kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym dał Songa za Busiego i Tello za Pedro. Roberto niech wejdzie w 2 połowie.
0
Nawet jeśli, to okienko zamknęło by się jutro o 24.
2 września o 00:00 się zamyka okno, tak?
0
Chętnie zobaczyłbym Roberto i Tello od początku.
0
Też mnie dziwi nieobecność Alexisa ale to pewnie oznacza szansę dla Tello. Dobrze że Xavi odpoczywa. Tito nie miał jaj żeby go odesłać na trybuny. Mam nadzieję że Roberto zagra pół godziny. Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby zaczął w 1 składzie.
0
Tak jak MD pisało. Powinniśmy kupić 2 stoperów, pomocnika, Neymara i może jeszcze jednego napastnika na ławkę bardziej.
0
Yyy. Lukaku nie strzelił w środek bramki, tylko w swoje prawo, a lewo Neuera. Jaki brutalny faul Ramiresa?! Wyleciał przez te nowe przepisy. Trafił w piłkę, ale był tak rozpędzony że "skosił" Gotze. No nie wiem czy autor mecz oglądał czy -bez urazy- czytał sprawozdanie na WP lub onecie.
0
Mecz kapitalny. Liczyłem jednak na Chelsea. Bayernu nie lubię, nie tylko po tym 4-0 i 3-0 ale nigdy ich sympatią nie darzyłem. Jedyny plus to to że Pep wygrywa.
0
Dzisiaj mecz był brzydki. Zwłaszcza pod koniec. A to co wyprawiali Luis, Godin, Costa, Turan i Juanfran to przechodzi ludzkie pojęcie. Godina powinni zawiesić na 10 meczów conajmniej. Balotelli lub Adebayor (nie pamiętam kto) za kopnięcie w głowę bodajże dostał 10 meczów, to Godin powinien dostać tyle samo. Luisowi też jakieś zawieszonko by się przydało. Szczyt chamstwa, prostactwa i buractwa. Jeszcze mieli czelność kłócić się z sędzią.
0
Sergi Roberto jeśli już.
0
Cesc za Xaviego. Fabs jest w dużo lepszej formie od Creusa i w spotkaniu przed tygodniem zaprezentował się znakomicie.
0
Konferencje z jego udziałem są, przepraszam za wyrażenie, zajebiste! Bardzo fajnie się czyta zapisy z niej. Martino sprawia wrażenie człowieka który wie co robi, nie przejmuje się opinią publiczną i mediami oraz presją. Z Neymarem postępuje bardzo rozsądnie.
0
Wiesz, początek z Levante miał obiecujący :) Ale tylko z Levante.
0
Mata nie byłby głupi. Ale szczerze w to wątpię.
Jakiś ofensywny gracz by się przydał bo Pedro znowu zaczyna grać piach. Z Torresem to się boję. Może u nas by się odnalazł. Jeśli to nie plota to niech zarząd wybierze jak najlepiej.
0
Chudini, ale Mes Que Un Club zostanie na głównej trybunie?
0
Losowanie grup... yes! To lubię. Będzie ciekawie w tym sezonie.
0
Ogólnie to miał rację co do ich pracy. Z tym że sędziowie mylili się w obie strony lecz to piłkarz Malagi powinien wylecieć z boiska.
0
Szkoda że teraz się obudzili (jeśli to prawda) bo jakby ofertę złożyli powiedzmy w połowie lipca czy na początku sierpnia, to wtedy można było go sprzedać, kupić obrońcę i napastnika. Lub zastępcę dla niego (mówiło się o Aguero) ,a z tym obrońcą poczekać do zimy (jak tak się wszyscy uparli). Chociaż by na oby starczyło. Ale dobra. Jest za późno, było minęło, klamka zapadła, the end.
0
Wszyscy najeżdżają na Zubiego ,a okaże się że w niecały tydzień sprowadzi stopera... Haha. Sam chyba nie wierzę w to co piszę. Nie ma co się łudzić. Do końca okienka pozostało niespełna 6 dni.
