0

Nic nie musi Leo gra dla zespołu i to jest dla niego najważniejsze

0

Trener wie co robi skoro są tego efekty, więc trzeba się z Tobą zgodzić

0

Po meczu kilka przemyśleń:
Messi wiadomo, że geniusz
Hart jeden z najlepszych meczów w karierze
Cała drużyna zgrana i dążąca do celu, nie pokazali pełni możliwości bo to zrobią w niedzielę
Brutalnie grający piłkarze City patrz zwłaszcza Nasri
Beznadziejny sędzia bramkowy
Liczę że skuteczność została przełożona z tego meczu na mecz z Realem



2

Super mecz Iniesty. Tylko pytanie odnośnie braku asyst Andresa trzeba kierować do napastników, bo to oni nie wykorzystują jego cudownych podań

0

I o to chodziło, pogoda nie zachęcała i trzeba było się oszczędzać

0

Neymar bez rewelacji ale wystep ok

0

JEst wspaniale Messi odjeżdza

1

oczywiście że tak ręka ewidentna

3

Schalke gra ambitnie lecz to nie jest drużyna mogąca coś zawojować. Real dawno tak słabo nie grał w obronie. Jeżeli my w meczu z nimi pokażemy obecny swój poziom to o wynik nie będzie się trzeba martwić chociaż zawsze to inny mecz niż wszystkie inne

0

nie wiem czy dobrze policzyłem ale Messi w tym roku zdobył 18 bramek i 11 asyst Suarez 10 bramek i 7 asyst Neymar 12 goli i 1 asysta Ronaldo 7 bramek i 3 asysty Benzema 5 bramek i asysta oraz Bale 3 bramki 3 asysty we wszystkich rozgrywkach

0

Obudził się i Leo po tych golach

0

obudził się i pokazał swoje wielkie możliwości

0

Messiego piłka szuka na całe szczęście

0

Alba zrobil co musial

0

oo jednak w końcu coś zauważył

1

jak już Alba wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym rywala to mocne zaskoczenie

0

dla połowy osób najważniejszym jest tu śledzenie rm.pl niż skupienie na meczu- żałosne

0

znowu ewidentny faul

0

Kolejny żałosny sędzia

0

Pieknie!!!!!!!!!! bd wysoko

0

nie ma innej opcji, Rayo to nie elita hiszpańskich drużyn, tylko wygrana. Ich styl gry nam bardzo bardzo leży

0

no czasami się tak zdarza, pecha miał wielkiego i tyle. O faulu mowy nie było

0

No prawie, ocena Andersa za to spotkanie w postaci 4 wskazuje na tragiczny występ naszego pomocnika , której kompletnie nie rozumie

1

No ja zaliczam i na trener też stawiając na Inieste, a nie kierując się kibicami którzy chcieliby widzieć cały czas Rafinhe, który póki co nie za bardzo wykorzystuje swoje szanse grając z średniakami. No ale oczywiście to moje zdanie

0

Jest dobrze. Inaczej uważalibyście gdyby wpadła bramka Suareza po kapitalnym dograniu Andresa. Ogólnie występ Xaviego i Iniesty na duży plus

0

żałosny koleś i tyle.

0

ale na Neymara sam atak był ciekawy(jeśli chodzi o figurę) jak z jakichś sztuk walki się zabawił w rzeźnika

0

I o to chodziło

1

Pedro jak coś ma być

0

no właśnie sporo było negatywnych opinii po kolejnych nieudanych meczach a teraz wstyd się przyznać co niektórym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?