kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano uważasz, że Depay przyjdzie teraz, czy dopiero latem?
4
Dembele świetny mecz. Daje wszystko czego nam brakowało w ostatnim czasie
0
@matirix20 Ivar ubzdurał sobie, że to jego ukochana ( tą co zabił ). Mimo ich podobieństwa, to dwie inne laski.
0
@MESSIah16 myślicie, że da radę zdobyć miano najlepszego w historii ? Czy raczej to niemożliwe ?
0
Ktoś tutaj wczoraj, albo przedwczoraj podsumował najnowszy sezon i zakończenie wikingów. Mógłby się odezwać, bo właśnie skończyłem oglądać i chciałbym to przeczytać.
0
@DaPi i jak, żyjesz ?
0
@norbi77 Tylko, że w LM strzelał karnego przy wyniku 2:0 dla Barcelony i to w 70 minucie meczu.
2
Braithwaite to typowy średniak, gdzie ławka w Barcelonie to już jest jego maks. Gra w pierwszym składzie tylko dlatego, bo Barcelona z typową 9 gra lepiej, a innej prócz niego nie ma. Nastrzelał kilka bramek i to pokazuje, że gdybyśmy mieli napastnika jakiegoś lepszego, to może by nie było problemu z wykańczaniem akcji. A to, że on strzelał wczoraj karnego to jakieś totalne nieporozumienie.
1
Czemu to Braithwaite uderzał tego karnego. To jest typowy przeciętniak i gra tylko w pierwszym składzie bo innej 9 nie mamy
35
Haha teraz każdy post z zielonymi
0
Kiedy odbyła się ta rozmowa z Messim?
0
@Azdie miałem podobnie i kopnąłem za przeproszeniem ją w dupe. Teraz wiem że była to najlepsza możliwa decyzja. Tak jak mówi kolega, skoro takie pierdoły są dla niej problemem, to co będzie później przy poważniejszych sprawach. Kategoryczne nie dla toksycznych związków.
0
@LionelM95 na ile osób?
0
@FC1899Barca W jakimś stopniu przerażające nawet
1
@Coutinho007 Pedri, co to jest za talent. Chłopak 18 lat, pomimo wielkich już umiejętności, to najbardziej imponuje jego dojrzałość w grze. Coś niesamowitego
0
@TylkoBarca7273 Lenglet jest po prostu słaby. Udowadniał to zawsze w meczach z mocniejszymi zespołami, a teraz kiedy nie ma Pique myślę, że pokazał to wszystkim.
0
@marcinK0000 Masz linka do tej sytuacji ?
2
To powinien być nasz pierwszy kapitan. Nawet z tym nie handlujcie
1
@xVENUMx nie bardzo śledzę tą całą pandemię, więc mam pytanie. Była duża liczba dziennych zakażeń po około 20 tysięcy. Nagle liczba spadła do około 8 i rząd ogłosił, że morawiecki wygrał z pandemią, więc czemu teraz wracają wszystkie obostrzenia ?
0
Na jaki mecz Dembele powinien być już zdrowy ?
0
Lenglet wylew, masakra co za typ
2
@bixmix Obejrzałem pierwsze 4 odcinki i no wciągnął mnie
0
Czeka mnie dziś prawdopodobnie moje pierwsze leczenie kanałowe. Jest się czego obawiać? Stereotypów powstało dużo, lecz sporo osób natomiast twierdzi, że przy obecnych znieczuleniach, bólu nie odczuwa się wcale. Jak to jest ?
0
We wszystkim idzie znaleźć pozytywy. W tym przypadku to przewaga w postaci 4 punktów nad strefą spadkową.
0
Też nie macie komentatora na canal?
4
@xBoMBoWiECx trump
5
Dajmy czas Koemanowi na wdrożenie swoich pomysłów. Widać już fajne pozytywy, lepszą grę, zaangażowanie a to dopiero początek. Trzeba też pamiętać, że mieliśmy samych trudnych przeciwników na start ligi, a w środę czeka jeszcze Juventus.
3
@justfootball jak dla mnie ładniejsza jest niż Ester
0
@BarcaInfo Uważasz Depaya za lepszego piłkarza od Dembele ?
1
@matirix20 Ja przeszedłem 5 razy. Ostatni raz gdzieś z pół roku temu i szczerze przyznam, że coraz bardziej mnie kusi, żeby jeszcze raz go przejść. Niesamowita gra, której się chyba nie da ukończyć tylko raz.