0

Mamy Suareza i Messiego więc spokojnie. Niech Ney wraca szybko do zdrowia

1

jak u nich z sytuacją kadrową? (Valencii oczywiście)

0

Bezapelacyjnie Messi w tym roku. Ney zwłaszcza pod nieobecność Leo błyszczał najjaśniej ze wszytskich

1

który z dzisiejszych meczów polecacie do obejrzenia?

2

Szkoda tylko że sędziowie bez formy bo byłoby pewno 5:0 bo przy bramce Messiego i podaniu Messiego do Neya który wychodzil na czystą pozycję spalonego nie było

0

= wyjściowym. xD

0

ma swoje lata a Lucho zapewne wystawi go w pierwszym z BATE

0

Robił w wielu spotkaniach. Ney i Suarez grali dobrze ale tak samo można powiedzieć o Realu że jednak ktoś musiał temu Ronaldo asystować a on już robił co swoje. Nawet patrząc na bramki i ich efektowność też to przeważa na stronę Messiego za poprzednią edycję ligi mistrzów bo Ronaldo tylko finalizował a Messi zaczynał i kończył. Zresztą i tak takie gdybanie nie ma sensu gdy spotykają się ludzie z tak odległych od siebie klubów

0

Zachęcam do obejrzenia i odnotowania statystyk i kluczowych akcji przeprowadzonych we wszystkich meczach pucharowych ligi mistrzów przez Leo. Ronaldo jest decydujący dla Realu z tym nie sposób się nie zgodzić. Ale to właśnie Leo ciągnął całą Barcę w Lidze Mistrzów. Był zdecydowanie najlepszy i to dzięki niemu zdobyliśmy te tytuły. Myśl czasami o tym co czytasz bo w tym wieku już powinieneś bo może niektóre słowa mają czasami jakiś głębszy kontekst

0

co bierzesz? bo musi być to mocny towar

0

Jak oceniacie Bravo po meczu z Peru bo dla mnie słabo. Mam nadzieję że z każdym kolejnym meczem po kontuzji będzie lepiej

0

Messiemu należy się ZP to oczywiste. Większość polskich kibiców popłacze się jak to stanie się faktem. Nie da się czytać już komentarzy o ZP dla Roberta przy całym szacunku dla niego. Na ZP pracuje się cały rok a nie 1 miesiąc

0

No niestety bardziej kreatywny Roberto niż Mascherano w pomocy. Widać to było w drugiej połowie

0

takie coś trzeba ładować nie liczy się piękność liczy się skuteczność na pierwszym miejscu

0

Wierzę w przyzwoity występ pary środkowych stoperów bo za pewni dotychczas oni nie byli. Szkoda że Bartra nie gra

0

Może nie daje tyle co kiedyś ale cały czas jest bardziej wyróżniającym się zawodnikiem pierwszego zespołu a to że koledzy nie wykorzystują wystawionych przez niego seteczek to nie jego wina

0

Mam nadzieję że Lucho postawi na Roberto od pierwszej minuty bo na to zasługuje. Munir też bardzo pozytywnie zaskakuje sypiąc asystami. Jest spora szansa wygrać z Sevillą w dobrym stylu bo potencjał mamy wielki nawet bez tylu asów. Czekam z utęsknieniem na powrót Vermy w takiej formie jak był tuż przed kontuzją

4

Póki co Bayern jest głównym faworyt do wygrania wszystkiego. Wystarczyło żeby nie grał samolub Robben a odżyli mocno inni piłkarze w zwłaszcza Lewy

1

Trudny do oceny występ Neya

1

Roberto kolejne kapitalne spotkanie

2

No postaraliście się. Rzadko która aktualizacja mi się podoba ale ta bardzo. Gratuluje.
Co do Sandro mam nadzieję że się sprawdzi przynajmniej po części. Ławka krótka ojoj

0

Opcja z Sandro nie głupia chociaż myślę że uda się wcisnąć ROberto jakoś w pierwszą 11

0

Nie ma szans 4 tytuły plus masa bramek masa asyst oraz wicemistrzostwo Ameryki Południowej przy braku jakichkolwiek poważnych trofeów u konkurencji to musi być dla Leo chociaż Polacy już dają ją Lewemu przy całym szacunku dla niego jeszcze na pewno nie teraz

2

Sędzia też powinien sobie jak zwykle dać czerwoną

0

Absolutnie na plus w ofensywie jest Roberto

3

powinien strzelać Suarez zasłużył na to

0

idiotyczny komentarz

1

Szkoda ze nie wszedl Sandro

0

a ławki nie ma

2

Ocena zasłużona dla Iniesty. To że sędzia się myli jak zwykle na naszą niekorzyść nie jest winą zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?