0

A tak btw Atletico juz prowadzi

0

Dokładnie słuszna uwaga bo beznadzieja

1

Nie musi bramek strzelac i tak jest najlepszy , kluczowy zawodnik

1

Po takiej połowie 1:0 to cudowny wynik

0

Alba na drugą połowe

0

No Pique to faktycznie myśli o czymś innym

0

Adriano sobie w ogóle nie radzi

0

Valencia póki co ma przewagę

0

karny niezasłużony więc i gola być nie mogło ale szacun dla Bravo

0

Co to za zalosny k0mentator?

0

Wygrało 3: 1 więc spora szansa że Bayern poza półfinałem

0

Super mecz cała drużyna extra plus dla najlepszego Suareza

0

No można się na Valencie szykowac

0

A Porto Az 3 : 1 z Bayernem...

0

Oczywiscie bardzo bardzo ładnie

0

Iniesta bardzo dobry mecz jak zwykle macie jakieś wonty mimo iż najlepszy w pomocy

0

Nie, gdyż lewa strona powinna być "bita" przez zawodnika prawonożnego np.: Neymara , Xaviego od zawsze tak uważałem
Tak samo uważam że Leo jest cała prawa

0

Jest solidnym zawodnikiem ale nie stać go na jakieś niekonwencjonalne zagranie lub cudowny strzał

0

Real będzie potężnie osłabiony w rewanżu , bo Marcelo to jednak klasa światowa i bardzo dużo wnosi do nich dobrego

0

Najbardziej boli to, że Leo nie oddał Neymarowi drugiego wolnego co mogłoby nam dać dużo większy spokój

0

Messi powinien mieć więcej bo jakby nie jego geniusz to mogłoby się zakończyć remisem, bo gdy już strzeliliśmy bramkę to i bez umniejszania i Xaviemu grało się łatwiej.

0

MESSi cudooooooo

0

Znowu nie ma pomocy. Leo musi rozgrywać

0

Proszę was Almerie pół rezerwami pkonamy u siebie wysoko. Celta to nie ogórki. Czy spokojne zwycięstwo nad Atletico 2:0 nie dawało przed meczem do myślenia że to nie Granada tylko bardzo solidna drużyna zwłaszcza u siebie. Z Almerią będzie dużo dużo łatwiej

0

Rafa zagrał jeszcze gorzej niż Andres co i tak niczego nie zmienia że zagrali słabo

0

Z Almerią zagra od pierwszej minuty teraz Lucho dał mu odpocząć bo grał w kadrze a meczów jak każdy wie jest masa

0

a sporo osób płakało za Bartrą a taka prawda że to dzięki tym dwóm kapitalnym obrońcom mamy wygraną

2

najważniejsze 3 pkt. takimi meczami zdobywa się mistrzostwo

0

Mam nadzieję że szybko gola strzelimy bo z każdą minutą będzie ciśnienie wzrastać

0

będzie rekord brakowy dziś zajączki wielkanocne grają z zespole w Granady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?