kuba_ro_lb
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie było tak źle. Były okazje. Nie zawsze będzie ich pełno ale trzeba je wykorzystywać. Karny ewidentny po faulu na Suarezie. fartowny gol dla Romy i po sprawie. Największy problem jednak jest z ławką, której brak. Głupota z tym odejściem Pedro bo jednak jako zmiennik się przydawał i to bardzo
2
Mecz takiego jak się spodziewałem. Zadecydował kolejny kluczowy błąd bramkarza niestety.
0
Wg ekspertów Suarez kontuzjowany i jeszcze się spiera haha. Wielka szkoda
0
Gol dla Romy ładny ale niestety jakby MaTs był dobrze ustawiony zawodnik nie zdecydowałby się na taki strzał
0
Trudno się nie zgodzić. Było to widać aż zbyt dobitnie. Ostatnie ładnych parę minut to jedynie wrzucanie na Fellainiego i nic więcej
0
Gwizdanie w jedną stronę no nie no to już przegięcie jest
2
W tamtym sezonie dla przypomnienia z Malagą przegrana i remis a wiadomo co było na koniec. Z kolei zespół z Bilbao jest bardzo solidny. Real w tamtym sezonie też parę razy rozgromił rywala ale akurat z Athleticiem przegrał
0
Ciekawe co pokaże BATE, oby znów nie zmieniło nazwy na BATY
0
Bravo jak najbardziej numer 1 w bramce. Jest po prostu pewny, a MAtS musi się jeszcze sporo nauczyć aby w przyszłości być tym pierwszym
0
Gdyby nie to że sezon się dopiero zaczyna to pewnie wynik byłby wyższy. A mówili ze Barca nie strzelałaby tyle bramek w Serie A. Tu 3:0 mimo iż naprzeciw druga najlepsza obrona tamtej lidze
14
Dziwne że tak późno w kolejności był Tevez
0
Lubi wymawiać jego nazwisko
0
Zaczął bo jednak przy tym żółtku się pokazał na chwileczke
0
Ale z jednym zdaniem komentatorów nie sposób się nie zgodzić, że na CA u piłkarzy niektórych reprezentacji znacznie szybciej płynie krew. Ciekawe czy pojawi się w końcu czerwień. James dostał żółtko i przestał istnieć na boisku
7
te czerwone kartki w konsekwencji dwóch zółtych dla piłkarzy Urugwaju to nic innego jak prezenty dla gospodarzy udało mu sie im pomóc
0
I bardzo dobrze zasłużył sobie
1
oczywiście chodziło o 1/4
0
bardzo nieodpowiednie zachowanie tym bardziej że jest kapitanem. Słuszna kara za tą bezmyśloność. Brazylia może się pożegnać z turniejem już po półfinale
0
to jest jasne i oczywiste że jak coś się ma w przysłowiowej kieszeni i myśli o czymś już zupełnie innym to nie robi się tego z pełnym zaangażowaniem. Lecz takich rzeczy przy takich sytuacjach absolutnie sie nie mowi, bo ani nie przystoi i z prawnego punktu widzenia nie można zwłaszcza gdy w grę wchodzą duże pieniądze
0
Jak dla mnie bardzo dobry mecz Leo. Ten mecz pokazał że cała drużyna pracuje i to ją nagrodziłbym zielonym kolorem
3
Kapitalny występ Pique. Ta wola walki coś pięknego. Szkoda tylko że bramki nie strzelił a bez wątpienia by był zawodnikiem meczu
8
Rakitić wielka klasa pokazał że warto było go nabyć po raz kolejny.
Wiele osób też mówiło że nie rozumie się z Iniestą a tu wypracowali gola.
Iniesta to zawsze kiedy odpalić i zawsze robi to z przytupem jak dzisiejszego wieczoru czy też w półfinale z Chelsea i finale MŚ z Holandią
0
Bardzo dobrze, wszyscy muszą być gotowi na najważniejszy mecz
6
i bardzo dobrze potrzebny jest nam bardzo byleby skończył z tak nerwowymi reakcjami
0
Typowa włoska gatka. Przeciwko Juve nie byłoby to łatwe bo mają najlepszą formację defensywną w ich lidze ale dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych. La Liga jest lepsza niż Serie A
1
No mógł dać ktoś i te trochę lepsze gole Ronaldo, żeby ktoś się nie przyczepił a różnica i tak olbrzymia. Messi sam wypracowuje i sam strzela, inna planeta
1
w końcu jak stanęło z tym golem strzelonym przez Neya w 10 min . Był spalony czy nie?
0
Szkoda że Xaviego już nie będzie. Mógłby skompletować fulla za ten sezon
0
No tak ale postaw się w sytuacji tych gości jak Neymar objeżdża Cię raz po raz bardzo efektownym trikiem to też by Ci nerwy puściły. Ja ich nie bronię tylko stwierdzam że tak się musiało stać podobnie robiliby piłkarze Atletico Madryt w takiej sytuacji gdy są bezsilni dla (przykładu rzut butem Turana jak sobie nie radzili). Poza tym Ney jeszcze upadł co całkowicie dolało oliwy do ognia(bo dawniej to lubiał sobie często zasymulować). Podobnie może być z Juve bo tam obrona jest bardzo twarda i żadnej sytuacji nie odpuszczą
0
da radę i z Juve pokaże co potrafi