kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Wam za wsparcie. Od siebie dodam, że mimo przywiązania do tej osoby, fajnych chwil spędzonych to może i dobrze, że tak się stało. Wiele razy myślałem, czy też się zastanawiałem czy to aby napewno ta dziewczyna z którą chciałbym spędzić życie. Była trochę wredna, o wiele rzeczy miała problem i się czepiała, miała tak jakby myślenie zero jedynkowe, często nie szło normalnie porozmawiać z nią, bo miała jakieś problemy o coś. Mimo tych wad, to ją kochałem i strata i tak bardzo boli, lecz może się pocieszam, ale wydaje mi się, że pomimo tego bólu który teraz czuje, to dobrze że tak się stało i za jakiś czas to do mnie dojdzie.
0
@TheNekro94 @negreanu
Byliśmy razem rok i 8 miesięcy. Dla niektórych to śmiesznie krótki czas, ale mam z nią dużo wspomnień i ją kocham-mimo, że nie zawsze było wszystko ok. Była bardzo czuła i zawsze pokazywała mi jak ważny dla niej jestem i jak bardzo mnie kocha. Jakoś tydzień temu o coś tam poszło i chciała przerwy i cały czas powtarza, że nie wie co do mnie czuje, czy mnie kocha czy też nie. Nie wiem czy walczyć o to wszystko, nie wiem nawet jak
0
Ile czasu was bolało po rozstaniu ? Kiedy odzyskam chęć do życia i zacznę dostrzegać szczęście..
3
@DaPi Jak byłem mały to wierzyłem, że dzieci serio przynosi bocian i nie chciałem uwierzyć, że jest inaczej.
Albo myślałem, że komputer to tak naprawdę monitor
0
@barcelonaLM Jest zagrożenie, że uderzy w jakiś ląd ?
0
@neymarjr_143 Jego odejście w zime lub lato jest chyba pewne
1
Ile rożnych w tym meczu
1
@barcelonaLM o nie to moje okolice
0
@4drian0 Ile takie soczewki wychodzą mniej więcej miesięcznie ?
0
@badej60 Mega polecam laptopy poleasingowe. Szczególnie w takiej cenie
0
@ViscaBarca123 Mnie to mega zaciekawiłeś tym tematem, że az zamówiłem sobie zestawik. Pije chyba z 5/6 kaw dziennie i chciałbym przestać, a jeżeli zastąpiłbym ją yerba to byłoby bardzo fajnie
0
@julas02 Dokładnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@julas02 po tym sezonie ma wrócić z Betisu
0
@Pawlak1992 wilder zje w ringu Joshue i uważam tak od długiego czasu
0
@Colon Ostatni sezon Zagubionych
6
większość to chyba napisała komentarz po przeczytaniu samego tytułu
0
Do jakiego operatora chciałbyś teraz przejść? Również się zastanawiam, bo też mi się kończy umowa z nimi
1
Dokładnie tak
1
W Atletico zawsze grał najlepiej gdy grała rasowa 9
0
W tym sezonie właśnie liga hiszpańska jest bardziej wyrównana niż w poprzednich. Może drużyny obniżyły trochę poziom-co pokazuje LM czy LE. To, że Barca zdominowała ligę w tym sezonie to zasługa Valverde, dzięki któremu byliśmy mega równi przez sezon i regularnie punktowaliśmy
1
Na pewno nie samego Valverde
0
Technikę jak na prawego obrońcę ma świetną, szkoda tylko, że czym bliżej bramki przeciwnika tym większy kłopot co z tą piłką zrobić
0
Dlatego Valencia na ich tle wygląda fajnie i gdyby mieli lepszą obronę to może by byli w stanie powalczyć
0
Valencia ma zbyt słabą obronę, żeby powalczyć o awans w dwumeczu z takim Arsenalem
0
Parejo po stracie kryminał
1
te ceny to tak z 5 lat temu
1
źródło dobre?
0
Wiele razy było tak, że przychodził nowy trener i potrafił dać zawodnikowi drugie życie. Może będzie i tym razem, ale wydaje mi się, że Coutinho będzie sprzedany kosztem Griezmanna
0
bomba tzn zwolnienie Valverde?