kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Lisek Człowiek próbuje zapomnieć, a ty przypominasz...
0
Dawno nie było w klubie takich fachowców jak Reverter, Alemany i Xavi
2
Barça and Manchester City are close to an agreement for Ferran Torres. Valencia will receive 10% of the fee, and it's said to be just over 50 million euros. [@Generaldepie_]
6
@dzefrej234 Już wygląda lepiej niż w BvB
0
Co z tym Araujo, zostanie czy odejdzie, jak myślicie ?
3
@Emhyr z valenci
0
Oglądał ktoś jak gra Torres u Guardioli i mógłby powiedzieć coś więcej o jego grze? Lepszy Torres czy Sterling?
0
@Gitarkafcb Ja miałem pozytywny tydzień temu i już dziś pierwszy raz od tygodnia czuje delikatnie
1
@John_Doe magia narodowego podziała
1
@John_Doe Walia, Polska, Portugalia
0
@Fido66 Mi się mega podobała i odkąd ją przeszedłem ( z 2 miesiące temu) to żadna gra mi się nie podoba i w żadną się nie mogę ,,wkręcic"
0
Lenglet XDDD co za parodysta
1
@LS O takiej odpowiedzi marzyłem, dzięki wielkie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chciałbym wejść w rynek kryptowalut, ale pierw bym chciał poświęcić jak najwięcej czasu na edukacje, począwszy od podstaw. Jaki najlepszy sposób na edukacje ? Jakaś konkretna książka, kurs online ? Wiem, że jest tu kilka osób które na codzień w tym siedzą i powiedzą jak zaczynali
0
Po jakim czasie wrócił wam smak i węch po covid?
2
Co to spiewa ? Przecież takie coś jak ona to jest do utylizacji żeby się nie rozmnażało tylko
0
@Rewolucja123 Oznacz jakbyś napisał analize
0
Przebywam na kwarantannie 2 tyg, bo osoba w rodzinie była zarażona covidem i od wtorku albo środy mam objawy, więc dzisiaj zrobiłem test ten z apteki i mam pozytywny. Dzwoniłem do szpitala i w poniedziałek rano mam wymaz. Jest jakaś szansa, że w ten poniedziałek już będzie negatywny ( jeżeli faktycznie go miałem), czy za szybko ?
2
@Ironman Skąd to info?
0
@Mns21 Dla mnie osobiście zdecydowanie 7-15
0
@kkbarca trza było strzelić z rana browarka to kac by nie dogonił
1
Miłego dnia wszystkim, nie dajcie się zastrzelić na ulicy i pamiętajcie nie bierzcie narkotyków bo was zdmuchnie z planszy
0
Jak gra Milan? Szanse na bramkę są?
0
@Survier mogę powtórkę obejrzeć gdzieś na internecie ?
1
Xavi will be in charge of the game vs. Kyiv. [md]
0
Laporta jutro: Mamy pełne zaufanie do Koemana
0
@Fenelon na giełdzie też gracie ? Długo trzeba w tym siedzieć, żeby jak najmniejszym ryzykiem (domyślam się, że ryzyka nie idzie wyeliminować) się z tego utrzymywać?
0
@Kwiatek67 źle zrozumiałem komentarz kolegi, ajj
0
@Qba2312 Paulo Dybala