kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolnych piłkarzy też nie możemy chyba zatrudniać :(
0
W dzisiejszym świecie, każdy jest pazerny na kasę... Takie czasy.
0
Co? Zakaz JUŻ obowiązuje. Teraz to możemy się pocałować w... Nawet jeśli kogoś podpiszemy, to nikt nam nie pozwoli przeprowadzić tego transferu.
0
Ale ja to napisałem jak najbardziej serio. Każdego by taki strzał zaskoczył. Gdyby był ustawiony bliżej słupka, to byłaby mowa o wielkiej paradzie Pinto, a nie o bajecznej bramce Diego.
0
Prawo nie działa wstecz. Czyli, jeśli Ter Stegen jest dopięty na OSTATNI guzik, to będzie mógł przyjść.
0
UEFA jest na Europę, a FIFA na świat. Teoretycznie to FIFA jest najważniejszą instytucją piłkarską na świecie.
0
Valdes jak będzie chciał to odejdzie ;)
0
Sprzedawać można. Ale kto przy zdrowych zmysłach, kiedy nie można nikogo kupić, to zrobi?
0
Nie. W Grudniu albo Listopadzie.
0
Że gdyby Pinto miał o 5 cm dłuższą dłoń to by to wyciągnął.
0
Nie no, Pinto chyba zostanie :) Jak pomyśli, że za niego będzie stał Oier to będzie w przyszłym sezonie latał na bramce za dwóch :D
0
Może się okazać, że lepiej na tym wyjdziemy, niż z transferami za 100 mln ;)
0
http://www.fifa.com/aboutfifa/organisation/news/newsid=2313003/index.html?intcmp=newsreader_news_box_2
OFICJALNA strona FIFA.
0
Ktoś jeszcze napisze, że jesteśmy Uefalona? Żałosne... Mam nadzieję, że się Barca odwoła i nam zniosą ten zakaz... Jak się pieprzy to się pieprzy.
0
Ludzie, tu chodzi o złamanie przepisów dotyczących pozyskiwania przez Barcę, graczy poniżej 18 roku życia. I na takich piłkarzy dostaliśmy zakaz na dwa okienka. @Edit, nie wiem już... Zgłupiałem. Tu piszą, że na piłkarzy poniżej osiemnastki, a gdzie indziej, że na wszystkich...
0
Ojeju jeju. Powaliło mi się. Sorry ale uczę się francuskiego, a angielskiego mam 2 godziny... Mam prawo czegoś nie wiedzieć.
0
Za złamanie przepisów dotyczących pozyskiwania zawodników poniżej 18 roku życia. Ale to tylko jeśli chodzi o piłkarzy nieletnich. Chodzi podobno o transfer Halihovicia. Ale dokładnie nie wiem. Czyli innych możemy kupować.
0
Jeśli poniżej to spoko.
0
http://www.fifa.com/aboutfifa/organisation/news/newsid=2313003/index.html?intcmp=newsreader_news_box_2
Co to kurna ma być?!
0
Jeśli Alves nie zacznie grać w tym sezonie bardzo dobrze, to uważam, że należy się z nim pożegnać. Formy, takiej jakiej miał 3-4 lata temu już nie odzyska. Wiek raczej to wyklucza. Też go lubię, ale potrzebne jest wietrzenie szatni. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony chciałbym, żeby został ale jeśli ma grać słabo to sorry...
0
Według mnie to zależy od nastawienia i motywacji zespołów. Uważam, że City jest lepszym klubem w tym sezonie od Atletico, a mimo to daliśmy im radę. Jeśli Barca wyjdzie zmotywowana na Atletico, to o wynik jestem spokojny ;)
0
Też coś czuję, że jak Barca przejdzie to trafi na PSG ;) Ale nie ważne czy PSG, Real czy Bayern, lecimy do finału i po piąty Puchar LM w historii :)
0
Mówiłem, że on też powie o tym, że najpierw było co innego? Piłka najpierw odbiła się od klaty ale później odbiła się od obu rąk. Nawet jeśli zrobił to "niechcący" to czerwona kartka się należała. To samo jak w przypadku Lopeza.
0
Zaraz pojawi się wypowiedź Casilli : "Piłka trafiła mnie w rękę, po kopnięciu jej przez Messiego".
0
Rykoszet, nie rykoszet, karny był. Zagranie ręką może być przypadkowe, ale karny jest.
0
Vidal i Gundogan są znakomitymi kandydatami. Z tym, że Ilkay jest łatwiejszy do pozyskania. Niemiec jest naprawdę dobrym graczem i byłby dużym wzmocnieniem. Mam nadzieję, że on albo Vidal do nas dołączy.
0
Miny na zdjęciu są epickie ;) Niech sędziuje kto chce. Jak kolega niżej wspomniał, pod wpływem presji po ostatnim GD, może podejmować różne, dziwne decyzje. Ale jeśli wytrzyma tę presję, to jak Real przegra, znowu zwalą wszystko na sędziego ;)
0
Mam mieszane uczucia. Obecnie jest bez formy, ale jak już ją ma to jest świetny. Ale nadszedł czas na rewolucję i nie wiem czy i ona, Masche nie dosięgnie...Ja bym wolał, żeby został i był zmiennikiem Busiego. To jest chyba idealne wyjście.
0
Jeśli to prawda, to jest to dobra oferta. Sądzę, że udałoby się jeszcze kilka milionów utargować.
0
Ale żeby zapewnić mu opiekę lekarską, to musi być chyba związany kontraktem, nie? Najpierw ludzie się pruli o Abidala, że klub pozwolił mu odejść, a teraz z Valdesem chcą zrobić zupełnie na odwrót. A w czym Victor jest "gorszy" od Abiego? Nie wiem co sądziłeś o Abidalu, ale sytuacja jest analogiczna, a Ty piszesz " dlaczego klub ma być fundacją charytatywną".