kuba_ro_lb
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie musi Leo gra dla zespołu i to jest dla niego najważniejsze
0
Trener wie co robi skoro są tego efekty, więc trzeba się z Tobą zgodzić
0
Po meczu kilka przemyśleń:
Messi wiadomo, że geniusz
Hart jeden z najlepszych meczów w karierze
Cała drużyna zgrana i dążąca do celu, nie pokazali pełni możliwości bo to zrobią w niedzielę
Brutalnie grający piłkarze City patrz zwłaszcza Nasri
Beznadziejny sędzia bramkowy
Liczę że skuteczność została przełożona z tego meczu na mecz z Realem
2
Super mecz Iniesty. Tylko pytanie odnośnie braku asyst Andresa trzeba kierować do napastników, bo to oni nie wykorzystują jego cudownych podań
0
I o to chodziło, pogoda nie zachęcała i trzeba było się oszczędzać
0
Neymar bez rewelacji ale wystep ok
0
JEst wspaniale Messi odjeżdza
1
oczywiście że tak ręka ewidentna
3
Schalke gra ambitnie lecz to nie jest drużyna mogąca coś zawojować. Real dawno tak słabo nie grał w obronie. Jeżeli my w meczu z nimi pokażemy obecny swój poziom to o wynik nie będzie się trzeba martwić chociaż zawsze to inny mecz niż wszystkie inne
0
nie wiem czy dobrze policzyłem ale Messi w tym roku zdobył 18 bramek i 11 asyst Suarez 10 bramek i 7 asyst Neymar 12 goli i 1 asysta Ronaldo 7 bramek i 3 asysty Benzema 5 bramek i asysta oraz Bale 3 bramki 3 asysty we wszystkich rozgrywkach
0
Obudził się i Leo po tych golach
0
obudził się i pokazał swoje wielkie możliwości
0
Messiego piłka szuka na całe szczęście
0
Alba zrobil co musial
0
oo jednak w końcu coś zauważył
1
jak już Alba wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym rywala to mocne zaskoczenie
0
dla połowy osób najważniejszym jest tu śledzenie rm.pl niż skupienie na meczu- żałosne
0
znowu ewidentny faul
0
Kolejny żałosny sędzia
0
Pieknie!!!!!!!!!! bd wysoko
0
nie ma innej opcji, Rayo to nie elita hiszpańskich drużyn, tylko wygrana. Ich styl gry nam bardzo bardzo leży
0
no czasami się tak zdarza, pecha miał wielkiego i tyle. O faulu mowy nie było
0
No prawie, ocena Andersa za to spotkanie w postaci 4 wskazuje na tragiczny występ naszego pomocnika , której kompletnie nie rozumie
1
No ja zaliczam i na trener też stawiając na Inieste, a nie kierując się kibicami którzy chcieliby widzieć cały czas Rafinhe, który póki co nie za bardzo wykorzystuje swoje szanse grając z średniakami. No ale oczywiście to moje zdanie
0
Jest dobrze. Inaczej uważalibyście gdyby wpadła bramka Suareza po kapitalnym dograniu Andresa. Ogólnie występ Xaviego i Iniesty na duży plus
0
żałosny koleś i tyle.
0
ale na Neymara sam atak był ciekawy(jeśli chodzi o figurę) jak z jakichś sztuk walki się zabawił w rzeźnika
0
I o to chodziło
1
Pedro jak coś ma być
0
no właśnie sporo było negatywnych opinii po kolejnych nieudanych meczach a teraz wstyd się przyznać co niektórym