kuba_ro_lb
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a tyle osób w niego nie wierzyło..
0
Ostatni mecz potwierdził że tak jest, ale nie przełożyło się to na dobry poziom gry zespołu tylko Rakitica
0
Trzeba spiąć się na środowy mecz bo Villarreal będzie cisnął mocno
0
Ale Suarez zly uhuhu
0
No i tym razem się Bartrze nie udało
8
Czemu Ci sędziowie tacy słabi są. Nawet przerw w grze nie potrafi policzyć. Przy zderzeniu Alvesa były 2 minuty przerwy
0
Dotknąć go Bartra dotknął więc jakby był karny to uzasadniony ale na szczęście nie ma
0
widać artykułu się już nie przeczytało..
1
trzeba szybko bramke strzelić i wynik bd na pewno na naszą korzyść
0
No bez przesady że najlepszy bramkarz grający nogami w tej chwili. To trochę obraża Neuera. Może w najbliższym czasie ale jeszcze nie teraz
0
Bayern w rewanżu już nie grał o nic bo pewne pierwsze miejsce w grupie mieli i w dodatku grali przez długi czas w 10
0
Na pewno nie za wczorajszy występ, a oceny właśnie do niego się odnoszą
17
Wczoraj Alba całkiem przyzwoicie(plus asysta), więc czerwony nie wiem za co. Większość ataków Obywateli ciągnęła stroną Alvesa. Jak już szła to błędy poważne popełniał Mascherano, ale na szczęście kapitalnie grał Pique
0
No udało się zalogować nareszcie...
Świetna gra całego zespołu bez wyjątku.
Messi tworzy , Suarez strzela i tak samo w drugiej połowie poproszę
0
ja polecam na ronaldo7. bardzo dobre streamy
0
Czy najlepszy to bym się nie zgodził on ma za zadanie tylko strzelać(do pustej bramki często), a Messi i Robben maja zdecydowanie więcej zadań na boisku
0
Troszkę łatwiej może będzie z Granadą bo już dwóch zawodników wyleciało z boiska
0
oceny mniej więcej ok, nawet jak jedna sytuacja jest na mecz to trzeba ją wykorzystać tu się nie udało. Nie zawsze się wygrywa 6:0
0
w sumie nie było z Malaga tak tragicznie jak jesienią, lepsza celność Rafinhii i Pedrito i byłoby zupełnie inaczej
0
na pewno nie zamurują się, gdyż to za mocny zespół by tak robić i nastawiony na atak z każdym
7
Gorszy mecz musiał się przytrafić może nawet lepiej że teraz i znów bd wspaniale, bo możliwości są
0
mimo iż słaby mecz z naszej strony to sędziowie pomagają jak mogą Maladze
5
ehh co się dzieje z tą piłką. Ronaldo jak również inni piłkarze są z nimi na porządku dziennym( i się nimi nie przejmują), ale to nie są ani groźby ani słowa uderzające boleśnie w piłkarza czy też przejawy rasizmy. Co ma powiedzieć taki Wawrzyniak i do kogo się odwołać?
1
Malaga nie jest na tyle słaba by sobie atakiem z Munirem i Sandro z nimi jak zamurują poradzić. Napad najmocniejszy, w pomocy mogą byc zmiany
0
ależ to był słaby mecz. Gdyby nie gol Marcelo niczym by się nie różnił od meczów ekstraklasy
5
Zawodnicy PSG dobrze radzili sobie z Hazardem, więc Chelsea w ataku praktycznie nie istniała. Szkoda troche zespołu z Paryża mieli swoje okazje o ich nie wykorzytali. Po ciężkiej walce w Londynie pewnie polegną jak zwykle na tym etapie rozgrywek
5
z Busim w takiej formie możemy zajść daleko
0
i dlatego chciałem Suareza
0
to że wrócił , ale on chyba jest napadziorem i ma przede wszystkim inne zadania na boisku
1
Pedro bardzo słabo niestety