0
@mephinx, właśnie, o sędziach musiałeś wspomnieć? Żaden kibic Realu kiedy wypowiada się o Barcelonie nie pominie w swojej wypowiedzi, wzmianki o sędziach. Bylibyście chorzy. A, przepraszam. Na tej stronie jest jeden czy dwóch normalnych kibiców Realu którzy nie prowokują i normalnie dyskutują, tylko co innego w sercu mają. "To wszystko wina sędziego".
0
Sądzę że Martino wystawi Neymara od początku tylko teraz nie chce tego zdradzać. Podobają mi się jego wypowiedzi. Takie a'la Guardiola. Co do meczu z Atleti, uważam że w ataku powinien zagrać tercet Alexis-Messi-Neymar, chyba że Messi nie wyzdrowieje do końca do za niego Tello, a na środek Ney lub Alexis, bo oni mogą występować na wszystkich pozycjach w ataku. W pomocy, Iniesta-Busi-Cesc. Chociaż Andres też w formie nie jest, ale Xavi powinien w końcu odpocząć. Cesc jest w znakomitej formie i dlatego powinien grać w pierwszym składzie w POMOCY.
0
Neymar dzisiaj zasłużył na bramkę, ale niestety się nie udało. W następnym meczu powinien zagrać w podstawie.
0
Tylko nie Cesc na "9". Ale to chyba wymysł Sportu, bo wszystkie inne gazety podają że, Messiego ma zastąpić Neymar. Nie chciałbym się bawić w typowanie składów, ale uważam że skład powinien wybiec taki: VV-Montoya, Pique, Mascherano, Alba- Song, Iniesta, Cesc- Alexis, Neymar, Tello.
0
Nie mamy stoperów ,a oni się zastanawiają co z nim zrobić? Fakt że nie zrobi nam to różnicy czy będzie Bartra czy nie bo jak gra to tak jakby go nie było ale jednak jest w odwodzie. Jakby Bartra odszedł to my musimy kupić stopera TERAZ, nie zimą. Ale, zobaczymy,
0
Masz w newsie:
0
Czyta się tak samo jak formę "podstawową" czyli Courtois. W każdym przypadku będzie Kurtła, nie Kurtuła (Kurtua).
0
Co Ty gadasz? Chyba Neymar lub nie pamiętam kto, powiedział kiedy zapytano go o to czy będzie cieszył się z bramki strzelonej swojemu byłemu zespołowi (chyba jednak Neymar) odpowiedział że tak bo to był by brak szacunku dla obecnego klubu i że trzeba cieszyć się z każdej swojej bramki.
0
Busi mógł wylecieć ale nie wyleciał. Sądzę że 5 na 10 sędziów pokazałoby czerwoną kartkę, a reszta- tak jak Undiano Mallenco- żółtą. I tu nie ma co dyskutować. Tylko denerwowało mnie trochę to że Busi z żółtą kartką nie hamował się i miał chyba dwa takie ryzykowne wejścia. Ale widać że piłkarze walczą mimo wszystko.
0
Atletico zagrało dzisiaj tak jak mówił Simeone. Diego mówił że Barca jest faworytem, że stosuje wysoki pressing i będzie musiał znaleźć na to receptę. I znalazł. Autobus. Może to nie był taki autobus jak Chelsea ale to trochę taka obrona Częstochowy. Każdy piłkarz Atletico, nawet Villa, był na swojej połowie. Ale Martino w przerwie chyba trochę podziałał i pewnie Atletico wysiadło fizycznie. Messi rzeczywiście niewidoczny lecz co mnie zasmuciło to to że Cesc wszedł na pozycję fałszywej "9". Oby to się nie powtórzyło. Neymar dzisiaj zagrał lepiej lecz tu znowu martwi mnie kolejna jego żółta kartka. Z Levante żółtko, z Atletico żółtko. Ale raczej nie ma co dramatyzować. Zobaczymy za tydzień.
0
Klub kocha się tak samo bez względu na to jaki piłkarz z niego odchodzi.
0
Ukamienują.