kuba_ro_lb
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy Suareza i Messiego więc spokojnie. Niech Ney wraca szybko do zdrowia
1
jak u nich z sytuacją kadrową? (Valencii oczywiście)
0
Bezapelacyjnie Messi w tym roku. Ney zwłaszcza pod nieobecność Leo błyszczał najjaśniej ze wszytskich
1
który z dzisiejszych meczów polecacie do obejrzenia?
2
Szkoda tylko że sędziowie bez formy bo byłoby pewno 5:0 bo przy bramce Messiego i podaniu Messiego do Neya który wychodzil na czystą pozycję spalonego nie było
0
= wyjściowym. xD
0
ma swoje lata a Lucho zapewne wystawi go w pierwszym z BATE
0
Robił w wielu spotkaniach. Ney i Suarez grali dobrze ale tak samo można powiedzieć o Realu że jednak ktoś musiał temu Ronaldo asystować a on już robił co swoje. Nawet patrząc na bramki i ich efektowność też to przeważa na stronę Messiego za poprzednią edycję ligi mistrzów bo Ronaldo tylko finalizował a Messi zaczynał i kończył. Zresztą i tak takie gdybanie nie ma sensu gdy spotykają się ludzie z tak odległych od siebie klubów
0
Zachęcam do obejrzenia i odnotowania statystyk i kluczowych akcji przeprowadzonych we wszystkich meczach pucharowych ligi mistrzów przez Leo. Ronaldo jest decydujący dla Realu z tym nie sposób się nie zgodzić. Ale to właśnie Leo ciągnął całą Barcę w Lidze Mistrzów. Był zdecydowanie najlepszy i to dzięki niemu zdobyliśmy te tytuły. Myśl czasami o tym co czytasz bo w tym wieku już powinieneś bo może niektóre słowa mają czasami jakiś głębszy kontekst
0
co bierzesz? bo musi być to mocny towar
0
Jak oceniacie Bravo po meczu z Peru bo dla mnie słabo. Mam nadzieję że z każdym kolejnym meczem po kontuzji będzie lepiej
0
Messiemu należy się ZP to oczywiste. Większość polskich kibiców popłacze się jak to stanie się faktem. Nie da się czytać już komentarzy o ZP dla Roberta przy całym szacunku dla niego. Na ZP pracuje się cały rok a nie 1 miesiąc
0
No niestety bardziej kreatywny Roberto niż Mascherano w pomocy. Widać to było w drugiej połowie
0
takie coś trzeba ładować nie liczy się piękność liczy się skuteczność na pierwszym miejscu
0
Wierzę w przyzwoity występ pary środkowych stoperów bo za pewni dotychczas oni nie byli. Szkoda że Bartra nie gra
0
Może nie daje tyle co kiedyś ale cały czas jest bardziej wyróżniającym się zawodnikiem pierwszego zespołu a to że koledzy nie wykorzystują wystawionych przez niego seteczek to nie jego wina
0
Mam nadzieję że Lucho postawi na Roberto od pierwszej minuty bo na to zasługuje. Munir też bardzo pozytywnie zaskakuje sypiąc asystami. Jest spora szansa wygrać z Sevillą w dobrym stylu bo potencjał mamy wielki nawet bez tylu asów. Czekam z utęsknieniem na powrót Vermy w takiej formie jak był tuż przed kontuzją
4
Póki co Bayern jest głównym faworyt do wygrania wszystkiego. Wystarczyło żeby nie grał samolub Robben a odżyli mocno inni piłkarze w zwłaszcza Lewy
1
Trudny do oceny występ Neya
1
Roberto kolejne kapitalne spotkanie
2
No postaraliście się. Rzadko która aktualizacja mi się podoba ale ta bardzo. Gratuluje.
Co do Sandro mam nadzieję że się sprawdzi przynajmniej po części. Ławka krótka ojoj
0
Opcja z Sandro nie głupia chociaż myślę że uda się wcisnąć ROberto jakoś w pierwszą 11
0
Nie ma szans 4 tytuły plus masa bramek masa asyst oraz wicemistrzostwo Ameryki Południowej przy braku jakichkolwiek poważnych trofeów u konkurencji to musi być dla Leo chociaż Polacy już dają ją Lewemu przy całym szacunku dla niego jeszcze na pewno nie teraz
2
Sędzia też powinien sobie jak zwykle dać czerwoną
0
Absolutnie na plus w ofensywie jest Roberto
3
powinien strzelać Suarez zasłużył na to
0
idiotyczny komentarz
1
Szkoda ze nie wszedl Sandro
0
a ławki nie ma
2
Ocena zasłużona dla Iniesty. To że sędzia się myli jak zwykle na naszą niekorzyść nie jest winą zawodników.