0

no i co się mialo stac to sie stalo

0

sedzia slepy niestety jak każdy

0

Messi magia, zrobił różnicę

0

Suarez jest świetnym zawodnikiem czy chcesz czy nie chcesz i dużo daje zespołowi

0

Spokojnie można wystawić mocny skład dziś, a za tydzień z Malaga grajaca obecnie bardzo slabo wykorzystać zmienników do łatwego ogrania u siebie

1

No tak ale mimo wszystko Messi zanotował gola, asystę oraz wywalczył karnego i to zdecydowanie przeważyło. Znowu kluczowy zawodnik mniej wyraziście ale jednak

2

a ja się z ocenami raczej zgodzę, m
odnośnie Mascherano nie rozumiem jak tyle ludzi mogło go wybrać najlepszym w tym spotkaniu

5

tak, mimo iż bramki nie strzelił jego gra była rewelacyjna i dała efekty w postaci bramki Messiego i Iniesty

0

i kto powie, że Messi nie był dziś najlepszy na boisku?

1

lekkie zaskoczenie co do pomocy ale oby zdało egzamin

0

skład niech będzie jaki będzie najważniejsze byśmy wygrali

0

no tak, bo Messi to inny od wszystkich poziom. Jednak porównując równo to Messi był kluczowy do zwycięstwa

0

czego gabi czerwona?

0

jednak messi najlepszy na boisku

0

Bartra zdecydowanie za wysoko oceniony

0

ale faktycznie w obronie bardzo słabo
wizerunek ratuje asysta

0

no nie Pedro jak on to zrobił

0

Montoya zdecydowanie

0

brutalnie grają nawet bardziej niż atleci

0

każdy ma swoje zdanie, Iniesta też zagrał dobrze na swoim poziomie(nawet zaczął pokazywać odrobinę magii w zagraniach), brakowało tylko wykończenia ze strony Suareza i ogólnie byłby już w miarę spokojny wynik

0

Godin nie zagra a to potężne osłabienie

0

nie ma sensu zmieniać. Prawie taki sam skład pokonał Atletico ostatnio, więc teraz też to miejmy nadzieję uczynią.

2

przy 4 do 0 na wyjeździe rezerwami noty za niskie dla większości

0

ok. Wygrali takim składem z Atletico to zmiany są niepotrzebne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?