1

Co odwalił ?

4

Może wtedy jeszcze nie oglądał Barcelony xd

0

A dobra rozumiem, dzięki za pomoc

0

Dopiero wróciłem do domu, jest jakiś link do tej gali ?

1

Mnie kurde męczy katar od 3 dni :/

10

Denis w ofensywie daje dużo więcej od Rakitica

6

Dokładnie. Mi się nie chce wierzyć, że on nie gra bo jest za słaby. No nie wiemy co jest na treningach, ale dużo razy tak dziwnie się wypowiadał w wywiadach, nie pamiętam co już dokładnie. Pokłócił się z Lucho o coś i tyle. Chciałbym, żeby jednak został, bo po co kupować nowego PO jak już mamy, który w Sevilli grał przecież genialnie.

1

No prawda. Vidal też pozytywnie. Paco widać, że trochę jest zablokowany psychicznie

1

Podoba mi się gra Denisa. Fajnie rozgrywa

0

Jaki jest ten rekord grzmota bramek w fazie grupowej ?

0

Pierwszy raz na stronie? Przecież z 70% użytkowników tej strony to sami eksperci, trenerzy, taktycy, fizjoterapeuci itd

0

Najbardziej to mi się chyba podoba 3 komplet

0

Co za debil z tego Rojo

0

Ciekawe po czym takie wnioski, bo nie mam pojęcia. Oglądam i interesuje się MMA, ale nie powiedziałbym, że taki Borys, Mamed jak to powiedziałeś ,,byliby rzucani jak szmacianymi lakami o sciane"

0

Ile jeszcze walk do walki Borysa?

0

To było pewne, że ramos w 90 walnie

17

może też się stresuje ??

0

Szanuję.

0

Jaka platforma ?

0

Jest wiele ładniejszych Polek ;)

6

Przecież tu nie chodzi o to, że Vidal nie gra bo jest słaby. Jakiś konflikt z trenerem i tyle.

5

Do tego jak się na te zdj z pokładu patrzy, czy ten filmik z lotniska.Nie mogli się pewnie doczekać meczu, a tu takie coś :( też mnie to strasznie dobiło

23

Jak dla mnie to nie ważne kto ty samolotem leciał czy nie. Zginęli ludzie i to jest straszne. To, że ktoś jest lepszym piłkarzem nie znaczy, że lepszym człowiekiem

0

Lecz Enrique, moim zdaniem, dużo wprowadził zmian w jego pierwszym sezonie. Nie bał się zrobić rewolucji, no i ogólnie ulepszył ten styl Barcy. Wprowadził nowe schematy, grę z kontrataku itd. Mimo, że też uważam, że teraz dziwne decyzję podejmuje i nie potrafi zareagować na wydarzenia boiskowe, mało zmian robi w meczach które nam nie idą itd, lecz nie odbierajmy mu zasług, bo swoje zrobił i to mu w pewnej mierze powinniśmy też być wdzięczni za ten niesamowity sezon z trypletem i co by nie było też za kolejny, gdzie wygraliśmy ligę i puchar hiszp.

0

Barcelona niektórych tutaj rozpiescila tym wygrywaniem po prostu

0

Ile?

0

Alfa Romeo już dawno to sprytnie opracowała, ciężko zginąć w samochodzie który ciągle stoi w serwisie

2

Zeszły sezon Cię niczego nie nauczył ?

0

Większość nastawia się na łatwe zwycięstwo, a potem jak zwykle z resztą, będzie płacz w przypadku złego wyniku.

0

Za duże ryzyko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?