2

@Zoker A Wy tylko o nim

0

@tobiasson92 czeka to wszystkie kluby imprezowe

1

Skoro Messi chce odejść za 2 sezony do USA, to by wyjaśniało też czemu Laporta chce tak bardzo ściągnąć Neymara. Dzięki temu Leo zostanie w Barcelonie a po drugie odejście Messiego nie będzie aż tak bolesne w skutkach dla Blaugrany, bo będzie miał kto wziąć grę na siebie.

0

@tadzik447 jak ktoś patrzy tylko na wynik końcowy to tak jest

0

@AmigoBlancos Uważasz, że Real do końca sezonu straci jeszcze punkty, czy raczej się zepną i wszystko wygrają?

0

@masq Jestem zwolennikiem Griezmanna i to wielkim, ale według mnie jeżeli nie obniży pensji to Barca powinna spróbować go sprzedać. A co do pytania to myślę, że będzie grał za napastnikiem bardziej z lewej strony boiska i będzie wymienność pozycji z Messim

0

@Vebrol z Granadą ludzie też dopisywali już 3 pkt bo uważali, że niemożliwością jest stracić punkty. Co było dalej wszyscy już wiemy.

0

Real ma takie braki kadrowe, są tak zajechani, że nie wydaję mi się żeby nie stracili jeszcze żadnych punktów. Do tego zaraz rewanż z Chelsea. Pytanie tylko, czy Barcelona się na tyle zmobilizuje, że wygra do końca wszystko.

0

@Chaoss czyli w tym roku pewnie nie otworzą.

5

@Kondziubarca w zeszłym roku nie były otwarte

1

Kiedy kluby imprezowe otworzą?

1

@seba1324 ja tam nigdy sobie nie odmawiałem i nic mi nie było

1

zidane wyklaska

0

superliga ma zastąpić lige mistrzów, czy ligi też? W przypadku Barcelony, która by się zgodziła dołączyć do tego projektu, będzie nadal występować w LaLidze? Przynajmniej z założenia ?

1

@Ghazul3293 pep jak zwykle przekombinuje i PSG w finale

0

@LuisSalvano ile dajesz procent na jego powrót po tym sezonie ?

0

Kimmich slabiutki dzis mecz

0

Przecież jakby Neymar grał z Barceloną to by się to dwucyfrówką skończyło

0

@robsesh na ile l4 dali?

0

@Adamski69 U jakiego buka?

0

@WiernyKatalonii ile taki wyjazd Ciebie wyszedł?

1

Myślicie, że zostanie w Realu na następny sezon ?

1

Kiedy zaczyna się letnie okno transferowe ? Tak jak zawsze, czy w tym sezonie inaczej?

0

@BarcaInfo Uważasz, że Depay przyjdzie do Barcelony ?

1

Lewy zagra w rewanżu?

55

@BarcaInfo Ten co się poczuł

1

Lekarz jest w stanie zdiagnozować, że symuluje grypę żołądkową? Pytam, bo mam przyjechać na 11:30 ale jak się skapnie to nawet nie mam po co tam jechać, wtedy będę dzwonił, że nie dam rady przyjechać

0

La rambla nie lubi tego

0

@BarcaInfo Jako trener pierwszego zespołu?

0

@kuz samo wyrwanie bolało ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?