoś może linka do meczu Argentyny ? :)
0
Oficjalnie?
0
Nie dobra sorry mój błąd. To nie miało być do cb ta odpowiedź :) Wszystkie się poebało mi :)
1
Nie napisałeś, ale co to ma do tego? Chodziło mi o to, że każdy obrońca popełnia błędy. Niestety taka pozycja. :)
0
Czyli Ramos też nie jest najlepszym obrońcą, bo popełnia błędy? Sam sobie zaprzeczasz.
0
Rakitic. Lubie Fabsa, ale moim zdaniem jest on za wolny i mało pracuje w pressingu. Rakitic natomiast jest bardziej dynamiczny do tego ma wzrost, który Barcelonie jest bardzo potrzebny. Ivan potrafi również huknąć z dystansu.
0
Polecasz PS4? Zamierzam kupić, ale nie wiem czy się opłaca...
0
Ciekawe ile by chcieli za Suareza. :) Miał genialny sezon, więc wątpię, żeby go oddali za 50mln..
6
Di Maria pokazał Messiemu jak się objeżdża zawodników Atleti..
0
Najlepsze jak się biali śmieją, że Messi tylko z karnych. Gratulacje dla realu, choć nie moge tego znieść, że jak zwykle fartem.
0
1 1 :)
1
https://www.facebook.com/photo.php?v=851560191539331&set=vb.443080359053985&type=2&theater
0
Bo jest słaby i powinniśmy go oddać za darmo do 1 ligi ekstraklasy.
1
Czemu na sprzedaż? Za to, że strzela jak głupi i zostawia serducho na boisku? A Pedro który gra gówno ma zostać?
7
Niesamowity mecz! Alexis co gra to miazga ( nie mówie tylko o golu). Jeżeli zarząd sprzeda Alexisa, to obiecuje wam, że wyśle do nich list/email, nie wiem.
0
Co ty masz do Cesca?! Przecież ostatnio gra lepiej od Xavi'ego, czy Iniesty
0
Ale te dzieci nie rozumną tego. Myślą, że wiedzą lepiej od zarządu.
0
Nie płacz już...
1
Jest!!! Czekałem na ten news! Poradzi sobie, spokojnie :)
3
A w tej bajce były smoki ?;d
2
Data urodzenia:27.03.2003
0
Dokładnie o tym samym pomyślałem, jak czytałem komentarze na ich stronie :)
1
Hah i ty się nazywasz kibicem Barcy? Sezonowiec?
1
Czemu Barca nie zasługuje na mistrzostwo? Może dlatego, że jak wygra z Atleti to będzie miała tyle samo punktów co klub z Madrytu? A może dlatego, że 2 razy wygrała i raz zremisowała z Realem i Atletico?
Myśl sam, a nie powtarzasz po innych..
0
Dla niego to żaden problem, bo i tak ma zawsze wakacje :)