0

A czasem nie zdecydował się na kierunek do Anglii, czyli Chelsea? Gdzieś widziałem wiadomość na tt, że właśnie wybrał ich. Chyba, że to był fejk

0

Nikt ci oglądać nie każe

2

I tak jest w najlepszej 11 turnieju :) On nawet jakby zagrał tylko jeden mecz to i tak by w niej był

1

Ronaldo znowu za nazwisko

0

Tak tego

1

A kopanie rywali nie ?? Uważasz że to normalne ? Czyli jak komuś coś nie wyjdzie to można zaje*bać z kopa rywalowi ? Trochę chore bo jak dla mnie to i to nie powinno być torelowane

0

A jest jeszcze możliwość pobrania NBA?

0

Przecież kupili już naspastnika xDD

5

Co to za wytłumaczenie ze Luisito tylko ogorkom strzela ? Nie pamiętasz jak wam wladowal ? I on w przeciwieństwie do Grzmota strzela w ważnych meczach LM, z przeciwnikami trudniejszymi. Niestety tak jest ze Krystyna nastrzela tym najsłabszym (na których w sumie real lubi trafiac) i ma króla strzelców zapewnionego. Przychodzi mecz z trudnym przeciwnikiem i muszę jeszcze raz skład zobaczyć bo nie wiem czy gra.

1

Nie zapominajmy o Tottenhamie, które według mnie gra najlepszą piłkę w poprzednim sezonie.

1

Zabawne jest to, że jak przychodził Neymar, to biali mówili, że się nie zgra z Messim, bo będzie chciał być gwiazdeczką numer jeden i nie będą sobie piłek podawać itd itd, potem przyszedł Suarez i było tak samo, że niby za dużo gwiazd będzie, za dużo indywidualności i to nie będzie działać. I teraz MSN to nie tylko najlepsze trio, ale również fantastyczni przyjaciele na boisku i poza nim.

0

Jako, że strasznie nudno jest bez Barcelony, to chciałbym obejrzeć powtórkę finału PK. Szukam w google, ale jakoś nie mogę znaleźć, więc pytanie do Was, czy ktoś może ma cały mecz?

6

Najss Neo! 1-0 dla vp

3

Neo kocur XD

0

To 1 mapa ?

0

Kurdee ceny jak w futbolu :D

0

Podasz nazwę snapa?

5

Szkoda strzępić ryja :/

0

A wie ktoś ile ManUtd dostaje od chevroleta?

14

Dlaczego niby zły ?

1

A co zrobił, bo nie oglądałem od początku

0

Co w tym takiego stresujacego ? Nie wiem za bardzo bo to wszystko przede mną xD

0

A czemu już przestałem oglądać? :D Tak z ciekawości się pytam, bo mnie np jara oglądanie LCSow :P

0

Znaczy ja gram tak wiesz. Raz na jakiś czas, bo po prostu nie mam czasu. A co jak co, ale na granie potrzeba czas. Zdecydowanie bardziej wolę oglądać LCS.

1

Lepiej samemu złożyć, albo komuś zlecić to zadanie. Nie polecam takich zestawów, ale to tylko moje zdanie. Przynajmniej ja nigdy nie kupowałem tak, tylko sam składałem.

0

A tak pytanie z innej beczki. Interesuje się tu ktoś esportem? Chodzi mi o scenę lola, cs'a w sumie też, bo jako tako też śledzę.

1

Podobno Chelsea chce Higuaina, więc może Arek to jego następca ?

1

Generalnie ja polecam. Jak składam komuś kompa, czy nawet sobie to zawsze zamawiam z morele. Ostatnio klawe kupowałem to też tam. Z mojej strony mogę polecić.

2

Ja dokładnie tak samo, ale a czasem zmieniłem zdanie i chciałbym, żeby mieli wszystkie prawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?