kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, dzień po spotkaniu z Levante.
0
Nie udawaj znawcy. O tych sądach, prokuratorach to pisało madryckie El Mundo.
0
El Mundo jest madryckie. Katalońskie jest Mundo Deportivo.
0
A skąd wiesz, że to Martino nie chciał stopera? MOŻE powiedzieli mu, że stopera nie będzie i niech wybije to sobie z głowy?
0
Po 1 nie ma jeszcze Totsów, a po drugie Neymara nie było w TOTY. Sorry!
0
Jaki Bartomeu do jakiego 2016 roku?! To, że jest wiceprezydentem, według mnie nie oznacza że przejmie stanowisko na dłużej niż pół roku do następnych wyborów. Uważam, że Bartomeu będzie tymczasowym prezydentem, a latem odbędą się wybory.
0
Laporta długów narobił, ale przynajmniej ściągnął kilku znakomitych piłkarzy i to za jego kadencji zdobyliśmy tryplet i wiele innych pucharów. Fakt, że ktoś zaraz może napisać, że to za kadencji Pepa ale na Mister również uświadczył Pana Rosella w klubie. Nie mam nic przeciwko powrotu Laporty. Sądzę, że może zmieniłby trochę politykę.
0
Rosell ściągnął Cesca, Alexisa, Neymara, Songa i... to by było na tyle.
0
JEŚLI to prawda to w sumie nie najgorzej. Wolę żeby Rosell odszedł niż Barca miałaby zostać wykluczona z Ligi Mistrzów i ukarana odjęciem punktów w lidze: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,barcelonie-grozi-wykluczenie-z-ligi-mistrzow,artykul,301638,1,459.html czy to prawda to cholera wie. Ale w sumie bym się nie zdziwił. A jak Rosell ustąpi ze stanowiska przed "wyrokiem" to klubu chyba ukarać już nie mogą? Mniejsza. Na razie nie wiadomo czy to prawda ale jeżeli Sandro zrezygnuje to chyba wiadomo kogo większość cules by chciała...?
0
Oddał piekielnie mocny strzał, no tak to go asygnuje od razu do gry w następnym spotkaniu.
0
Skład MD. Song powinien jednak zagrać. Ale nad Tello bym się poważnie zastanowił.
0
Był zbyt pewny siebie, wręcz zarozumiały i spadł z wielkiego konia, zwłaszcza, że zajął trzecie miejsce. Ile razy można mówić, że Złota Piłka jest przyznawana za osiągnięcia indywidualne? A co on takiego osiągnął? Owszem miał dobrą formę, pomógł Bayernowi wygrać Ligę Mistrzów, ale to samo można powiedzieć o Robbenie, Mandżukiciu czy Schweinsteigerze, zostając przy Bayernie. Bramek wielu nie zdobył, Złoty But powędrował do Messiego, Ronaldo nastrzelał bramek jak głupi. Co z tego że wygrał prawie wszystko? Jakby wcale nie grał w tych finałach to też by się chwalił że wygrał wszystko?
0
Ha! Ten kto gra w fifę ten wie.
0
Tak, El Mundo uzyskało dostęp do umów. Już to widzę.
0
Mecz słaby. Messi oprócz paru zrywów też bez rewelacji. Nie rozumiem ściągnięcia z boiska Cesca zamiast Xaviego który był niewidoczny. Ale trenera się nie powinno oceniać. Liczmy na potknięcie Atletico i poprawę gry w następnym meczu.
0
Jezu, jaka panika. Ludzie, wrzućcie na luz. Zdarza się.
0
To do galix22
0
Więzadła jeśli już. Zresztą gdyby to były one to Neymar by się nie podniósł.
0
Gratulacje dla Cristiano! Należała mu się Złota Piłka. Za rok się odegramy ;)
0
Przecież Złota Piłka przyznawana jest za osiągnięcia indywidualne. A większość dziennikarzy zacytowanych w artykule, argumentowało swój wybór sukcesami drużynowymi.
0
Wiecie co? Wcale się nie zdziwię, jak okaże się że Złota Piłka przypadnie Messiemu. W tym roku zasłużył na nią Cristiano i mam nadzieję że to on ją otrzyma ,a nie Ribery.
0
Ale Song nie zaliczył asysty przy bramce Messiego. Leo po otrzymaniu podania, pobiegł jeszcze ok. 25 metrów ,a to asysta nie jest.
0
Nie, bardziej widziałbym w roli następcy Xaviego, Gundogana. Ale sądzę że od biedy Mata nie byłby zły.
0
Mata jest naprawdę bardzo dobrym piłkarzem, ale nie jest nam tak bardzo potrzebny, zwłaszcza zimą. Co prawda, Xavi formy za wysokiej nie ma, i jego następcę trzeba powoli wyznaczać. Ale już teraz? Pożyjemy, zobaczymy.
0
Skład MD ale zamiast Pedro, Alexis. Tak uważam. Ale jak będzie to zobaczymy.
0
Zacznijmy od tego czy Messi chce odchodzić ;) Bo jak nie, to mogą być gotowi zapłacić nawet 1 mld.
0
Już bez przesady... Przecież już jest uraz wyleczony na 100% jeśli wierzyć lekarzom, od 2 tygodni prawie. Jak zagra 20-30 minut z Getafe to na 90 min. z Atletico będzie spokojnie gotowy, a to jest jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy mecz w lidze.
0
Ploteczki w kropeczki, ło ho ho ho.
0
O 19 jest bodajże retransmisja. Mecz zaczyna się o 17.
0
Przecież wszystkie pary zostały podane chyba tydzień temu. Nie wiem czy wszystkie zostały trafnie podane ale wspomniane wyżej wszystkie 4 się pokrywają. Ale nie! Przecież UEFA przeprowadziła próbne losowanie i tam też trafiliśmy na City! Przypadek?