kuba_ro_lb
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i co się mialo stac to sie stalo
0
sedzia slepy niestety jak każdy
0
Messi magia, zrobił różnicę
0
Suarez jest świetnym zawodnikiem czy chcesz czy nie chcesz i dużo daje zespołowi
0
Spokojnie można wystawić mocny skład dziś, a za tydzień z Malaga grajaca obecnie bardzo slabo wykorzystać zmienników do łatwego ogrania u siebie
1
No tak ale mimo wszystko Messi zanotował gola, asystę oraz wywalczył karnego i to zdecydowanie przeważyło. Znowu kluczowy zawodnik mniej wyraziście ale jednak
2
a ja się z ocenami raczej zgodzę, m
odnośnie Mascherano nie rozumiem jak tyle ludzi mogło go wybrać najlepszym w tym spotkaniu
5
tak, mimo iż bramki nie strzelił jego gra była rewelacyjna i dała efekty w postaci bramki Messiego i Iniesty
0
i kto powie, że Messi nie był dziś najlepszy na boisku?
1
lekkie zaskoczenie co do pomocy ale oby zdało egzamin
0
skład niech będzie jaki będzie najważniejsze byśmy wygrali
0
no tak, bo Messi to inny od wszystkich poziom. Jednak porównując równo to Messi był kluczowy do zwycięstwa
0
czego gabi czerwona?
0
jednak messi najlepszy na boisku
0
Bartra zdecydowanie za wysoko oceniony
0
ale faktycznie w obronie bardzo słabo
wizerunek ratuje asysta
0
no nie Pedro jak on to zrobił
0
Montoya zdecydowanie
0
brutalnie grają nawet bardziej niż atleci
0
każdy ma swoje zdanie, Iniesta też zagrał dobrze na swoim poziomie(nawet zaczął pokazywać odrobinę magii w zagraniach), brakowało tylko wykończenia ze strony Suareza i ogólnie byłby już w miarę spokojny wynik
0
Godin nie zagra a to potężne osłabienie
0
nie ma sensu zmieniać. Prawie taki sam skład pokonał Atletico ostatnio, więc teraz też to miejmy nadzieję uczynią.
2
przy 4 do 0 na wyjeździe rezerwami noty za niskie dla większości
0
ok. Wygrali takim składem z Atletico to zmiany są niepotrzebne