kuba_ro_lb
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak btw Atletico juz prowadzi
0
Dokładnie słuszna uwaga bo beznadzieja
1
Nie musi bramek strzelac i tak jest najlepszy , kluczowy zawodnik
1
Po takiej połowie 1:0 to cudowny wynik
0
Alba na drugą połowe
0
No Pique to faktycznie myśli o czymś innym
0
Adriano sobie w ogóle nie radzi
0
Valencia póki co ma przewagę
0
karny niezasłużony więc i gola być nie mogło ale szacun dla Bravo
0
Co to za zalosny k0mentator?
0
Wygrało 3: 1 więc spora szansa że Bayern poza półfinałem
0
Super mecz cała drużyna extra plus dla najlepszego Suareza
0
No można się na Valencie szykowac
0
A Porto Az 3 : 1 z Bayernem...
0
Oczywiscie bardzo bardzo ładnie
0
Iniesta bardzo dobry mecz jak zwykle macie jakieś wonty mimo iż najlepszy w pomocy
0
Nie, gdyż lewa strona powinna być "bita" przez zawodnika prawonożnego np.: Neymara , Xaviego od zawsze tak uważałem
Tak samo uważam że Leo jest cała prawa
0
Jest solidnym zawodnikiem ale nie stać go na jakieś niekonwencjonalne zagranie lub cudowny strzał
0
Real będzie potężnie osłabiony w rewanżu , bo Marcelo to jednak klasa światowa i bardzo dużo wnosi do nich dobrego
0
Najbardziej boli to, że Leo nie oddał Neymarowi drugiego wolnego co mogłoby nam dać dużo większy spokój
0
Messi powinien mieć więcej bo jakby nie jego geniusz to mogłoby się zakończyć remisem, bo gdy już strzeliliśmy bramkę to i bez umniejszania i Xaviemu grało się łatwiej.
0
MESSi cudooooooo
0
Znowu nie ma pomocy. Leo musi rozgrywać
0
Proszę was Almerie pół rezerwami pkonamy u siebie wysoko. Celta to nie ogórki. Czy spokojne zwycięstwo nad Atletico 2:0 nie dawało przed meczem do myślenia że to nie Granada tylko bardzo solidna drużyna zwłaszcza u siebie. Z Almerią będzie dużo dużo łatwiej
0
Rafa zagrał jeszcze gorzej niż Andres co i tak niczego nie zmienia że zagrali słabo
0
Z Almerią zagra od pierwszej minuty teraz Lucho dał mu odpocząć bo grał w kadrze a meczów jak każdy wie jest masa
0
a sporo osób płakało za Bartrą a taka prawda że to dzięki tym dwóm kapitalnym obrońcom mamy wygraną
2
najważniejsze 3 pkt. takimi meczami zdobywa się mistrzostwo
0
Mam nadzieję że szybko gola strzelimy bo z każdą minutą będzie ciśnienie wzrastać
0
będzie rekord brakowy dziś zajączki wielkanocne grają z zespole w Granady