kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co odwalił ?
4
Może wtedy jeszcze nie oglądał Barcelony xd
0
A dobra rozumiem, dzięki za pomoc
0
Dopiero wróciłem do domu, jest jakiś link do tej gali ?
1
Mnie kurde męczy katar od 3 dni :/
10
Denis w ofensywie daje dużo więcej od Rakitica
6
Dokładnie. Mi się nie chce wierzyć, że on nie gra bo jest za słaby. No nie wiemy co jest na treningach, ale dużo razy tak dziwnie się wypowiadał w wywiadach, nie pamiętam co już dokładnie. Pokłócił się z Lucho o coś i tyle. Chciałbym, żeby jednak został, bo po co kupować nowego PO jak już mamy, który w Sevilli grał przecież genialnie.
1
No prawda. Vidal też pozytywnie. Paco widać, że trochę jest zablokowany psychicznie
1
Podoba mi się gra Denisa. Fajnie rozgrywa
0
Jaki jest ten rekord grzmota bramek w fazie grupowej ?
0
Pierwszy raz na stronie? Przecież z 70% użytkowników tej strony to sami eksperci, trenerzy, taktycy, fizjoterapeuci itd
0
Najbardziej to mi się chyba podoba 3 komplet
0
Co za debil z tego Rojo
0
Ciekawe po czym takie wnioski, bo nie mam pojęcia. Oglądam i interesuje się MMA, ale nie powiedziałbym, że taki Borys, Mamed jak to powiedziałeś ,,byliby rzucani jak szmacianymi lakami o sciane"
0
Ile jeszcze walk do walki Borysa?
0
To było pewne, że ramos w 90 walnie
17
może też się stresuje ??
0
Szanuję.
0
Jaka platforma ?
0
Jest wiele ładniejszych Polek ;)
6
Przecież tu nie chodzi o to, że Vidal nie gra bo jest słaby. Jakiś konflikt z trenerem i tyle.
5
Do tego jak się na te zdj z pokładu patrzy, czy ten filmik z lotniska.Nie mogli się pewnie doczekać meczu, a tu takie coś :( też mnie to strasznie dobiło
23
Jak dla mnie to nie ważne kto ty samolotem leciał czy nie. Zginęli ludzie i to jest straszne. To, że ktoś jest lepszym piłkarzem nie znaczy, że lepszym człowiekiem
0
Lecz Enrique, moim zdaniem, dużo wprowadził zmian w jego pierwszym sezonie. Nie bał się zrobić rewolucji, no i ogólnie ulepszył ten styl Barcy. Wprowadził nowe schematy, grę z kontrataku itd. Mimo, że też uważam, że teraz dziwne decyzję podejmuje i nie potrafi zareagować na wydarzenia boiskowe, mało zmian robi w meczach które nam nie idą itd, lecz nie odbierajmy mu zasług, bo swoje zrobił i to mu w pewnej mierze powinniśmy też być wdzięczni za ten niesamowity sezon z trypletem i co by nie było też za kolejny, gdzie wygraliśmy ligę i puchar hiszp.
0
Barcelona niektórych tutaj rozpiescila tym wygrywaniem po prostu
0
Ile?
0
Alfa Romeo już dawno to sprytnie opracowała, ciężko zginąć w samochodzie który ciągle stoi w serwisie
2
Zeszły sezon Cię niczego nie nauczył ?
0
Większość nastawia się na łatwe zwycięstwo, a potem jak zwykle z resztą, będzie płacz w przypadku złego wyniku.
0
Za duże ryzyko.