kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar niech wejdzie na pół godziny. Wolałbym Cesca w pierwszym składzie bo ostatnio zagrał znakomicie. Xavi również rozegrał bardzo dobre zawody jednak Cesc przyćmił go.
0
Ta, za 4 lata to my będziemy mieć jednego z najlepszych bramkarzy na świecie- Marca Andre Ter Stegena. Trzeba nim tylko pokierować i oczywiście najpierw pozyskać. Ploty jak nic.
0
Real nie ma się co cieszyć. W ogóle nie grają. Z taką grą to nie mają czego szukać. My musimy się cieszyć z naszego meczu wygranym w pięknym stylu.
0
Ale cała liga składa się z takich Levante. Oprócz Atletico, Sevilli, Valencii, Realu i Bilbao.
0
No i dobrze. Już od początku jest "rotacja". Iniesta i Neymar pewnie wejdą w drugiej połowie razem z Albą lub Tello. Super że Cesc gra.
0
Neymar Jr... mogący występować na wielu pozycjach na boisku.
0
Aguero też był.
0
Moim zdaniem Neymar powinien wyjść w 1 jedenastce żeby był w rytmie na Atletico. Pedro może wejść za niego lub na Alexisa za pół godziny powiedzmy.
0
Tak czyli błędy obrońców nie będą "karane" będą mogli robić co chcą i jak chcą.
0
No co? Taki człowiek powinien być. Jak grał dobrze to to mówi. Większość ludzi wyznaje zasadę: "A bo nie wypada, a bo co ludzie powiedzą".
0
To dlaczego co rok Ligi Mistrzów nie wygrywa angielski zespół? W ostatnich 6 latach 2 angielskie kluby triumfowały w LM. Liga angielska jest najciekawsza, ale na pewno nie najlepsza.
0
Ja mu ufam. Jeśli mówi że starczy mu to co ma to tak jest. Może zarząd jeszcze nam jakąś niespodziankę zrobi ale szczerze w to wątpię. Może Martino chce ceny zbijać żeby kluby widziały że nie potrzebujemy stopera za wszelką cenę... O czym ja marzę. Liczę że zimą kupimy jakiegoś obrońcę i pomoże nam chociaż w Hiszpanii ,a Lidze Mistrzów będą wypoczęci nasi podstawowi obrońcy.
0
Ja cały czas łudzę się o obrońcę. Rosell obiecał że będzie transfer. Ale jego obietnice guzik znaczą.
0
Ja bym nie powiedział że klub na tym skorzystał. Raczej pan Rosell. Kasę otrzymała jego firma znajdująca się w New Jersey. Nie wierzę że Rosell tę kasę inwestował w klub.
0
Ludzie, to jest teraz jego zespół, najważniejszy. On Barcelonie zawdzięcza dużo, bardzo dużo i na pewno i tym nie zapomniał. Blaugrana jemu też zawdzięcza cholernie dużo. To jest jedna z legend tego zespołu. Jako gracz zasłużył się bardzo. Jako trener; chyba jeszcze bardziej. Jego trzeba szanować.
0
Z tym że to może być prawda. Czytałem o tym wczoraj. I przypominam że to Rosell ,a nie Barca.
0
Weźcie pod uwagę że ci trzej wymienieni obrońcy są ALTERNATYWAMI dla Sakho. Czyli priorytetem zarządu jest Sakho.
0
To już wiemy. Niech Barca spina poślady, kupuje Sakho i po problemie. Będzie stoper i to wcale nie najgorszy.
0
Czepiasz się. Priorytetem jest Sakho, dopiero jak on nie wypali to Mangalę. Napisałem o kwestiach sportowych.
0
Ja pierdzielę... Mamy połowę sierpnia ,a oni mają alternatywy dla alternatywy. Wiem masło maślane ale tak jest. Jak oni nie wypalą to pewnie zaczną szukać w T-Mobile Ekstraklasie. To jest żałosne. Jak najszybciej załatwić transfer Sakho i po problemie. Jak on nie wypali to szybko do Porto, brać Mangalę i po sprawie. Wielkiej różnicy nie ma. Jeden czarnoskóry, drugi czarnoskóry. Jeden silny i wysoki, drugi też. Trzeba się spieszyć. Liga już za 3 dni, Superpuchar za tydzieć ,a stopera jak nie było tak nie ma.
0
O, to widzę że już alternatywy dla alternatywy mają :)
0
Po prostu trzeba poczekać do końca tygodnia.
0
Możliwe. Według Cadena Cope jutro do Paryża mają polecieć przedstawiciele Barcelony. Jeśli polecą to transfer rzeczywiście mogą zaklepać już jutro. Tu nie ma co się targować. PSG powie swoją cenę, Barca swoją, spotkają się pośrodku i będzie transfer. Złapią Sakho na korytarzu, ustalą warunki kontraktu i w piątek Sakho przylatuje do Barcelony.
Chciałbym żeby tak było ale jutro ktoś z Barcy musi polecieć do Paryża.
0
Z tym że Alves jest 2 razy droższy od Sakho :) Wartość rynkowa Daniego to co prawda 20 mln euro jednak za takich graczy woła się po 30-40 mln. Czyli PSG by musiało dopłacić jeszcze z 20 mln :) Bez szans.
0
"Miała być La Decima i sukcesów czas, tym czasem do historii przeszła La Manita" :) 5:0 kolego.
0
Wiesz, Sakho też nie jest jakimś ogórkiem tylko dość solidnym obrońcą :)
0
No co można powiedzieć o Sakho to można ale nie to że jest wolny lub mało zwrotny. Jest bardzo szybki i zwrotny również.
0
Nie bawić się w wypożyczenia tylko złożyć jak najszybciej ofertę i sprzątnąć PSG, Sakho.
0
Boże, oby. Cadena to rzeczywiście dość wiarygodne źródło. Barca musi się spieszyć bo w kolejce czeka Liverpool i Milan.
0
Wiecie co? W sumie jego transfer nie byłby taki głupi na jaki na pierwszy rzut oka wygląda. Ale musiałyby zostać spełnione dwa warunki: transfer stopera. Obojętnie kto to będzie. Czy Luiz, Vertonghen czy Sakho. Nie ważne. Po drugie: Bartra wypożyczony/sprzedany do Tottenhamu. Wtedy Gustavo mógłby grać na ŚO ale nie byłoby strachu bo byłby już stoper z krwi i kości. Obrona byłaby bardzo dobrze obsadzona. Jeśli Gustavo nie sprawdziłby się na stoperze to byłby problem bo za rok musielibyśmy go sprzedać. Trzeba to wszystko bardzo dokładnie rozważyć.