kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem, że mam żałować, że nie mogę oglądać meczu ? XD
14
Chciałbym tego zawodnika w Barcelonie, oj chciałbym.
0
Ważne, że są 3 pkt. Starajmy się zapomnieć o tym słabym meczu i myśleć już o kolejnym ;)
0
coś miał problem z łydką
1
Niech spoczywa w pokoju.
1
I ile zawodnik, który jest za nim
1
Czyli hiszpański finał w LM i w LE panowie i panie? :D
0
Nie wiem jak mozna mowic ze dzisiaj grali antyfutbol. No wielkie iks de. Ja widzialem jak oni zostawiali zdrowie na boisku. Zasluzyli na ta wygrane i sie ciesze. Kibicuje im w tej lm i bede sie bardzo cieszyl jak wygraja.
0
Kto za niego ?
0
Konflikt bo mieli spadek formy? #NoNieźle
9
To są emocje przecież. Ci co grali to wiedzą o tym i się wcale nie dziwią Neymarowi. Ile razy grało się chociaż na głupim orliku i się własnych ziomków wyzywało od różnych, ale zaraz było ok. Tu tak samo zapewne.
0
Oczywiście, że nie, ale mnie zastanawia co się stało nagle z zespołem, który był niepokonany. Tak po prostu im nic nie wychodzi.
0
Nowości nie odkrył. Ciekawe co powie przy kolejnej porażce? Może, że zespół nie jest w dołku i wszystko jest ok? Może, że należy się podnieść i czekać na potknięcie rywali'a? Nie wiem co się stało z drużyną, która niedawno miała 39 meczy z rzędu bez porażki, 11 pkt przewagi w lidze i szanse na 1/2 w LM. Wszystko się posypało.
1
Mi się wydaje, że to ,, słabe City" jest mocniejsze w tej chwili od Bayernu, więc radziłbym poczekać i zobaczyć co się wydarzy.
0
,, jak przejebac sezon w 3 tygodnie" to Barca już go przejebała????????? Bo mi się wydaje, że są wciąż o walkę o 3 tytuły, więc o co kaman ? Ja rozumiem, Barca gra słabo i to widzę, ale jeszcze żadnego tytułu nie przejebała
0
Dopiero pierwsza połowa a ty już gadasz o zrąbanym sezonie? Typie pls
0
Po co te pauzy ?? Razi i ciezko sie to czyta
0
Jakie wyniki daja awans Barcelonie w srode ?
2
A kibice Realu i tak się śmieją z piłkarzy Barcy, że aktorzy xD
0
Szkoda, że przez pomyłki sędziego cierpi na tym Barca, ponieważ większość znowu płacze, że dzięki sędziom wygraliśmy.
0
Tez w sumie inteligencja Busquetsa moim zdaniem, bo wiedział, że Torres go sfauluje dlatego tak źle przyjął piłkę, że mu niby ,, odskoczyła"
0
No było widać, że miał ból dupki wczoraj po tej kartce dla Torresa.
1
Nie zgodzę się, że nie istniała. Szanuje Twoje zdanie, ale Atletico do strzelenia bramki nie istniało na boisku. Znaczy może i biegali, ale dużo z tego pożytku nie było pod bramką Barcy. Dopiero po bramce Atletico zaczęło grać do momentu czerwonej kartki, potem już wiadomo co było.
0
Wracając do tematu czerwonej kartki. Jak dla mnie, powtarzam dla mnie, kartka zasłużona. Koke dostał kartkę i głowa mu się ostudziła i grał normalnie. Torres po pierwszej żółtej grał dalej, za przeproszeniem, jak idiota i to było pewne, że prędzej czy później dostanie tą drugą kartkę. Sfaulował Mascherano, był ewidentnie spóźniony, po czym chwile później sfaulował Busquetsa, więc jak dla mnie czerwona zasłużona. Mógł pomyśleć, po co atakować tak agresywnie przeciwnika z piłką, gdzie nie ma zagrożenia bramki, do tego z kartką.To tylko moja opinia, możecie się z nią nie zgadzać.
0
Masz takie cos jak odpowiedz i dzieki temu nie ma syfu
0
Gol na Calderon i gg
0
Ja tylko 8 :(
0
Wystarczającą, żeby rotować.
0
Zeus, mioush, malpa, ostr. Najlepsi :D
0
Jaki wstyd XDDD