kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker A Wy tylko o nim
0
@tobiasson92 czeka to wszystkie kluby imprezowe
1
Skoro Messi chce odejść za 2 sezony do USA, to by wyjaśniało też czemu Laporta chce tak bardzo ściągnąć Neymara. Dzięki temu Leo zostanie w Barcelonie a po drugie odejście Messiego nie będzie aż tak bolesne w skutkach dla Blaugrany, bo będzie miał kto wziąć grę na siebie.
0
@tadzik447 jak ktoś patrzy tylko na wynik końcowy to tak jest
0
@AmigoBlancos Uważasz, że Real do końca sezonu straci jeszcze punkty, czy raczej się zepną i wszystko wygrają?
0
@masq Jestem zwolennikiem Griezmanna i to wielkim, ale według mnie jeżeli nie obniży pensji to Barca powinna spróbować go sprzedać. A co do pytania to myślę, że będzie grał za napastnikiem bardziej z lewej strony boiska i będzie wymienność pozycji z Messim
0
@Vebrol z Granadą ludzie też dopisywali już 3 pkt bo uważali, że niemożliwością jest stracić punkty. Co było dalej wszyscy już wiemy.
0
Real ma takie braki kadrowe, są tak zajechani, że nie wydaję mi się żeby nie stracili jeszcze żadnych punktów. Do tego zaraz rewanż z Chelsea. Pytanie tylko, czy Barcelona się na tyle zmobilizuje, że wygra do końca wszystko.
0
@Chaoss czyli w tym roku pewnie nie otworzą.
5
@Kondziubarca w zeszłym roku nie były otwarte
1
Kiedy kluby imprezowe otworzą?
1
@seba1324 ja tam nigdy sobie nie odmawiałem i nic mi nie było
1
zidane wyklaska
0
superliga ma zastąpić lige mistrzów, czy ligi też? W przypadku Barcelony, która by się zgodziła dołączyć do tego projektu, będzie nadal występować w LaLidze? Przynajmniej z założenia ?
1
@Ghazul3293 pep jak zwykle przekombinuje i PSG w finale
0
@LuisSalvano ile dajesz procent na jego powrót po tym sezonie ?
0
Kimmich slabiutki dzis mecz
0
Przecież jakby Neymar grał z Barceloną to by się to dwucyfrówką skończyło
0
@robsesh na ile l4 dali?
0
@Adamski69 U jakiego buka?
0
@WiernyKatalonii ile taki wyjazd Ciebie wyszedł?
1
Myślicie, że zostanie w Realu na następny sezon ?
1
Kiedy zaczyna się letnie okno transferowe ? Tak jak zawsze, czy w tym sezonie inaczej?
0
@BarcaInfo Uważasz, że Depay przyjdzie do Barcelony ?
1
Lewy zagra w rewanżu?
55
@BarcaInfo Ten co się poczuł
1
Lekarz jest w stanie zdiagnozować, że symuluje grypę żołądkową? Pytam, bo mam przyjechać na 11:30 ale jak się skapnie to nawet nie mam po co tam jechać, wtedy będę dzwonił, że nie dam rady przyjechać
0
La rambla nie lubi tego
0
@BarcaInfo Jako trener pierwszego zespołu?
0
@kuz samo wyrwanie bolało ?