12

@Lisek Człowiek próbuje zapomnieć, a ty przypominasz...

0

Dawno nie było w klubie takich fachowców jak Reverter, Alemany i Xavi

2

Barça and Manchester City are close to an agreement for Ferran Torres. Valencia will receive 10% of the fee, and it's said to be just over 50 million euros. [@Generaldepie_]

6

@dzefrej234 Już wygląda lepiej niż w BvB

0

Co z tym Araujo, zostanie czy odejdzie, jak myślicie ?

3

@Emhyr z valenci

0

Oglądał ktoś jak gra Torres u Guardioli i mógłby powiedzieć coś więcej o jego grze? Lepszy Torres czy Sterling?

0

@Gitarkafcb Ja miałem pozytywny tydzień temu i już dziś pierwszy raz od tygodnia czuje delikatnie

1

@John_Doe magia narodowego podziała

1

@John_Doe Walia, Polska, Portugalia

0

@Fido66 Mi się mega podobała i odkąd ją przeszedłem ( z 2 miesiące temu) to żadna gra mi się nie podoba i w żadną się nie mogę ,,wkręcic"

0

Lenglet XDDD co za parodysta

1

@LS O takiej odpowiedzi marzyłem, dzięki wielkie!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chciałbym wejść w rynek kryptowalut, ale pierw bym chciał poświęcić jak najwięcej czasu na edukacje, począwszy od podstaw. Jaki najlepszy sposób na edukacje ? Jakaś konkretna książka, kurs online ? Wiem, że jest tu kilka osób które na codzień w tym siedzą i powiedzą jak zaczynali

0

Po jakim czasie wrócił wam smak i węch po covid?

2

Co to spiewa ? Przecież takie coś jak ona to jest do utylizacji żeby się nie rozmnażało tylko

0

@Rewolucja123 Oznacz jakbyś napisał analize

0

Przebywam na kwarantannie 2 tyg, bo osoba w rodzinie była zarażona covidem i od wtorku albo środy mam objawy, więc dzisiaj zrobiłem test ten z apteki i mam pozytywny. Dzwoniłem do szpitala i w poniedziałek rano mam wymaz. Jest jakaś szansa, że w ten poniedziałek już będzie negatywny ( jeżeli faktycznie go miałem), czy za szybko ?

2

@Ironman Skąd to info?

0

@Mns21 Dla mnie osobiście zdecydowanie 7-15

0

@kkbarca trza było strzelić z rana browarka to kac by nie dogonił

1

Miłego dnia wszystkim, nie dajcie się zastrzelić na ulicy i pamiętajcie nie bierzcie narkotyków bo was zdmuchnie z planszy

0

Jak gra Milan? Szanse na bramkę są?

0

@Survier mogę powtórkę obejrzeć gdzieś na internecie ?

1

Xavi will be in charge of the game vs. Kyiv. [md]

0

Laporta jutro: Mamy pełne zaufanie do Koemana

0

@Fenelon na giełdzie też gracie ? Długo trzeba w tym siedzieć, żeby jak najmniejszym ryzykiem (domyślam się, że ryzyka nie idzie wyeliminować) się z tego utrzymywać?

0

@Kwiatek67 źle zrozumiałem komentarz kolegi, ajj

0

@Qba2312 Paulo Dybala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?