0

Dla bezpieczeństwa, najpierw kupmy ŚO żeby komuś nie przyszło do głowy go na stopera przerabiać. Nie no, najpierw kupmy stopera. Jak go kupimy to można się za Gustavo rozejrzeć. No chyba że Luiz to na ŚO będzie odkrycie. Ale my nie możemy ryzykować.

0

Niech idzie w... W presezonie to co pokazywał to było dno i wodorosty. Wymiana na Vertonghena + dopłata byłaby dobra. Jednak jeśli Martino go nie chce to niech idzie na wypożyczenie, albo niech go sprzedadzą. Wtedy można Sakho kupić ale ciągle będzie jeden obrońca za mało. Znając nasz zarząd przy wymianie Bartry na Jana, nie kupiliby już nikogo. Zobaczymy.

0

Sakho jest naprawdę wspaniałym kandydatem. Bardzo doświadczony, młody, wysoki i cholernie silny. Do tego tani (co dla zarządu jest wystarczającym argumentem :) ) i chce odejść. Z Pique stworzy parę prawie nie do przejścia.

0

Sądzę że zarząd nie jest tak głupi na jaki wygląda. Jeśli Rosell będzie miał do wyboru Luiza za nawet 40 mln, Aggera za 30 (który i tak zostaje) i Sakho za 12 czy nawet 15 to jasne jest że wybierze tego ostatniego. Chociaż z naszym zarządem nic nie jest jasne.

0

Sakho jest chyba idealnym kandydatem. Razem z Pique stworzyliby duet nie do przejścia. Wszyscy by się od niego odbijali. Mam nadzieję że do nas przyjdzie.

0

Przyszła koza do woza. Mogą pomarzyć. Teraz Rosell powinien powiedzieć: "Jeśli PSG wpłaci klauzulę za Daniego Alvesa, ja wpłacę tę Silvy". Jedyne co mogę powiedzieć: Poleruj berło panie Al Nassar!

0

Hę, mnie zastanawia jedno, nie żeby mnie to ruszało lecz: napisałem że może Sakho byśmy sprowadzili. 5 minusów kolega pode mną 3 plusy za to że mamy Bagnacka. OK. Kilkanaście komentarzy wyżej użytkownik pisze że marzy o Sakho- 5 plusów. Ten sam kolega pod nim ocena -1 za ten sam komentarz który był pod moim wpisem. Czegoś tu nie rozumiem.

0

Ja mam pomysł. Kupmy Sakho. 20 mln damy i jeszcze zostanie na nowe ksera i drukarki.

0

Ja to widzę tak: teraz ściągamy kogoś do tych 35 mln. Luiz, Agger, Vertonghen czy ktoś inny. A zimą, z tym że będzie trudniej. Drugiego stopera za Bartrę. Ale tak jak powiedziałem, będzie problem bo mogą piłkarze zmienić kluby i powiedzmy również występować w LM. Sakho to raczej już latem odejdzie i o nim możemy zapomnieć niestety. Chyba na kolejnego stopera będzie trzeba poczekać do przyszłego lata. A tam szykuje się prawdziwa rewolucja. Bo nie wykluczone że niestety Puyi odejdzie na emeryturę. Jeśli Bartra nie wypali w sezonie, a to jest bardzo prawdopodobne to będziemy potrzebować dwóch stoperów. Ale o to będziemy się martwić w przyszłym roku.

0

Gdyby nasz zarząd był inny i mniej skąpy to pożegnali by się z Bartrą, wyłożyli hajs na Luiza i sprowadzili Sakho, Martineza czy innego młodego stopera. Ale nie.

0

Zobaczymy. Jak nie to łaski bez. Za 35 mln może Vertonghena wyciągniemy chociaż to też jest wątpliwe i prezes Spursów może też 50 baniek zaśpiewać.

0

A bo kastylijski to jest łatwiejszy? Lepsze argumenty ma już dziwka na ulicy! (By RockAlone).
Rozpisali mu to jak jakiemuś dziecku. Chociaż ciężko w to uwierzyć.

0

Luiz raczej odpada. Zostaje Vertonghen. Ale tu też stoi na drodze "Abramowicz" z tym że nazywa się Levy. Ale warto spróbować. Jak nie to kurna wpłacamy klauzulę za Inigo Martineza i jedziemy.

0

O właśnie. Głupia wymówka. Gdyby się ludzie uczyli systematycznie to by tego nie było. Ale ludzie wiedząc że istnieje taka "choroba" olewają to bo myślą że są w uprzywilejowanej pozycji.

0

Jak go wystawią to się załamię. On nawet minuty nie powinien zagrać!

