0

To kogo proponujesz? Zarząd chce tylko Luiza lub Aggera z tego co donoszą media.

0

Czyli nas stać na Luiza za 46 mln. -70 000 000 mln, + 28 000 000 czyli 58 mln teoretycznie mamy na transfery. Bo mieliśmy mieć 100 mln. (50 z góry, drugie 50 za sprzedaż piłkarzy). Szkoda tylko że Liga Hiszpańska coraz bardziej ubożeje w świetnych graczy.

0

Aż mi się wierzyć nie chce że nasz zarząd da 46 mln za Luiza. Chociaż znając życie to dadzą tam jakieś zmienne, mecz towarzyski, koszulkę Messiego i wyjdzie 30 mln. A na poważnie to byłoby ekstra gdyby Luiz do nas dołączył. W sumie mieliśmy mieć 100 mln na transfery także nie powinno być "ale". Zobaczymy.

0

Trochę się plączesz :) Przy okazji plotek na temat Thiago Silvy napisałeś że jeśli by się zbuntował to rok przed turniejem swojego życia, wylądował by na ławce. Teraz raptem 2-3 tygodnie od tych newsów, piszesz że Bale jest już w Realu. Nie zdziwię się jeśli Bale następny sezon spędzi na ławce White Hart Lane i odejdzie dopiero za rok. Taki bunt do niczego nie prowadzi.

0

Nie ma co dramatyzować. Ważne by Neymar był gotowy w 100 % na początek sezonu. Będzie dobrze.

0

Wiecie, w sumie nie dziwota. Z naszej perspektywy wydaje się to chore, jednak Messi który żyje zupełnie inaczej i za o niebo większe sumy + fiskus zabiera mu prawie połowę tego co zarabia, chce zarabiać więcej. Ma do tego prawo. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

0

Nie, tylko na ten mecz.

0

Widać zmiany w grze. Powrócił pressing, dawna tiki-taka i zaangażowanie piłkarzy. Jeśli tak będzie przez cały sezon to będzie pięknie. Neymar dzisiaj nie chciał strzelić bramki. I wcale mu się nie dziwię. Dongou to jest zarąbisty chłopak i będą z niego ludzie.

0

I tak ma być!

0

Nie ważne z kim gramy, ważne jak gramy!

0

Ale piękny gol... obrońcy... samobójczy. Naprawdę ładnie przypakował w okienko, bramkarz bez szans :)

0

Battlefield 4.

0

Cóż, nam jest potrzebnych 2 stoperów. Luiz i Agger byłoby super, jednak to nie jest możliwe. Bartra do wypożyczenia bo gra niebywały piach. W jego miejsce Inigo Martinez + Agger lub Luiz. Najlepszą opcją byłby Luiz, jednak jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i Agger też nie byłby źle.

0

Z chęcią się z Tobą zmierzę :) Zobaczę w jakim miejscu jestem.
Nie ma co porównywać Fify i Pesa. To tak jak Radeon i Nvidia, Intel i AMD. Mnie PES nie przekonuje. Grafika może nie jest zła ale inna po prostu. I mnie się nie podoba za bardzo. Grałem w Pesa 2011 i 12. Obie gry są ciekawe jednak wolę fifę.

0

Na filmiku nie ma, ale kto gra w 13 to wie jaką twarz ma Montoya.

0

I fajnie. W końcu będą jakieś sensowne twarze. Bo Alves się nie zmienił od Fify 10, Montoya za cholerę nie przypomina Montoyi, i tak dalej. Jeszcze czytając listę klubów które zostały partnerami, można liczyć na wiele realistycznych twarzy. I w końcu będzie Camp Nou.

0

A jak za kilka lat któryś z nich przyjdzie do nas i okaże się że będzie jednym z najlepszych na świecie to będziesz skakać z radości. To jest bardzo dobry ruch zarządu. Być może zapewniliśmy sobie za kilka milionów nowe gwiazdy światowej piłki.

0

No mecz na cześć papieża? Litości.

0

Ty się nie odzywaj. O każdym piszesz że zostaje. Ty siedzisz na Stamford Bridge i wiesz co planuje Mourinho, Luiz i Abramowicz. Luiz to według mnie najlepsze rozwiązanie.

0

Subotić jest Serbem.

0

Facepalm... mecz na cześć Franciszka. Może lepiej niech się pomodlą? Będzie to na pewno mniej męczące. To jest parodia z tymi meczami towarzyskimi. Grają w najważniejszych momentach sezonu. Niech powołają jakąś kadrę b,c,d nie ważne.

0

Cóż, trzeba jeszcze spróbować z Luizem. Jeśli nie uda się to niech będzie Agger. Też niezła opcja. I może jeszcze kogoś byśmy kupili? Ale to zależy od trenera.

0

Każdy chce walczyć, Tello, Montoya, Dos Santos, tylko nie...

0

Gareth Bale, najbardziej przepłacony piłkarz w historii futbolu. Ale nie nasze małpy nie nasz cyrk.

Co do stopera. Niech zarząd zepnie poślady i kupi najlepiej Luiza. Bo zachowują się tak jakby sezon zaczynał się za pół roku, na rynku było 100 klasowych stoperów i każdy chciał do nas przejść. Według mnie lepszy będzie Luiz jednak Agger też nie będzie zły.

0

Luiz i Aguero? Nie licząc Neymara którego już mamy. Marzenie. Real ze swoim Bale'm będzie mógł się schować.

0

Właśnie, jeśli Tata widzi dla niego miejsce to ja również nie mam nic przeciwko. Lubię go bardzo. W lidze może sobie spokojnie pograć i odciążyć podstawowych piłkarzy.

0

Co za natręty. Cesc zostaje.

0

Czego się bać? My gramy z nimi 2 razy w sezonie + ewentualnie 1/2 mecze w PK. A i wtedy nie musimy się go obawiać. Nie ma się czego bać bo transferu jeszcze nie ma i sezon się nie zaczął.

0

Barca technicznie, Lechia siłowo. A jak Łazaj dostał kopa raz ,a porządnie to go na noszach znieśli. Może podziękować swoim kolegom którzy cały czas prowokowali.

To jest ta rekompensata za nie przyjechanie na mecz w terminie. Dali radość kibicom i jadą do domu.

0

Sądzę że nic. Chiellini się z Juve raczej nie ruszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?