kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Podoba mi się zachowanie kibiców innych drużyn, a najbardziej Realu. Kibice Królewskich w tej smutnej chwili odstawili tą wojnę na dalszy plan i są razem z Barceloną..
0
No oto mi chodziło :)
0
Chodzi mu chyba o tą jego wypowiedź..
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=838599382835412 Redakcjo nie śpimy!
0
Jeszcze nie została potrwiedzona..
0
Najgorszy sezon od lat..
1
Tylko to nie jest jego taki pierwszy piękny gest..
7
Piękne słowa.. Najlepsze Cristiano Ronaldo.. Wielki człowiek, a większość tu go wyzywa..
1
Wojciech Szczęsny również złożył kondolencje
1
Piękne gesty..
1
Ja chyba nie wiem kim ty jestes, ale chcialem powiedziec to co powiedzialem. Zrozumiales co napisalem?
1
Może coś więcej byście napisali.. Na jakiej on gra pozycji ??
1
Proszę, tylko nie Luiz!
1
Boże naprawcie tą nową wersję, bo jeszcze gorsze gówno niż stronka Realu. Zawsze w meczu, albo po meczu nie działa, a stara wszystko pięknie pyka.
0
Najbardziej to wolałbym, żeby LM wygrało Atletico, a jak nie oni to jedynie Chelsea, choć też ich nie lubię :)
0
Też mnie ta matma i fizyka bolały, ale nie jest źle. Ważne żeby mieć dobre oceny z zawodowych, a tamte olewam xd
0
Informatyk :)
0
Ciężko, ciężko. Nie martw się tez miałem ten problem :)
0
Do jakiej szkoły chcesz teraz iść? Na jaki kierunek ;)
0
Haha ja słyszałem ;) Tak jak myślałem- wszyscy śmieją się z jego wrzutek :D
2
Bo hala dzieci dobrze wiedzą, że jak Barca zrobi transfery, to będzie niepokonana :)
37
Teraz czekamy na ekspertów z gimnazjum.
0
To jest hipokryta i go nie ogarniesz...
0
Atletico w rewanżu powinno strzelić bramkę i się reszte meczu bronić. Ciekawe co by wtedy powiedział hipokryta Mourinho..
1
I to, że środkowy obrońca musi iść ubezpieczyć Alvesa po czym jest dziura w obronie?
0
A tak wgl, to komu kibicujesz bardziej? Barcelonie, czy Chelsea?
0
To nawet nie jest autobus, to jest coś większego..
0
Ale ze mnie idiota :D
0
Dobra już pozbyłem się problemu, zły terminarz wybrałem xd
0
A no tu masz rację :)