0

Trzeba rotować składem i rozsądnie zarządzać siłami filarów drużyny. Cesc powinien więcej grać. Oczywiście jeśli będzie w formie. Stopera trzeba kupić jak najszybciej. Czy to będzie Luiz, Vertonghen czy Agger to nie ma znaczenia.

0

Malezyjczycy w piłkę grać nie umieją to kopią po nogach. Oby to nic poważnego i był gotowy na SP z Atletico.

0

Bardzo sympatyczny, miły i co najważniejsze poukładany chłopak. Ma do wszystkich szacunek, może dlatego że nie chce się na początku komuś narazić ? :)

0

Ale w końcu pojawiają się inni kandydaci ,a nie jak w przypadku Silvy, planem B był Luiz. Coś było o Ramim i Mathieu. Jan Vertonghen jest naprawdę solidnym kandydatem na stopera. Zarząd będzie pewnie jeszcze starał się sprowadzić Luiza ale ten transfer jest prawie niemożliwy. Vertonghen jest też trudy do kupienia ale na pewno łatwiejszy niż Luiz. Jan jest lepszym kandydatem niż Agger: młodszy, mniej podatny na kontuzje. Strusiem pędziwiatrem może nie jest ale szybkość ma wystarczającą. Jest solidniejszy od Luiza, jest też wysoki, niewiele niższy od Luiza ,a 2 centymetry w te czy we wte nie robi różnicy. Naprawdę byłoby kapitalnie gdyby do nas dołączył. Ale zarząd musi odpuścić sobie Luiza i skupić się na Vertonghenie. Zwłaszcza że muszą jechać do tego samego miasta z tym że w inne miejsce.

0

Dobry pomysł jak nie wypali Luiz. Trudne negocjacje ale sądzę że mogłoby dać radę.

0

Jednego dnia: "Luiz chce odejść", drugiego: "Mourinho nie puści Luiza". Z tym że te dwie informacje różni to że jedne zostały wypowiedziane publiczne ,a drugie nie wiadomo. Trzeba czekać. Powtórzę to co przy Thiago Silvie, że każdy zaprzecza. Lub Mourinho chce podbić cenę. Cholera wie. Trzeba czekać, nic nie zrobimy więcej.

0

To samo było by okazji transferu (niedoszłego) Thiago Silvy. MD robi to co Marca i AS przy okazji transferu Bale'a i Modricia. Ale mniejsza o to. Oby to była prawda i do końca przyszłego tygodnia Luiz będzie Blaugrana.

0

Właśnie. Bo z Thiago Silvą to były takie podchody. Piłkarz wróci z urlopu to powie że chce odejść, Barca ustaliła niby z nim warunki kontraktu, doszło do spotkania. Ale w ani jednym newsie nie było wzmianki o tym że Barca złożyła ofertę za TS. A nie, przepraszam. Było że Barca zaoferowała 32 czy 34 mln. Ale to było dość mało prawdopodobne.

0

Słaby Pedro który strzelił 3 bramki. A no tak! Jeden ze spalonego, drugi na pustą, a trzeci to fart! Czy jakoś tak podobnie...

0

Widzę fala krytyki na naszą obronę się sypie. Nie widziałem żadnej bramki ale jak można oceniać naszą obronę na podstawie presezonu, w meczu z Tajlandią, po stracie bramki z karnego sprokurowanego przez gracza Barcy B. To jest śmiech na sali. Na dodatek nie kupiliśmy jeszcze stopera.

0

Jeśli to prawda to do końca przyszłego tygodnia wszystko powinno się wyjaśnić.

0

Oj, tak. Mnie też się marzy takie wzmocnienie za niewielkie pieniądze. Tylko kto jest w PD na środek obrony, tani i odpowiedni do nas?

0

Raczej Espanyol. Dani Jarque był piłkarzem Espanyolu.

0

W sezonie 10/11 i 11/12(tu troszkę gorzej) miał kapitalne interwencje w obronie. W ubiegłym sezonie jego forma spadła ale też miał przebłyski geniuszu.

0

Tak, szukamy środkowego obrońcy i mamy sprzedać za śmieszną kwotę naszego najlepszego stopera? Masche w tym sezonie może formą nie błyszczał, ale po prawdzie to kto błyszczał? Za Marquinhosa PSG dało 35 mln to za Mascherano powinniśmy zaśpiewać 70 mln. Młody piłkarz który nic jeszcze nie osiągnął i jest wielką niewiadomą, jest droższy od starszego co prawda Javiera który markę ma już wyrobioną? Niech Napoli idzie do Realu po Pepe albo Varane'a. Tam wyprzedaż trwa w najlepsze, a tak naprawdę trwała bo Real już nikogo nie sprzeda. My się mamy wzmacniać ,a nie osłabiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?