kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czasem nie zdecydował się na kierunek do Anglii, czyli Chelsea? Gdzieś widziałem wiadomość na tt, że właśnie wybrał ich. Chyba, że to był fejk
0
Nikt ci oglądać nie każe
2
I tak jest w najlepszej 11 turnieju :) On nawet jakby zagrał tylko jeden mecz to i tak by w niej był
1
Ronaldo znowu za nazwisko
0
Tak tego
1
A kopanie rywali nie ?? Uważasz że to normalne ? Czyli jak komuś coś nie wyjdzie to można zaje*bać z kopa rywalowi ? Trochę chore bo jak dla mnie to i to nie powinno być torelowane
0
A jest jeszcze możliwość pobrania NBA?
0
Przecież kupili już naspastnika xDD
5
Co to za wytłumaczenie ze Luisito tylko ogorkom strzela ? Nie pamiętasz jak wam wladowal ? I on w przeciwieństwie do Grzmota strzela w ważnych meczach LM, z przeciwnikami trudniejszymi. Niestety tak jest ze Krystyna nastrzela tym najsłabszym (na których w sumie real lubi trafiac) i ma króla strzelców zapewnionego. Przychodzi mecz z trudnym przeciwnikiem i muszę jeszcze raz skład zobaczyć bo nie wiem czy gra.
1
Nie zapominajmy o Tottenhamie, które według mnie gra najlepszą piłkę w poprzednim sezonie.
1
Zabawne jest to, że jak przychodził Neymar, to biali mówili, że się nie zgra z Messim, bo będzie chciał być gwiazdeczką numer jeden i nie będą sobie piłek podawać itd itd, potem przyszedł Suarez i było tak samo, że niby za dużo gwiazd będzie, za dużo indywidualności i to nie będzie działać. I teraz MSN to nie tylko najlepsze trio, ale również fantastyczni przyjaciele na boisku i poza nim.
0
Jako, że strasznie nudno jest bez Barcelony, to chciałbym obejrzeć powtórkę finału PK. Szukam w google, ale jakoś nie mogę znaleźć, więc pytanie do Was, czy ktoś może ma cały mecz?
6
Najss Neo! 1-0 dla vp
3
Neo kocur XD
0
To 1 mapa ?
0
Kurdee ceny jak w futbolu :D
0
Podasz nazwę snapa?
5
Szkoda strzępić ryja :/
0
A wie ktoś ile ManUtd dostaje od chevroleta?
14
Dlaczego niby zły ?
1
A co zrobił, bo nie oglądałem od początku
0
Co w tym takiego stresujacego ? Nie wiem za bardzo bo to wszystko przede mną xD
0
A czemu już przestałem oglądać? :D Tak z ciekawości się pytam, bo mnie np jara oglądanie LCSow :P
0
Znaczy ja gram tak wiesz. Raz na jakiś czas, bo po prostu nie mam czasu. A co jak co, ale na granie potrzeba czas. Zdecydowanie bardziej wolę oglądać LCS.
1
Lepiej samemu złożyć, albo komuś zlecić to zadanie. Nie polecam takich zestawów, ale to tylko moje zdanie. Przynajmniej ja nigdy nie kupowałem tak, tylko sam składałem.
0
A tak pytanie z innej beczki. Interesuje się tu ktoś esportem? Chodzi mi o scenę lola, cs'a w sumie też, bo jako tako też śledzę.
1
Podobno Chelsea chce Higuaina, więc może Arek to jego następca ?
1
Generalnie ja polecam. Jak składam komuś kompa, czy nawet sobie to zawsze zamawiam z morele. Ostatnio klawe kupowałem to też tam. Z mojej strony mogę polecić.
4
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2016-2017/denis-suarez-joins-fcbarcelona
Witamy i powodzonka!
2
Ja dokładnie tak samo, ale a czasem zmieniłem zdanie i chciałbym, żeby mieli wszystkie prawa