kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibrakadabra.
0
Z tym że Neuer nie ma startu do Buffona to lekka przesada. Oby dwoje są genialni i bardzo podobny poziom. Według mnie Neuer jest bardzo dobry na linii, co już nie raz udowadniał, i nie ustępuje dużo Wlochowi. Który z nich jest lepszy to indywidualna ocena, np. jak dla mnie Neuer jest lepszy.
0
Wreszcie ktoś dobrze wytłumaczył dlaczego ,,tylko" 35 mln
0
Mylisz się kolego
0
To dobrze że się znasz lepiej od ludzi odpowiedzialnych za transfery w Realu.
0
Śmiejecie się z transferu Gomesa przez Real, a żeby nie było tak, że on wypali i będzie potem płacz. Mi osobiście jego gra się podobała. Jest leniwy na boisku, to fakt, lecz bardzo lubiłem oglądać jego grę w Valencii. Fajnie się poruszał z tą piłką, fajna technika, podania. No zobaczymy jeszcze jak się to potoczy.
0
I co on ma być zmiennikirm MSN ?
0
Gdybanie gdybanie. Piłka już nie raz pokazywała ze nigdy nic nie wiadomo
0
Dobra nie smiejcie się, bo jeszcze wysadzi tą la ramble. Taki tam nie śmieszny żarcik
1
No taak. Nie wiem czemu Ale przeczytałem Atletico wygrało z River.. xD
0
A tak z ciekawości Simeone jakoś zareagował na bramkę syna ? :D
0
A teraz ile Leos zarabia rocznie od samej Barcelony?
0
Wygląda trochę jak koszulka na piżama party
1
Jaka sytuacja z Abidalem ? Coś kojarzę Ale nie do końca xd
0
O co tam chodzi ? XD Podobno wojsko sprzeciwia się, bo chcą bronić praw człowieka i demokracji. Podobno chcą zabić tego typa, bo coś tam czołgi, strzały. A ten prezydent mówi, że mają wyjść i bronić praw i ludzie wychodzą. Czyli ludzie są za wojskiem czy prezydentem ?
0
wytłuamczy dokładnie co się stało w tej turcji ? Dopiero wszedłem i nie w temacie
0
no zobaczymy kiedy moja przyjdzie. Dziś dostałem rano info, że kurier już ją dostał i jest gotowa do dostarczenia.
0
Zamówiłem najostrzejsze papryczki na świecie z allegro i wybrałem też przesyłkę Inpostem, mam nadzieję, że przyjdzie szybciej xd
1
nc+ ma chyba do pucharu hiszpani, ale głowy nie daje
0
Chciałbym sobie późnym wieczorem obejrzeć jakąś fajną komedię. polecacie jakąś?
0
Czyli zważywszy na to, że Vermaelen może odejść za 10 mln, bo taka kwota się pojawiała w mediach, oraz sprzedaż Turana za te około 27 mln euro ( jeżeli jego chęć odejścia jest prawdziwa), to można dodać te +/- 35 mln. Może jakaś bomba transferowa na atak ?
0
Oficjalny tt Barcelony
0
Ale do tego może dojść kwota ze sprzedaży Vermy (podobno 10 mln €, ale nie wiem na ile to prawda ), Adriano nie wiem czy ma odejść za darmo czy co, oraz Arda 25-30, bo podobno chce odejść,a zarząd jest w stanie go sprzedać.
13
Sergi nie jest wolny. Dużo razy grał na PO i nie było u niego tego widać.
2
Pewnie po transferze mu podniosą XD
0
Może po prostu plotki o odejściu Ardy są prawdziwe i szukają następcy.
0
Wydaję mi się, że Lucho ma jakiś plan na niego. Bo nie wydaje mi się, że chciałby tak młodego zawodnika i nie dawać mu szans. No chyba, że się mylę. Zobaczymy jak to będzie. Nawet nie wiem czy to jest prawda xd
65
Jeżeli to prawda, to wielkie brawa dla zarządu. Świetne 3 transfery i co najważniejsze, to odmładzamy kadrę!
0
A dobra już wyjaśniłeś :D
0
Jak dadzą dużo, to może odejść. I tak mamy dużo zawodników do środka pola, a kasa z jego sprzedaży przyda się na wzmocnienia.