kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
XDD skończ i idź oglądać.
0
Na TVP też się nie zgadza głos z obrazem ?
0
Oficjalka ?
1
Czy będzie możliwość obejrzenia dzisiejszego meczu Polski, jutro np w internecie? Jakiś zapis na yt czy na innej stronie ?
3
Zdecydowanie polecam Widzmina. Boska gra
0
Jazda Michał dasz radę !!
1
Można prosić tak na szybko linka do meczu Francji ?
1
Dasz linka do skrótu jak masz jeszcze? :D
0
2-1
1-1
1-2
1
Coś ostatnio szczęście dopisuje :D Obstawiłem 2:0 dla Francji i siadło. Teraz 2:1 dla Anglii no i się też udało :D
0
Braci trzeba wspierać! Mam nadzieję, że razem z Polską, daleko zajdą
8
Razem z Belgią ? :D
0
też tak myślę, ale nie wiem jaki, czy bezbramkowy, 1-1, czy też może 2-2. W lidze obstawiłem 1-1, ale się właśnie nad tym zastanawiam.
0
Jaki wynik stawiacie w meczu Belgia-Włochy ?
0
Co ja mam mówić, obstawiłem 3:0 :/ Mówię o lidze typerów, chyba że nie o to Ci chodzi :D
0
Panowie link do jakiejś dobrej transmisji ?
3
Dokładnie. Niech NIemcy już wyjdą z tego 1 miejsca. Lepiej rywalizować o wyjście z Ukrainą niż Niemcami
1
Szczególnie rozwaliło to jak pomylił Embolo z ebolą xD
0
po kolei 1-2, 2-1, 2-0 /3-1
0
Nie tylko Pogbe :D Chyba każdego
0
No mi też zdecydowanie, przynajmniej jak na razie.
3
Payet jest NIESAMOWITY. Kante w sumie tez
1
Obrońcy
1
Żarty żartami, ale przykre jest to, że niektórzy właśnie na to patrzą xd
4
Dlaczego to ma być żart ?
6
Redakcja jak zwykle dała pozytywny popis. Wielkie brawa, bo się Wam należy!
0
Nawet artykuł o tym już jest xd
1
bardzo dobrze
1
Trochę się płakać chce.. :( Na boisku może i się da go zastąpić, ale w szatni raczej nie
1
oszczędzają się na euro